Vjerujem na Keitu iako trenutno isto vrijedi i za Ginija.. 😎
Nebi za Ginija isto rekao. Covjek je dobar igrac pressinga,cak ga ponekad ima i u zavrsnici iako je to daleko od dobrog...ali tranzicija,ajme majko. Em sto se skriva pola tekme,em sta nam gotovo svaki napad uspori,em sta su mu rjesenja smijesna. Keita mi je sve to plus los igrac pressinga