Anketa

Što bi ocijenili kao uspjeh naredne sezone?

top 4
70 (53.4%)
trofej - bilo kakav (miki maus, FA)
38 (29%)
napredak u igri ali ispod 4 mjesta
6 (4.6%)
osvojeni premiership
17 (13%)

Ukupno Glasova: 101

Autor Tema: Jürgen Klopp  (Posjeta: 214294 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline gogec

• Hero Member
Odg: Jürgen Klopp
« Odgovori #2520 : Rujan 08, 2022, 12:50 »
Jos barem godinu dana nebi vodio ove razgovore, mislim da nemaju smisla. A onda kad i ako dode do toga cemo vidjet sta ce biti na trzistu.

slažem se.. kao što smo i pričali, ako treba neki rebuild, veći ili manji, volio bi da ga on sprovede, tek ako kaže da ne može, nema više energije, motivacije ili nešto treće, onda traži dalje..
nije on zaboravio raditi svoj posao, ali došlo je do očitog zasićenja ili zamora materijala.. ako je ovo prijelazna godina u kojoj ćemo neke kotačiće zamijeniti ali nadalje biti u top 4, ok..
YNWA!!

Offline mashaka

• Hero Member
« Odgovori #2521 : Rujan 08, 2022, 13:30 »
slažem se.. kao što smo i pričali, ako treba neki rebuild, veći ili manji, volio bi da ga on sprovede, tek ako kaže da ne može, nema više energije, motivacije ili nešto treće, onda traži dalje..
nije on zaboravio raditi svoj posao, ali došlo je do očitog zasićenja ili zamora materijala.. ako je ovo prijelazna godina u kojoj ćemo neke kotačiće zamijeniti ali nadalje biti u top 4, ok..

Mene brine taj top 4, ako izuzmemo City ostaju tri prazna mjesta, brine me trenutno šta Arsenal, Tottenham i United izgledaju bolje od nas, a vidit ćemo i kako će se Chelsea snaći sa Potterom. I dalje smo dovoljno jaki, samo je potrebno resetirat se i krenut dalje, vidit di se griješi i ispravit stvari na vrijeme. Najviše me brine govor tijela kod glavnih igrača ( Salah, Fabinho, Van Dijk, Arnold, Robertson) pa nisu ti ljudi preko noći zaboravili igrat nogomet. Samo da Thiago ostane zdrav šta dulje i da se Hendo vrati što prije. Baš kad je Thiago sinoć ušao se osjetila već osjetna razlika kako izgledamo( barem je meni tako izgledalo). Za početak bi trebalo zaredati sa nekoliko pobjeda da ekipa vrati samopouzdanje.

Offline Skipper

• Hero Member
« Odgovori #2522 : Rujan 08, 2022, 13:54 »
sve da ostatak sezone igramo toplo-hladno, povežemo par pobjeda pa se dogodi poraz-dva i kao takvi budemo minimalno 4., ne bih opće razmišljao o promjeni. mislim da bi on trebao imati bar toliko kredita. jedino ako sam Klopp nekad tijekom sezone osjeti da to više nije to i da je ovo zadnja sezona, onda ok. nit je sveta krava nit išta slično, ali ne budite djeca. 

zar mi opće pričamo o otkazu čovjeku koji je preporodio klub najviše još od zlatnih 80-tih?
kod mene, kod mene ti nema mnogo priče. kod mene ti je priča specifična koja više se bazira na foluški nekoj.

Offline Monello

• Hero Member
« Odgovori #2523 : Rujan 08, 2022, 16:47 »
ma kakvom otkazu , mene vise strah da njemu ne pukne film nakon sto zaredaju sa losim rezultatima,
ne mogu ni predpostavit sta bi i kakve bi reakcije bile , i pritisak da sljedece dvi u ligi izgubimo, a da se pri tom trent virgil i ekipa vuku po terenu ko drogirani,

'Winners Are Not Those Who Never Fail, But Those Who Never Quit'.

Offline LessMore

• Hero Member
« Odgovori #2524 : Rujan 09, 2022, 08:29 »
Prazni smo ljudi moji. Lako se moglo osjetiti i predvidjeti da nakon izgubljenog prvenstva i lp u zadnjim tekmama necemo uci motivirani i gladni u sezonu. Psihologija je jebena stvar. Bas zato je trebalo dobro pretumbati i osvježiti momčad.
You're gonna eat lightning and you're gonna crap thunder !

Offline treiler

• Hero Member
« Odgovori #2525 : Rujan 09, 2022, 11:49 »
Prazni smo ljudi moji. Lako se moglo osjetiti i predvidjeti da nakon izgubljenog prvenstva i lp u zadnjim tekmama necemo uci motivirani i gladni u sezonu. Psihologija je jebena stvar. Bas zato je trebalo dobro pretumbati i osvježiti momčad.

ne razumijem kakvo je to pretumbavanje potrebno vece od onog koje se radi u posljednja tri roka, osim što smo trebali ovaj rok dovesti jednog veznjaka. dovedeni su jota, diaz i nunez za napadacki dio, u vezi su carvalho i elliott od 20 godina, plus sto su htjeli dovesti tchouamenija od 22 godine. u obranu su dovedeni ramsay i tsimikas koji su backupovi i mlađi od bekova iz prvih 11, konate od 22-23 godine doveden kao drugi/treci stoper. ne može se reci da nisu dovedeni neki mlađi igraci i da se ne radi na tome, ali svakako da se dogodila pogreška po pitanju riješavanja veznog. zašto se to nije odradilo ovaj rok i što imaju u planu, vidjet cemo.

Offline LessMore

• Hero Member
« Odgovori #2526 : Rujan 09, 2022, 13:21 »
Nitko me ne može uvjeriti da se nismo mogli/trebali riješiti Phillipsa, Oxa i Keite, izvaditi još neku lovu iz džepa i dodati svježe krvi. Ako smo ušli u transfer rok sa Tchoumenijem kao jedinom metom onda je to još veći problem.

Offline LessMore

• Hero Member
« Odgovori #2527 : Rujan 09, 2022, 13:25 »
I još nešto...ako se Premiership nebude igrao za vrijeme žalovanja u Engleskoj onda to znači da, uz reprezentativnu pauzu, nebude tekmi do početka listopada. Fantastična prilika za rekuperaciju i šamaranje. Al nekako prije vidim plakanje Kloppa u listopadu da taj broj utakmica nije normalan i da njegovi puleni nisu roboti

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #2528 : Rujan 09, 2022, 13:25 »
Kome treba Marbella???

Offline Winx

• Hero Member
  • A working class Hero is something to be Carragher!
« Odgovori #2529 : Rujan 12, 2022, 09:29 »
I još nešto...ako se Premiership nebude igrao za vrijeme žalovanja u Engleskoj onda to znači da, uz reprezentativnu pauzu, nebude tekmi do početka listopada. Fantastična prilika za rekuperaciju i šamaranje. Al nekako prije vidim plakanje Kloppa u listopadu da taj broj utakmica nije normalan i da njegovi puleni nisu roboti

Mislim da se Klopp više koncentrirao na novu Opel Astru nego na ligu.  :kuler

Offline we_love_you_Liverpool

• Hero Member
« Odgovori #2530 : Rujan 12, 2022, 16:00 »

Kako City nije prazan nakon onakvog ispadanja iz lige prvaka? To su alibi priče, Liverpool i bez ogromne motivacije kad je kompletan izgleda kao mašinerija koja odrađuje posao sa onoliko snage koliko je potrebno, ali problem je kriva selekcija igrača iz utakmice u utakmicu, kad u mašineriju ubaciš 2-3 uljeza to onda više nije mašinerija ekipa sklona trulosti, pogotovo ako neki od tih uljeza nisu ni za petu ligu,  po tom pitanju možemo najviše napredovati, a to je jedino i isključivo Kloppova odluka..
Priča se kako City izgleda vanzemaljski, jedini siguran u top 4 bla bla, a realno lošije su izgledali protiv Ville nego mi protiv Evertona, to što su oni nakon toga razbili ponajgoru ekipu u europi u ovom trenutku Sevillu ne znači ništa. Duga je sezona, bit će oscilacija kod svih ekipa.

Svako pominjanje eventualne Kloppove smjene ili odlaska je suludo.