Autor Tema: Novosti iz LFC-a  (Posjeta: 107777 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online Kop Ruler

• Hero Member
  • Burn the witch!
Odg: Novosti iz LFC-a
« Odgovori #1200 : Ožujak 15, 2019, 20:09 »
Jedva čekam da im zalijepe neku drastičnu kaznu koja će ih unakaziti, tipa 5 milijuna eura i jedan do čak dva (!!) transfer roka bez transfera unutra.
Ako tko prodaje/donira LEGO kocke, neka mi se javi na PM/mail!

http://www.ffos.unios.hr/kick

Offline redz

• Sr. Member
« Odgovori #1201 : Ožujak 15, 2019, 20:55 »
jadno je da city i prije nije bio pod nekom istragom dok su se kažnjavali klubovi poput rome. praktički zanemaruju fair play isto kao i PSG, ali treba reći i da je taj financial fair play dosta loše napravljen, tj. ima rupa koje bogati mogu iskoristiti.

jedna roma mora prodati najboljeg igrača ispod cijene jer im prijeti izbacivanje iz europskog natjecanja, a city kupi 4 beka za 200mil eura bez prodaje igrača i to je normalno.  :suicide

Online mihovil

• Hero Member
« Odgovori #1202 : Ožujak 15, 2019, 21:02 »
Ako se na ffp gleda kao nesto sto bi trebalo osigurati level playing field onda je sama namjera glupa i neprovediva. Ako se gleda kao nesto sto bi trebalo barem malo pomoci u tome da se sprijece ogromni krahovi pojedinih klubova zbog nerealnih ambicija, onda cak i nije toliko los, iako sam i dalje generalno protiv takve ideje.

Offline Zlopasha

• Hero Member
« Odgovori #1203 : Ožujak 15, 2019, 21:45 »
Kod Citya FFP i neka nogometna pravila više nisu toliko važna - ljudi se bave ozbiljnim gospodarskim kriminalom koji će bez sumnje istraživati državni organi a ne samo bezuba UEFA.

Online Marijo

• Hero Member
« Odgovori #1204 : Ožujak 15, 2019, 23:29 »
znači, koliko sam shvatio, City je potpisivao sponzorske ugovore s tvrtkama u vlasništvu svog vlasnika i tako legalno trpao novce koje im je zapravo vlasnik direktno ulio?
"Even if there comes a time when you do not hear my voice, do not give up!Do not despair.
Do not stop fighting for your freedom until you have victory!"

Muammar Gaddafi, 06.10.2011

Offline redz

• Sr. Member
« Odgovori #1205 : Ožujak 16, 2019, 07:58 »
ako sam dobro shvatio, nisu vlasnici jer bi to bio ogroooooman sukob interesa, ali potpisuju ugovore po kojima sponzor plaća 10% realnog novca, a 90% oni sami plate i tako upumpavaju novac u klub.

Online Marijo

• Hero Member
« Odgovori #1206 : Ožujak 16, 2019, 09:01 »
ako sam dobro shvatio, nisu vlasnici jer bi to bio ogroooooman sukob interesa, ali potpisuju ugovore po kojima sponzor plaća 10% realnog novca, a 90% oni sami plate i tako upumpavaju novac u klub.

Ahaaaa

Jel ima šanse da budu izbačeni iz lige ili bar oduzeto 10-ak bodova?  :D
"Even if there comes a time when you do not hear my voice, do not give up!Do not despair.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #1207 : Ožujak 16, 2019, 09:10 »
Ahaaaa

Jel ima šanse da budu izbačeni iz lige ili bar oduzeto 10-ak bodova?  :D

Oduzeti 5 bodova unatrag zadnjih 10 sezona. Kako ispadne tablica - ispadne... #2013/14 :D
Never miss a good chance to shut up.

Online Marijo

• Hero Member
« Odgovori #1208 : Ožujak 16, 2019, 11:30 »
Oduzeti 5 bodova unatrag zadnjih 10 sezona. Kako ispadne tablica - ispadne... #2013/14 :D

Hahahaha

Daj ozbiljno pitam

Offline we_love_you_Liverpool

• Full Member
« Odgovori #1209 : Ožujak 19, 2019, 20:56 »
Ne znam da li je objavljivano u nekoj temi, nisam imao vremena da pregledam sve teme, ali video koji pokazuje potrošnju od 1991 do danas.
Ono što mi bode oči je da je Liverpool konstantno u top 10, samo smo ispali na kratko prije 2 godine, ali smo se onda vratili. Mislim da je to razlika potrošeno-zarađeno.
Strašno je da smo uvijek bili u top 10 svjetskih potrošača i da smo tako malo osvojili, 1 liga prvaka i kup uefa kao i  nekoliko kupova su premalo.
Tako dugo su nas krasile loše uprave, bez plana, bez vizije, bez znanja, ali valjda se sad to promijenilo, puno smo ozbiljniji, rastemo u kontinuitetu, nadam se da će se za to vratiti i trofejima  :super

Ali ono što smo mi bili godinama, sad je scum bez vizij , od kad je otišao Fergie troše nemilice, a rezultati daleko daleko ispod.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #1210 : Ožujak 21, 2019, 22:47 »
https://twitter.com/LFCTV/status/1108770992485212162

Preporuka. Ima zanimljivog sadržaja.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #1211 : Ožujak 22, 2019, 21:47 »
James Pearce confirms LFC tour of the States is outside of the ICC this time. Expects Liverpool to play in Boston, New York and a third place, possibly Indiana

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #1212 : Ožujak 23, 2019, 17:53 »
Svaki put kad gledam Gerrarda kako igra, pozelim ga nazad. Dobili legende Milana  sa 3-2. Fowler, Cisse i Gerrard za nas, Pirlo i Pancaro za njih. Pancaro bome zabio golcinu o kojoj ce pricati. Gerrard osim gola bio blizu i asistencije, nevjerojatan osjecaj za igru i spustanje lopte glavom za Aldrigea i Smicera koji su se spetljali i propustili priliku za gol.

Offline Skipper

• Hero Member
« Odgovori #1213 : Ožujak 23, 2019, 21:33 »
Svaki put kad gledam Gerrarda kako igra, pozelim ga nazad. Dobili legende Milana  sa 3-2. Fowler, Cisse i Gerrard za nas, Pirlo i Pancaro za njih. Pancaro bome zabio golcinu o kojoj ce pricati. Gerrard osim gola bio blizu i asistencije, nevjerojatan osjecaj za igru i spustanje lopte glavom za Aldrigea i Smicera koji su se spetljali i propustili priliku za gol.

koliko legendarnih igrača na jednom mjestu, melem za oči :love

inače, na službenoj stranici imaju 10-minutni highlightsi :super
kod mene, kod mene ti nema mnogo priče. kod mene ti je priča specifična koja više se bazira na foluški nekoj.

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #1214 : Ožujak 23, 2019, 21:38 »
koliko legendarnih igrača na jednom mjestu, melem za oči :love

inače, na službenoj stranici imaju 10-minutni highlightsi :super