Liverpool > Ostalo

Kada ste i kako postali LFC fan?

(1/63) > >>

KOP BOY 2:
Evo redsi moji ja odlućih napravit još jednu temu, nadam se da mi nitko ne zamjera! Kada ste i kako poćeli navijat za liverpool?

bbbsrednjaci:
Evo ovako ko mulac sam pratio nogomet, obozavo sam dinamo, na pocetku samo domaci nogomet sam pratio, pa malo po malo i strani, liverpool mi je u pocetku bio kao najsimpaticniji klub u engleskoj, a odlaskom Igora Biscana u Redse poceo sam intenzivnije pratit liverpool i tu je puklo, zaljubio se u Redse i tako je ostalo do dana danasnjeg i tako ce vjecno ostat... B-)

KOP BOY 2:
Pa evo ja ću započet: Moram priznat da sam isprve bio veći fan Michaela Owena nego liverpoola kao kluba bio sam lud za njim, svi moji vršnjaci su bili zaluđeni Batmanom, Shwarchenegerom I.T.D a ja sam svima govorio da me zovu Owen, ne bi se skidao iz njegovog dresa, oponašao njegove proslave pogodaka, naravno cijenio sam i klub u kojem igra. Onda kad je otišao nekaku sam prestao pratit nogomet za jedno duuugo vrijeme, ali onda kad je došla ona sezona 04/05. sve mi se više poćeo sviđat liverpool, pronašao sam novog idola u Gerrardu ali sam poćeo više volit Liverpool kao klub a ne neke pojedince. I od četvrtfinala s Juveom postao sam pravi navijač: Zamrzio sam Man U, Naućio sve Liverpoolove pijesme, sve o njihovoj povijesti I.T.D i sve ove godine nitko oko mene ne navija za Liverpool, svi navijaju za klubove koji su u trendu(trenutno Man U :bljak, Nekoć Milan :zid, Barca :zid) ali ja samo za Liverpool! I mogu vam reć jaaaaaaaako sam ponosan na to i želim doživjet što više pobjeda, trofeja i ostalih zlatnih trenutaka s Liverpoolom!  

gento:
gledao sam tekmu engleska- danska i vidio kako je own zabio 2 ili 3 pogotka i postao sam njegov fan
i tako malo po malo i navijač sam liverpoola

Periklo:
To što je vama bio Owen meni je bio Mcmanaman. Ja sam uvijek bio on kad smo igrali lopte. :D
A zašto sam počeo navijat teško je riječim objasnit, jednostavno osjetio sam da LFC ima nešto posebno, nešto što drugi nemaju.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju