Liverpool > Ostalo

Liga fan klubova

(1/335) > >>

Asr_cro:
pozdrav!
ne znam gdje da ovo stavim pa cu ovdje, vi premjestite po potrebi.

Uglavnom, tu sam u ime Rominih navijaca u hrvatskoj. Zeljeli bismo organizirati ligu(ne turnir)
fan klubova pa ovim putem pozivamo i vas. Liga bi startala oko 1.11. kotizacija bi
bila izmedu 1000-2000kn(100 do 200 po igracu), ovisno o broju prijavljenih ekipa, vise ekipa=veca kotizacija=vise utakmica.
Liga bi se igrala na zagrebackom velesajmu vikendom i posto nam je to prva liga koju organiziramo, igrala bi se jednokruzno pa
mozemo jos jednu napravit na proljece,a od iduce godine cijelu ligu dvokruzno. nakon
lige bi se igrao i kup na ispadanje, ali to ce se odigrat u jednom danu jer sumnjam
da ce ukupno bit vise od 10 ekipa.
na kraju lige ce bit i nekakvih nagrada za najbolje momcadi i pojedince.

jos smo u fazi ispitivanja ekipa,ali vec smo 100% sigurni MI, man U te arsenal. upite cemo poslat na jos par fan klubova(chelsea, inter, juve, milan, bayern, barca, real). jel znate jos mozda za kakav fan klub da ih ima dosta i da bi se mogli skupit?

eto vi se sad odlucit kroz 2,3 tjedna tako da mi mozemo s vlasnikom terena konkretno dogovorit termine.

ako imate dodatnih pitanja, slobodno pitajte.

lp

StevieG:
Po meni super ideja, volio bih da se javi još 7-8 ljudi koji su znali doć igrat na utrine pa da se skupimo

liverbird91:

--- Citat: StevieG - Rujan 06, 2012, 19:18 ---Po meni super ideja, volio bih da se javi još 7-8 ljudi koji su znali doć igrat na utrine pa da se skupimo

--- Kraj citata ---

Ako će stvarno bit vikend - može. Oni termini preko tjedna navečer me ubiju.  :D

Asr_cro:
vikend ce bit 100%, samo jos ne znamo oce li bit subota ili nedjelja te oce li bit ujutro ili popodne.
takoder, u sklopu nogometnog terena se nalazi i kafic koji ima SKY sport pa nakon utakmice nase lige, ne morate se se zurit doma vec mozete pogledat utakmicu u slucaju da igra vas klub

wewonit5times:
super ideja, igram.. al vec vidim kako se necemo skupit i kako cemo imat rezultate kao dragi nam klub :D

a ako se vi ne dogovorite, igrat cu za znate-vec-koga :lol

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju