Anketa

Kenny Dalglish...

...ima moje povjerenje, neka nastavi sta je poceo i dr godine
8 (23.5%)
...neka zavrsi godinu pa mu onda sudimo
10 (29.4%)
...neka zavrsi godinu, bolje nemamo a utrka za LP je izgubljena
6 (17.6%)
...mora otici, neka netko privremeno zavrsi godinu pa trezimo novog trenera
4 (11.8%)
...mora otici i neka se vrati Rafa! on zna sta trebamo
6 (17.6%)

Ukupno Glasova: 33

Glasanje završeno: Ožujak 20, 2012, 20:40

Autor Tema: Kenny Dalglish  (Posjeta: 121865 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Winx

• Hero Member
  • A working class Hero is something to be Carragher!
Odg: Kenny Dalglish
« Odgovori #390 : Listopad 03, 2011, 15:01 »
... je poanta cijele priče.

Slažem se, ali samo donekle, nemojte mi sada reći da su drugi puno bolji od nas barem što se igrča "na papiru" tiče...  :suicide

Offline Crna Guja

• Hero Member
« Odgovori #391 : Listopad 03, 2011, 15:58 »
http://www.index.hr/sport/clanak/ancelotti-moj-sljedeci-posao-bit-ce-u-engleskoj-/575152.aspx

Pazite ovu izjavu i razmišljanje........
Ancelotti se vidi kao nasljednik Dalglisha!
لیورپول

Offline djapojunior

• Hero Member
  • Postoji li pjesnik veći koji će to ljepše reći?
« Odgovori #392 : Listopad 03, 2011, 16:05 »
http://www.index.hr/sport/clanak/ancelotti-moj-sljedeci-posao-bit-ce-u-engleskoj-/575152.aspx

Pazite ovu izjavu i razmišljanje........
Ancelotti se vidi kao nasljednik Dalglisha!

nek ide u Tottenham,nama ne hvala. dobar je trener,ali neka njega dalje od nas,mi već imamo trenera. a i ako bi htio ikog nakon Kennya,pogotovo ako bi to bilo u skorije vrijeme kao što Ancelotti očito razmišlja,htio bi da to bude Rafa.

Offline wewonit5times

• Hero Member
  • Walk on with hope in your heart...
« Odgovori #393 : Listopad 03, 2011, 16:15 »
kad mi netko spomene njega, prvo ceg se sjetim je onaj 'warra da fakka appen' transparent i odmah me ulovi smijeh.. :lol :lol

dobar trener al ne bi mi bio u uzem izboru
“If Everton were playing down the bottom of my garden, I'd draw the curtains.” - Bill Shankly

Offline koob

• Hero Member
« Odgovori #394 : Listopad 03, 2011, 18:16 »
Ancelottija jako cijenim ali mislim da KK unatoč frik izmjenama i početnim sastavima još uvijek ulijeva povjerenje
Pustimo Mascherana sa lanca..

Offline Zoky

• Administrator
  • Hero Member
« Odgovori #395 : Listopad 03, 2011, 19:56 »
nemojte mi sada reći da su drugi puno bolji od nas barem što se igrča "na papiru" tiče...  :suicide

O. Jesu.

No, što se tiče Kennya, a posebno zbog iduće utakmice, drago mi je što se u zadnjoj utakmici ipak vidio pomak u njegovoj tvrdoglavoj glavi. Henderson koji se još nije uklopio (suzdržao sam se) je započeo na klupi, a prvu izmjenu je napravio u 65. minuti, što ajde, nije katastrofa. Veselim se vidjeti kako će stvari izgledati u idućoj utakmici, iako ona nije čisto mjerilo. Vrlo je jednostavno motivirati ekipu protiv Uniteda, ali očito Kenny ima velikih problema sa motiviranjem protiv... pa skoro svih ostalih.
« Zadnja izmjena: Listopad 03, 2011, 20:03 Zoky »

Offline wewonit5times

• Hero Member
« Odgovori #396 : Listopad 03, 2011, 20:27 »
O. Jesu.

No, što se tiče Kennya, a posebno zbog iduće utakmice, drago mi je što se u zadnjoj utakmici ipak vidio pomak u njegovoj tvrdoglavoj glavi. Henderson koji se još nije uklopio (suzdržao sam se) je započeo na klupi, a prvu izmjenu je napravio u 65. minuti, što ajde, nije katastrofa. Veselim se vidjeti kako će stvari izgledati u idućoj utakmici, iako ona nije čisto mjerilo. Vrlo je jednostavno motivirati ekipu protiv Uniteda, ali očito Kenny ima velikih problema sa motiviranjem protiv... pa skoro svih ostalih.

ja ne bi motivaciju naveo kao uzrok nasih losih igara..
po meni je to definitivno nedostatak individualne kvalitete

mozda bude malo bolje kad gerrard pocne igrat, ipak je on igrac svjetske klase koji iz sredine terena (koja nam je zasad mozda i najbolnija tocka) jednim potezom moze rijesit utakmicu..
“If Everton were playing down the bottom of my garden, I'd draw the curtains.” - Bill Shankly

Offline Zoky

• Administrator
  • Hero Member
« Odgovori #397 : Listopad 03, 2011, 20:28 »
Ma ne mogu objasniti zašto mi na poluvremenu gotovo redovito padnemo u igri, umjesto da se trgnemo ako stvari ne idu dobro.

