Autor Tema: Filmovi, serije, knjige i stripovi  (Posjeta: 78233 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Dermonis

• Hero Member
  • Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!!
Odg: Filmovi, serije, knjige i stripovi
« Odgovori #945 : Svibanj 09, 2021, 20:11 »
Ja sam danas pogledao zadnju epizodu i bas mi se svidjelo. Preporuka i od mene

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Dobra 'metla' ovoga foruma
    • http://www.youtube.com
« Odgovori #946 : Svibanj 10, 2021, 17:07 »
Baš čekam nastavak, tj drugu sezonu i kao što kaže LG baš to anti Marvel je i mene privuklo. Zato gledam i The Boys te jedva čekam novu sezonu za koju čitam da je još krvavija od zadnjih. Inače sam počeo gledati i Jupiter's Legacy di za sada nema toliko krvi, uztrobe i mozga ali zato je psihološka strana zanimljiva, ima potencijala nakon 2 epizode.
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #947 : Lipanj 01, 2021, 23:09 »
@Dermonis, @grbi i ostali koji vole anime, ako niste pogledali, moja preporuka vam je Demon Slayer (Kimetsu no Yaiba). Izasla je prva sezona i film, koji je nastavak na prvu sezonu. Za sad savrsen paket od price koja je krvava, do zanimljivih i zivotopisnih likova i nadasve humora. Jedan od najboljih koji sam pogledao ove godine. Jedini problem mi je taj sto me interesira sta ce dalje, tako da se bacam na mangu koja je zavrsila.

Offline Dermonis

• Hero Member
  • Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!!
« Odgovori #948 : Lipanj 01, 2021, 23:32 »
Krenio gledat film, ugasio nakon pol sata.

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #949 : Lipanj 01, 2021, 23:52 »
Krenio gledat film, ugasio nakon pol sata.

Jesi pogledao sezonu? Meni je poprilicno dobar kad udjes u sav lore.

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Dobra 'metla' ovoga foruma
    • http://www.youtube.com
« Odgovori #950 : Lipanj 02, 2021, 06:53 »
@Dermonis, @grbi i ostali koji vole anime, ako niste pogledali, moja preporuka vam je Demon Slayer (Kimetsu no Yaiba). Izasla je prva sezona i film, koji je nastavak na prvu sezonu. Za sad savrsen paket od price koja je krvava, do zanimljivih i zivotopisnih likova i nadasve humora. Jedan od najboljih koji sam pogledao ove godine. Jedini problem mi je taj sto me interesira sta ce dalje, tako da se bacam na mangu koja je zavrsila.
nisam još, imam u favoritima. Inače preporuka je Mahalo Box, futuristična priča boksa.
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!