Anketa

U zimskom prijelaznom roku (ne računam na opciju bitnih ozljeda)...

...ništa posebno, kao na ljeto
7 (46.7%)
...nešto malo, onak za popuniti klupu
5 (33.3%)
...ne preskupu ali nešto za rotaciju
2 (13.3%)
...barem jedan kapitalac
1 (6.7%)

Ukupno Glasova: 15

Glasanje završeno: Rujan 09, 2019, 13:54

Autor Tema: Zimski transferi 2019/20 - spammara  (Posjeta: 42822 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Massone

• Hero Member
Odg: Zimski transferi 2019/20 - spammara
« Odgovori #255 : Siječanj 20, 2020, 12:52 »
German reports say that Timo Werner's preferred club is Liverpool.

Bild ask: "Leipzig star Timo Werner is currently the best German striker. Will he soon be playing for the best club in the world?"

They go on to say Liverpool is his preferred choice.
19 + 6 + 7 + 8 + 15 + 3 + 4 + 1

Offline gento

• Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #256 : Siječanj 21, 2020, 08:17 »
Mbappe:
https://www.bbc.com/sport/av/football/51183520

"What Liverpool do in this moment is amazing," Mbappe said. "They're like a machine, they've found a rhythm and are like 'we play again, we play again'.

"They've lost zero games. When you watch you think everything's easy but that's not easy. The guys are focused, they play games every three days and they win, they win, they win.

"Now the problem is that everybody watches Liverpool, and everybody watches what we can do against them, so now they have to show they are strong again but it's a very good team with a very good manager."
Never miss a good chance to shut up.

Offline Skipper

• Hero Member
« Odgovori #257 : Siječanj 21, 2020, 08:50 »
znači dolazi i on. a ništa, moramo se pozdraviti s nekim od napadačkog trojca... :ceka
kod mene, kod mene ti nema mnogo priče. kod mene ti je priča specifična koja više se bazira na foluški nekoj.

Offline markoj

• Hero Member
« Odgovori #258 : Siječanj 21, 2020, 09:03 »
Nemam pojma kako bi nam pomogli. Origi na klupi, mali Minamino čeka priliku, sad imamo razdoblje "laganini", idealna situacija za njih..
Imamo većih problema na bekovskim pozicijama, i problem nam je taj što nam najviše šansi stvaraju bekovi, a ne vezni igrači. Alonso je tu bio neprikosnoven kojii bi primio loptu na 20m od gola i tražio igrača 50m dalje i pogodio ga .. otprilike ovo samo što je ovo Neves
Sad zamislite da Neves traži Manea, Salaha ili Firmina.
Ako zaustaviš bekove gotovi smo ..

Offline gento

• Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #259 : Siječanj 21, 2020, 09:07 »

Onda su druge ekipe u žestokom kurcu s obzirom da ne mogu napraviti tako laku stvar pa imamo jedan remi u 22 tekme u EPL.

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #260 : Siječanj 21, 2020, 09:32 »
Nemam pojma kako bi nam pomogli. Origi na klupi, mali Minamino čeka priliku, sad imamo razdoblje "laganini", idealna situacija za njih..
Imamo većih problema na bekovskim pozicijama, i problem nam je taj što nam najviše šansi stvaraju bekovi, a ne vezni igrači. Alonso je tu bio neprikosnoven kojii bi primio loptu na 20m od gola i tražio igrača 50m dalje i pogodio ga .. otprilike ovo samo što je ovo Neves
Sad zamislite da Neves traži Manea, Salaha ili Firmina.

Za takve duge lopte ne treba ti Neves. Imas VVD za to.

Offline martin

• Full Member
« Odgovori #261 : Siječanj 21, 2020, 09:42 »
Za takve duge lopte ne treba ti Neves. Imas VVD za to.

I Alissona  :)

Offline Lasko

• Hero Member
  • YNWA
« Odgovori #262 : Siječanj 21, 2020, 09:56 »
Mislim da ipak ima nekakva šansa da se Mbappe dogodi. Trenutno smo jako poželjna destinacija jer smo počeli osvajati trofeje, imamo vrhunsku momčad i najboljeg trenera na svijetu. Pored toga, s financijske strane deal s Nikeom je vrlo bitan faktor, pogotovo zbog toga na način koji je strukturiran, a i sami tajming je vrhunski jer nikad u povijesti Nike nam nije bio sponzor.

