Anketa

Sta mislite kako ce biti...

:ljut - 1
1 (2.7%)
:( - 1X
2 (5.4%)
:| - X
8 (21.6%)
:) - X2
13 (35.1%)
:D - 2
13 (35.1%)

Ukupno Glasova: 36

Glasanje završeno: Veljača 22, 2010, 16:33

Autor Tema: Manchester City - Liverpool, EPL 27. kolo  (Posjeta: 17461 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline King_Torres

• Hero Member
Odg: Manchester City - Liverpool, EPL 27. kolo
« Odgovori #195 : Veljača 23, 2010, 18:05 »
OK prijatelju. Tvoje mišljenje, ja sagledam neke igrače, formaciju i mentalitet drugaćije.
Po meni je Alonso bio pokretač svakog napada ono što Lucas sigurno neće i ne može biti. Imao je asistencije, izvodio slobodne, davao golove.
Da ne spominjem da svi spominju njega kao razlog Realovoj stabilnosti ove sezone. Aquilani će doći na svoje, ne na isti način kao Lucas ali asistencije, dobra dodavanja i golove od njega se može očekivati.

Barry je druga priča i meni je osobno drago što ga nismo doveli jer nema karakter, ide za novcem i nije da mu je stalo dali igra za Real, Blackburn ili Man City a koliko je vrijedan je isto diskutabilno.
Takvi nam ne trebaju.

Par puta sam naveo super igrače koji bi nas učinili jačima a mogli smo ih dovesti:

Sneijder - nudili su ga u zamjenu za Alonsa + nadoplata. Na kraju sada rastura u Interu.
Van Der Vaart - ista stvar.
Juan Mata - želio doći u Englesku, Valencia bi ga prodala za odprilike koliko smo platili Johnsona.

Loša politika dovođenja košta nas više nego bilo koga.
Gdje su sada: Dossena, Voronin, Keane, Degen? Ili na klupi ili u drugoj ekipi i na svima smo izgubili lovu. Pogotovo na Keane-u.
A Kranjčara se nije ni pokušalo dovesti za 2 milijuna.

upravo igrace koje si nabrojao smo trebali,mogli i MORALI dovest u klub!bar 1 od navedene 3,ali ne mi kupimo Aqua koji treba bit zamjena Alonsu,jos ga masno platimo i gle cuda covjek ozljeden pola sezone!!!tek je oko nove godine prakticki poceo igrat!nije stvar u njemu,dobar je igrac ali kolko moras bit glup da prodas tako vaznog igraca i onda dovedes nekog ko ga treba mjenjat a on ozljeden POLA sezone???a tolke novce dali!bolje da smo makar i na posudbu doveli nekog od navedene trojice.ali zasto bi kad je Liverpool poznat po kriminalno losim kupovinama i opcenito losim odabirom transfera kao sto si i sam rekao
YOU'LL NEVER WALK ALONE!!!

Offline Zed

• Hero Member
« Odgovori #196 : Veljača 23, 2010, 19:15 »
upravo igrace koje si nabrojao smo trebali,mogli i MORALI dovest u klub!bar 1 od navedene 3,ali ne mi kupimo Aqua koji treba bit zamjena Alonsu,jos ga masno platimo i gle cuda covjek ozljeden pola sezone!!!tek je oko nove godine prakticki poceo igrat!nije stvar u njemu,dobar je igrac ali kolko moras bit glup da prodas tako vaznog igraca i onda dovedes nekog ko ga treba mjenjat a on ozljeden POLA sezone???a tolke novce dali!bolje da smo makar i na posudbu doveli nekog od navedene trojice.ali zasto bi kad je Liverpool poznat po kriminalno losim kupovinama i opcenito losim odabirom transfera kao sto si i sam rekao

Vidim da imamo jako slične poglede na trenutnu situaciju u klubu.  :D

Offline King_Torres

• Hero Member
« Odgovori #197 : Veljača 24, 2010, 00:18 »
Vidim da imamo jako slične poglede na trenutnu situaciju u klubu.  :D
slazem se s tobom i drago mi zbog toga  :love
YOU'LL NEVER WALK ALONE!!!

Offline gssf

• Jr. Member
« Odgovori #198 : Veljača 25, 2010, 00:01 »
sigurno da smo svi mi tu jako pametni ljudi. uvjeren sam u to :super. ali nekako se desilo da nismo na klupi liverpoola nego je neko drugi. a taj drugi tip ima kao i nekakvu diplomu da je nekakav kao menađer, trener šta li već. e je**ga dečki, kad neko od nas nabavi jednu takvu i sidne na tu klupu onda će moć pričat o tome kako bi on složija prokletu ekipu. a ovako igrajmo menađera ili pro i ostavimo lipo čoviku koji je profić da radi svoj posa. bar do kraja sezone. pa ćemo onda srat po njemu (ili ne) s obziron na to kakav nan bude plasman i te ostale stvari.  O:)

Offline Zed

• Hero Member
« Odgovori #199 : Veljača 25, 2010, 01:42 »
sigurno da smo svi mi tu jako pametni ljudi. uvjeren sam u to :super. ali nekako se desilo da nismo na klupi liverpoola nego je neko drugi. a taj drugi tip ima kao i nekakvu diplomu da je nekakav kao menađer, trener šta li već. e je**ga dečki, kad neko od nas nabavi jednu takvu i sidne na tu klupu onda će moć pričat o tome kako bi on složija prokletu ekipu. a ovako igrajmo menađera ili pro i ostavimo lipo čoviku koji je profić da radi svoj posa. bar do kraja sezone. pa ćemo onda srat po njemu (ili ne) s obziron na to kakav nan bude plasman i te ostale stvari.  O:)

Mislim da je u prirodi svakog navijača koji istinski voli klub za koji navija komentirati sa ostalima, davati mišljenja, hvaliti, kritizirati, igrat se managera :) itd
Svi mi ovdje volimo Liverpool i zbog toga vodimo rasprave i nalazimo se na ovom forumu.
To je još jedna draž sporta.
Nitko ovdje ne smatra da je Bogom dan mozak nogometa ali ima dosta ljudi koji ga jako dugo prate pa si za pravo daju imate ideje, sugestije i komentare u trenutcima kada je nešto trulo u dragom nam klubu.

Offline Winx

• Hero Member
  • A working class Hero is something to be Carragher!
« Odgovori #200 : Veljača 25, 2010, 08:22 »
Slažem se ja i sa ovom postavom sa 2 napadača, isto kao i sa vašim viđenje, ali kako još ništa ove sezone nismo vidjeli od cjelokupnog veznog reda, mišljenja sam da je Lucas barem trudom i zalaganjem (ne toliko znanjem) ipak zaslužio biti u nekoj od te 2 kombinacije koje si stavio kao prijedlog.
Da budem iskren, ne sviđa mi se nešto previše Lucas, ali što je tu je, boljiih trenutno nemamo.  :ne