Autor Tema: Filmovi, serije, knjige i stripovi  (Posjeta: 82716 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dudek

• Full Member
Odg: Filmovi, serije, knjige i stripovi
« Odgovori #930 : Travanj 07, 2021, 18:45 »
Pozdrav ekipa! Novi sam na netflixu. Možete li mi preporučiti neku humorističnu seriju? Prijevod na hrvatski poželjan, ali nije uvjet.
Hvala!  :)
"'I always look in the Sunday paper to see where Everton are in the league - starting, of course, from the bottom up." Bill Shankly

Online luigi

• Hero Member
« Odgovori #931 : Travanj 07, 2021, 18:49 »
Pozdrav ekipa! Novi sam na netflixu. Možete li mi preporučiti neku humorističnu seriju? Prijevod na hrvatski poželjan, ali nije uvjet.
Hvala!  :)
Sta si gledao ?

Brooklyn nine nine, Community, The End of the fucking world(nije klasicni sitcom), The Good Place itd

Offline dudek

• Full Member
« Odgovori #932 : Travanj 07, 2021, 18:53 »
Sta si gledao ?

Brooklyn nine nine, Community, The End of the fucking world(nije klasicni sitcom), The Good Place itd

Na netflixu još ništa od njihovih serija ako to misliš. A općenito od humorističnih serija ove šta bi se prikazivale na TV  :lol

Recimo moderna obitelj mi je bila šou i The Office, to sam pogledao sve epizode. I naravno one kultne serije 90-ih kad sam bio klinac.

Koja od ovih koje si naveo je najsličnija konceptu ovih nekih koje sam rekao?
"'I always look in the Sunday paper to see where Everton are in the league - starting, of course, from the bottom up." Bill Shankly

Online luigi

• Hero Member
« Odgovori #933 : Travanj 07, 2021, 19:31 »
Na netflixu još ništa od njihovih serija ako to misliš. A općenito od humorističnih serija ove šta bi se prikazivale na TV  :lol

Recimo moderna obitelj mi je bila šou i The Office, to sam pogledao sve epizode. I naravno one kultne serije 90-ih kad sam bio klinac.

Koja od ovih koje si naveo je najsličnija konceptu ovih nekih koje sam rekao?
Počni sa Brooklyn nine nine, najzabavnija je.

Community je isto vrh, ima crnog humora na pretek.

Offline dudek

• Full Member
« Odgovori #934 : Travanj 07, 2021, 20:11 »
Hvala!  :kuler

Online Skipper

• Hero Member
« Odgovori #935 : Travanj 16, 2021, 14:02 »
je li tko gledao Them?

jučer skinuo, danas ću vjerojatno početi gledati. pa čisto da čujem mišljenje-dva...
kod mene, kod mene ti nema mnogo priče. kod mene ti je priča specifična koja više se bazira na foluški nekoj.

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #936 : Travanj 28, 2021, 23:45 »
Mortal kombat 2021. Nece osvojiti oscara za najbolje dijaloge, ali na osnovu cega je baziran to se i ne trazi.

Kao fan fransize, film mi je dobar, iako za sad najbolje sto su dali je proslogodisnji crtani Osveta skorpiona.

Borbe su dobre, fatality takodjer. Dosta referenci na igrice, kreatore i prosle filmove. Neki likovi malo vise izmjenjeni, drugaciji legacy, ali sve u svemu prolazna ocijena.

Jedina zamjerka je ta sto borbe ne traju koji minut duze. Barem tu imaju mogucnost za napredak.

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Dobra 'metla' ovoga foruma
    • http://www.youtube.com
« Odgovori #937 : Svibanj 02, 2021, 19:08 »
https://www.imdb.com/title/tt6741278/

Evo jedan dobar crtić, malo drukčiji i sa zanimljivim završetkom
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!

Offline lfc

• Hero Member
« Odgovori #938 : Svibanj 05, 2021, 12:19 »
Sons of Anarchy :klanja

Online luigi

• Hero Member
« Odgovori #939 : Svibanj 05, 2021, 13:22 »
Sons of Anarchy :klanja
Tek sad gledas ? :D

Muzika mi je tu vrh vrhova.

Offline lfc

• Hero Member
« Odgovori #940 : Svibanj 05, 2021, 15:00 »
Tek sad gledas ? :D

Muzika mi je tu vrh vrhova.

Haha, da nekako sam ih uvijek izbjegavao. Mislim si kakvi bajkeri i te šeme, nije me privlačilo baš. Sreća da sam se natjerao ipak. Sinoć baš pogledao zadnju epizodu  :D

Da, muzika vrh stvarno. Nakon skoro svake epizode sam išao tražit na tunefind pjesme koje su bile u epizodi. Katey Sagal je isto jebeno odpjevala nekoliko pjesama.

Offline Dermonis

• Hero Member
  • Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!!
« Odgovori #941 : Svibanj 05, 2021, 16:34 »

Vidio sam da je na vrhu na Kodiju, al nisam bacio oko. Muka mi je vise od tih superheroja (osim One Punch mana).
Po cem je poseban ovaj koji si linkao?

Edit:
Pogledao sam prvu epp.
That escalated quickly.
« Zadnja izmjena: Svibanj 05, 2021, 20:21 Dermonis »

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Dobra 'metla' ovoga foruma
    • http://www.youtube.com
« Odgovori #942 : Svibanj 05, 2021, 21:56 »
Vidio sam da je na vrhu na Kodiju, al nisam bacio oko. Muka mi je vise od tih superheroja (osim One Punch mana).
Po cem je poseban ovaj koji si linkao?

Edit:
Pogledao sam prvu epp.
That escalated quickly.
samo gledaj do kraja, ja sam isto bio skeptičan glede tih superheroja ali ipak je drukčije i tek pri kraju shvatiš neke stvari.
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!

Offline Dermonis

• Hero Member
  • Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!!
« Odgovori #943 : Svibanj 05, 2021, 22:01 »
Htio sam odustat nakon sto sam pogledo jedno 80% prve epizode. Zadnjih 20% mi je promijenilo misljenje.

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #944 : Svibanj 09, 2021, 19:56 »

Kolega me nagovarao da pogledam ga od kad je poceo izlaziti, on je procitao i strip, tako da mi je rekao i neke razlike ali nista sto bi upropastilo gledanje.

Imao slobodan vikend pa odgledao svih 8 epizoda, i bome nije za zalit.

Blood and gore everywhere, bas kako volim. Prikaz svega onoga sto ne prikazuju uglavnom u marvelu i dc-u, a to je da nevini stradavaju od borbe "superjunaka". Prica odlicna, kao sto je i Dermonis zakljucio, kraj prve je zapravo ono sto te prikuje za ekran da nastavis gledati i zasto se desio kako jeste.

Sad se bacam na citanje stripova. :)