Autor Tema: Filmovi, serije, knjige i stripovi  (Posjeta: 82652 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
Odg: Filmovi, serije, knjige i stripovi
« Odgovori #960 : Rujan 05, 2021, 02:02 »
Gledam na kodiju serije i filmove i pod tv shows uvijek pri vrhu vidim Ted Lasso. Vidio sam neke reklame na tvu i nije mi uopce izgledalo primamljivo. Al vidio prije par dana neki osvrt na seriju pa reko ajd da vidim.

Serija je vrh. Ukratko trener koji je vodio ekipu za americki nogomet u US dolazi u UK vodit premier ligasa. Likovi su fantasticni, pogotovo glavni Lik Ted. Pogledo sam 3 epizode i svaka je bila vrhunska.

Bacite oko ak vas zanima, od mene zasad preporuka.

Jep. Preporuka.
Never miss a good chance to shut up.

Offline lfc

• Hero Member
« Odgovori #961 : Rujan 06, 2021, 22:54 »
Umro Omar Little..

Offline Budma

• Hero Member
  • JFT96
« Odgovori #962 : Rujan 07, 2021, 02:12 »
Umro Omar Little..

Ovo mi je baš sjebalo dan.  :(

Offline Skipper

• Hero Member
« Odgovori #963 : Rujan 07, 2021, 08:17 »
jutros vidio, šteta. jedan od dražih likova u Žici, mada ne znam koga sam ondje hejtao.

nama ostaje da zviždukamo u njegovom tonu i opet pogledamo svu seriju.
kod mene, kod mene ti nema mnogo priče. kod mene ti je priča specifična koja više se bazira na foluški nekoj.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #964 : Rujan 07, 2021, 08:18 »
jutros vidio, šteta. jedan od dražih likova u Žici, mada ne znam koga sam ondje hejtao.

:amen

Upravo obnovio pretplatu za HBO. :)
Never miss a good chance to shut up.

Offline lfc

• Hero Member
« Odgovori #965 : Rujan 07, 2021, 10:31 »

Da, da.. Trenutno sam na Sopranosima pošto The Many Saints of Newark dolazi u kina pa reko idem opet pregledat sve da se prisjetim. Nakon toga je The Wire obavezno na repertoaru.

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #966 : Rujan 07, 2021, 10:44 »
Ufff vec danima vrtim clipove Sopranosa na YT-u, kanale koje se bave analizom serije i sl.

Zao mi zbog Williamsa, pojavio se i u Sopranosima sa Chrisom, ali ne mogu shvatit ljude koji se drogiraju. Imao je ispunjen zivot, zivio od onoga sto je volio da radi i na kraju predoziras se.

Uloga Omara Littla je uloga koja ga je obiljezila za cijelu karijeru, meni jedan od najboljih likova ikad.

HBO je ne prevazidjen sto se kvaliteta serije tice. I ono sto mi se svidja posebno kod njih je da se stalno vracaju svojim glumcima. Gomila njih glumila je u Oz-u, the wire, sopranosima i dr.

Offline Budma

• Hero Member
  • JFT96
« Odgovori #967 : Rujan 07, 2021, 10:58 »
Ufff vec danima vrtim clipove Sopranosa na YT-u, kanale koje se bave analizom serije i sl.

Zao mi zbog Williamsa, pojavio se i u Sopranosima sa Chrisom, ali ne mogu shvatit ljude koji se drogiraju. Imao je ispunjen zivot, zivio od onoga sto je volio da radi i na kraju predoziras se.

Uloga Omara Littla je uloga koja ga je obiljezila za cijelu karijeru, meni jedan od najboljih likova ikad.

HBO je ne prevazidjen sto se kvaliteta serije tice. I ono sto mi se svidja posebno kod njih je da se stalno vracaju svojim glumcima. Gomila njih glumila je u Oz-u, the wire, sopranosima i dr.

Odličan je i u Boardwalk Empireu kao Chalky White, pogledaj ako nisi.

Što se tiče drogiranja, očito je to nešto što traje neko vrijeme. DMX je imao još više novaca i mogućnosti pa se nikako nije mogao rješiti ovisnosti još od tinejdžerskih dana što ga je na kraju i koštalo glave.

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #968 : Rujan 07, 2021, 11:38 »
Odličan je i u Boardwalk Empireu kao Chalky White, pogledaj ako nisi.

Što se tiče drogiranja, očito je to nešto što traje neko vrijeme. DMX je imao još više novaca i mogućnosti pa se nikako nije mogao rješiti ovisnosti još od tinejdžerskih dana što ga je na kraju i koštalo glave.

Nisam, na listi cekanja je. Opcenito sam stao sa serijama od kad sam u Irskoj, 3 godine li la. Tu i tamo odgledam nesto, ali ne kao ranije. Moram odgledati jos zadnju sezonu dvije Supernaturala, Black sailsa, Shamelessa pogotovo.

Sto se tice ovisnosti, ne znam tko je DMX, hip hop scenu ne pratim nit slusam. Ali kao i za puno toga u zivotu smatram da treba imat jak karakter kad prekidas sa necim. A vjerujem da je tu uticaj i drustva na njega, ljudi sa kojima se okruzio.

Offline lfc

• Hero Member
« Odgovori #969 : Rujan 08, 2021, 11:29 »

...Zao mi zbog Williamsa, pojavio se i u Sopranosima sa Chrisom...

I baš mi je sinoć bila na redu ta epizoda Sopranosa, jedna jedina u kojoj se on pojavio.. Samo ne znam na šta misliš kad kažeš sa Chrisom, mislim da si pomiješao njega i Bookema Woodbinea, pošto Williams uopće nije s Chrissyem bio u sceni  :D

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #970 : Rujan 08, 2021, 12:40 »
I baš mi je sinoć bila na redu ta epizoda Sopranosa, jedna jedina u kojoj se on pojavio.. Samo ne znam na šta misliš kad kažeš sa Chrisom, mislim da si pomiješao njega i Bookema Woodbinea, pošto Williams uopće nije s Chrissyem bio u sceni  :D

Lako moguce, nesto mi u glavi bila scena da je sa Chrisom. Al opet Sopranosi i the Wire su najbolje serijske drame sto je neka kuca ponudila.

Offline lfc

• Hero Member
« Odgovori #971 : Rujan 08, 2021, 14:10 »
Lako moguce, nesto mi u glavi bila scena da je sa Chrisom. Al opet Sopranosi i the Wire su najbolje serijske drame sto je neka kuca ponudila.

Pretpostavljam da na ovo misliš :D

Da da, nema do Wirea i Sopranosa.

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #972 : Rujan 10, 2021, 00:46 »

Pretpostavljam da na ovo misliš :D

Da da, nema do Wirea i Sopranosa.

Nije nije, prepoznao sam Omara, samo bio je klip, moguce da je Chris bio u iducoj sceni pa mi se spojilo da su bili zajedno. Ne bitno. Ali Drea de Matteo  :love :love :love. Ljubav na prvi pogled.

Online luigi

• Hero Member
« Odgovori #973 : Rujan 10, 2021, 00:55 »
Breaking Bad = Sopranos >>>>>>> The Wire

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #974 : Rujan 10, 2021, 01:00 »
Breaking Bad = Sopranos >>>>>>> The Wire

I mislio sam da ces ostaviti tako nesto cim sam video da si komentirao  :p. Svako ima svoje, ali za mene Breaking bad ne moze stati u istu recenicu sa The wireom. Malo koja moze. Toliki nivo kompleksnosti, a opet realnosti se tesko moze ponoviti.