I na kraju, ne vjerujem da će Mbappe ostati dugoročno u Francuskoj. Liga jest odlična ali nije sami vrh, a igrač je svjetska klasa i mora tražiti natjecanje prema svojim kvalitetama.
"For those of you watching in black and white, Liverpool are the team with the ball."

Offline gento

• Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #263 : Siječanj 21, 2020, 10:03 »
Ja sam uvjeren da on ide u Real i to ovo ljeto. Imat će još 2 godine ugovora i ne želi produžiti s PSG-om. Mi mu tu plaću ionako ne možemo dati zbog strukture u klubu i to mi je sasvim oke.

Offline AS88

• Jr. Member
« Odgovori #264 : Siječanj 21, 2020, 10:23 »
Mbappeu treba destinacija gdje će se moći natjecati za zlatnu loptu. A vjerujem da mu je i dosta ispadanja u ranim fazama lige prvaka. Francuska liga nikad nije bila previše atraktivna, a ne vjerujem niti da će biti u skorije vrijeme.

Da li mu je Real opcija? Možda. Vidi Hazarda, čovjek očekivao procvat karijere, a stagnacija. E sad, da li će ga Perez namamit? Mislim da je Mbappe prelakom i tražiti će instant rješenje prije nego otići u klub koji ide u veliki remont i pitanje je da li mogu do velikog rezultata sljedećih par sezona.

Ako netko od trojke baš mora otići, nada se da Mane neće. A ni Bobi  :hm

Offline treiler

• Hero Member
« Odgovori #265 : Siječanj 21, 2020, 11:51 »
I Alissona  :)
A lovrenov asist protiv evertona? :D ne mogu vjerovati da ljudi ovdje jos ocekuju nekog magicnog playmakera u vezi i da se totalno promjeni takticki pristup koji nam je osigurao lp i ovaj niz ove sezone.

Offline Raptor

• Hero Member
« Odgovori #266 : Siječanj 21, 2020, 12:24 »
A lovrenov asist protiv evertona? :D ne mogu vjerovati da ljudi ovdje jos ocekuju nekog magicnog playmakera u vezi i da se totalno promjeni takticki pristup koji nam je osigurao lp i ovaj niz ove sezone.
o tome se najvise prica kad se bas igra protiv bunkera, valjda ljudi ocekuju da ce "magicni playmaker" kojeg bi u tom slucaju imali jednim pasom rjesiti tekmu...
a kad smo vec kod dugih lopti, henderson ima dobru dugu loptu, trent kad mjenja strane isto tako (recimo onaj "predasist" protiv citya), ali ne, ajmo dovest nevesa jer lik ima duge lopte i sut (?!)

Offline markoj

• Hero Member
« Odgovori #267 : Siječanj 21, 2020, 12:57 »
Ruben ne bi ništa taktički mijenjao samo bi dodao opciju više kad ne ide preko bekova. Ako se Taa ili Robertson ozljede mi ostajemo bez današnje igre jer nemamo playa. Naši razigravači su bekovi koji dišu na škrge a bavimo se Mbappeom..

Offline Lasko

• Hero Member
  • YNWA
« Odgovori #268 : Siječanj 21, 2020, 13:06 »
Ok samo problem je kad ideš dovesti novog beka. Znači imaš jednu poziciju, relativno je specijalizirana. I sad taj novi igrač zna da će grijati klubu Robertsonu u 80% utakmica, i to sljedećih 4-5 godina.

Zato je npr Milner iznimno bitan igrač, odigrat će ti vrlo solidno u veznom redu, a isto tako i na obje bekovske pozicije.
"For those of you watching in black and white, Liverpool are the team with the ball."

Offline mashaka

• Hero Member
« Odgovori #269 : Siječanj 21, 2020, 14:24 »
Igrač kvalitete Rubena Nevesa bi nam bio bingo. Isto tako morali bi dovesti dovoljno kvalitetnog covera bilo za Robu bilo za Trenta. Mbappe mislim da ipak nije realna opcija jer previše je to para. Na ljeto bi doveo Nevesa, Wernera i jednog beka. Za 4. stoper bi gurno ili Hoevera ili Van den Berga s tim da u kriznim situacijama to može i Fabinho.