Offline wewonit5times

• Hero Member
« Odgovori #398 : Listopad 03, 2011, 21:39 »
Ma ne mogu objasniti zašto mi na poluvremenu gotovo redovito padnemo u igri, umjesto da se trgnemo ako stvari ne idu dobro.

vjerojatno jer se 2-3 igraca koja jedina mogu napravit razliku vec umore (a umore se jer sve lopte idu prema njima) a na klupi su solidni igraci koji ipak ne donose prednost u igri 1-1 nego su vise za neke druge uloge
mi imamo 2 i pol igraca koja (za sad) rade razliku na terenu. prvi je suarez, drugi ozlijedeni gerrard a treci kuyt koji sjedi na klupi (i isto nije 1-1 igrac)
za sad je s klupe puno pokazao i bellamy tako da cu navest i njega, do sad me ugodno iznenadio
ocajnicki nam fali brzine, driblinga, imaginacije..

Offline Periklo

• Hero Member
« Odgovori #399 : Listopad 03, 2011, 22:20 »
Kako to?

Dosadašnje utakmice kako sam ih ja vidio po poluvremenima:
Sunderland - prvo poluvrijeme puno bolje od drugog
Arsenal - otprilike podjenaka poluvremena, pri kraju zaigrali bolje kad smo ostali s igračem više
Bolton- drugo poluvrijeme bolje od prvog
Stoke - podjednako, drugo možda malo bolje
Tottenham - cijelu utakmicu odigrali kriminalno
Everton - drugo poluvrijeme nešto bolje

Ne vidim kako si došao do zaključka da redovno padnemo u igri, to se može reći samo za prvu utakmicu.

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Dobra 'metla' ovoga foruma
    • http://www.youtube.com
« Odgovori #400 : Listopad 03, 2011, 22:45 »
imali igrace za prevagu ili ne to je od pocetka godine skoro pa druga ekipa... znaci da se dovodilo po planu i skoro sve sto se zeljelo. sada je na treneru da to poslozi kako je zamisljeno.
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!

Offline Zoky

• Administrator
  • Hero Member
« Odgovori #401 : Listopad 03, 2011, 23:01 »
Kako to?

Dosadašnje utakmice kako sam ih ja vidio po poluvremenima:
Sunderland - prvo poluvrijeme puno bolje od drugog
Arsenal - otprilike podjenaka poluvremena, pri kraju zaigrali bolje kad smo ostali s igračem više
Bolton- drugo poluvrijeme bolje od prvog
Stoke - podjednako, drugo možda malo bolje
Tottenham - cijelu utakmicu odigrali kriminalno
Everton - drugo poluvrijeme nešto bolje

Ne vidim kako si došao do zaključka da redovno padnemo u igri, to se može reći samo za prvu utakmicu.

Pokoji ulazak Bellamya ili Gerrarda koji su napravili 1-2 istrčavanja mi ne čine baš razliku, iako su oni daleko najzapaženiji dvojac u Liverpoolu ove sezone, a zajedno su igrali, koliko, 60 minuta?

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #402 : Listopad 03, 2011, 23:09 »
O. Jesu.

to nije samo kod kenny.a
i kod rafe smo imali problema protiv manjih ekipa ;)
Never miss a good chance to shut up.

Offline Zoky

• Administrator
  • Hero Member
« Odgovori #403 : Listopad 03, 2011, 23:39 »
to nije samo kod kenny.a
i kod rafe smo imali problema protiv manjih ekipa ;)

Ma Rafa je imao 1000 muha u glavi. Ali znao je napraviti dvije stvari odlično. Jake utakmice uglavnom postaviti dobro (Liga prvaka i svi derbiji) i budući da nikada nije postavio istu postavu na teren, barem je pola njih pogodio. Ovako kada Kenny stalno gura iste koji ne igraju nikako mi nikako ne ulijeva povjerenje.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #404 : Listopad 04, 2011, 00:18 »
Ma Rafa je imao 1000 muha u glavi. Ali znao je napraviti dvije stvari odlično. Jake utakmice uglavnom postaviti dobro (Liga prvaka i svi derbiji) i budući da nikada nije postavio istu postavu na teren, barem je pola njih pogodio. Ovako kada Kenny stalno gura iste koji ne igraju nikako mi nikako ne ulijeva povjerenje.

tek je pocelo :)
imamo cijelu sezonu pred sobom, a i kenny je za sada dobro postavil u derbijima (arsenal, everton, i prosle sezone scum i chelsea), a lp nema da se i tamo pokaze :)
Never miss a good chance to shut up.