Anketa

Krivac za ovaj huliganski incident...

...je HNS
18 (8.2%)
...je policija
2 (0.9%)
...su navijači
20 (9.1%)
Krivac za dosadašnje ne-rješavanje generalnog problema huliganizma je...
0 (0%)
...isključivo HNS
6 (2.7%)
...isključivo policija (i/ili politika)
3 (1.4%)
...HNS i policija (i/ili politika)
26 (11.8%)
Huligane i njihovo nastojanje da dođu do 'pravde'...
0 (0%)
...podržavam, ciljevi opravdavaju postupke
4 (1.8%)
...ne podržavam način ali ciljevi su opravdani
19 (8.6%)
...ne podržavam postupke niti njihovu viziju 'pravde'
17 (7.7%)
Ekonomska situacija u državi je kriva za ovo stanje? po meni...
0 (0%)
...100%
2 (0.9%)
...50%
15 (6.8%)
...10%
16 (7.3%)
Politika u državi je kriva za ovo stanje? po meni
0 (0%)
...100%
10 (4.5%)
...50%
18 (8.2%)
...10%
6 (2.7%)
HNS je kriva za ovo stanje? po meni
1 (0.5%)
...100%
20 (9.1%)
...50%
12 (5.5%)
...10%
5 (2.3%)

Ukupno Glasova: 40

Glasanje završeno: Lipanj 22, 2015, 11:19

Autor Tema: Hrvatska nogometna reprezentacija  (Posjeta: 193428 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline adn4n

• Hero Member
  • In Klopp we trust!
Odg: Hrvatska nogometna reprezentacija
« Odgovori #2430 : Listopad 16, 2023, 21:36 »
Prije bih rekao da je reprezentacija imala dobre rezultate usprkos losim izbornicima, nego da je ijedan od njih zasluzan za iste, a pogotovo nisu udarili temelje iceg.
Generacija 2016-2018 je nesto sto se vjerojatno vise nikad nece ponoviti kad je Hrvatska u pitanju. Toliko vrhunskih igraca u reprezentaciji drzave s 3 i nesto milijuna ljudi i ligom koja je u europskim okvirima smece.

Sad kad vise nemamo Perisica, kad se Modric i Brozovic lagano gase, kad nemamo nikakvu kvalitetu u spici, kad su nam bekovi katastrofa…sad vidimo na kojoj razini je Zlatko Dalic.

Uvodjenje mrtvaca Vide je za momentalni otkaz. Covjek je vec par godina u reprezentaciji na osnovu starih zasluga. Prestani vise forsirati neku poniznost i pricu o obitelji, klaune jedan.

Ono sto je Hrvatskoj sad potrebno je svjeza krv i na terenu i na klupi. Nazalost, Dalic ce ostati sve dok postoji sansa da se kvalificira, a onda ce pretpostavljam sam otici u slucaju da ne uspije, mada sam ja uvjeren da ce Hrvatska teskom mukom otici na Euro i tamo rano ispasti iz natjecanja.
100%, dobar post
Mo Salah, world class, but not every day. Sadio Mane, world class, but not every day. Roberto Firmino, world class, pretty much every day.

He plays to the left, he plays to the right - Adam Lallana makes Messi look shite!

Offline Winx

• Hero Member
  • A working class Hero is something to be Carragher!
« Odgovori #2431 : Listopad 17, 2023, 08:00 »
Ja sam mislio da će biti sada drvlja i kamenja po ljudima koji imaju mišljenje koje su iznijeli u prethodnim postovima, ali vidim da svi ili gotovo svi jako slično razmišljamo.
Definitivno ovoj reprezentaciji treba dati kredita, ali što prije "gospoda" iz HNS-a shvate da sa svojim tupljenjem neće postići ništa osim dovesti reprezentaciju u još goru situaciju.

Iako, i dalje mislim da ćemo se (u biti nadam se) ćemo mi to ipak proći, kao i uvijek, i da će opet svi problemi pod tepih. A određeni likovi će tražiti poniznost...

Offline devil2

• Hero Member
« Odgovori #2432 : Listopad 17, 2023, 19:51 »
Mislim da Hrvati nisu do kraja svjesni kakvu su momcad imali 2016-2018. Individualna kvaliteta vrhunska, a svi redom fizicki monstruozni: Vrsaljko, Vida, Lovren, Modric, Broz, Perisic, Rebic, Mandzo. Na to jos vrhunski Raketa, drugi najbolji lijevi bek u povijesti Strinic i najsigurniji golman ikad Subasic...
Sad imas tehnicki bolje stopere, a sve drugo je osjetno starije/losije nego prije pet godina.

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #2433 : Listopad 18, 2023, 12:45 »
Mislim da Hrvati nisu do kraja svjesni kakvu su momcad imali 2016-2018. Individualna kvaliteta vrhunska, a svi redom fizicki monstruozni: Vrsaljko, Vida, Lovren, Modric, Broz, Perisic, Rebic, Mandzo. Na to jos vrhunski Raketa, drugi najbolji lijevi bek u povijesti Strinic i najsigurniji golman ikad Subasic...
Sad imas tehnicki bolje stopere, a sve drugo je osjetno starije/losije nego prije pet godina.

Slažem se, osim za Strinića.. upitno je uopće jesmo li imali poštenog LBa nakon Jarnija..  dečko je odigrao što je trebalo, ali da je to nešto što donosi razliku u bilo kojem smjeru, nije.. i tako već preko 20g na toj strani..
YNWA!!

Offline Winx

• Hero Member
  • A working class Hero is something to be Carragher!
« Odgovori #2434 : Listopad 19, 2023, 09:10 »
Slažem se, osim za Strinića.. upitno je uopće jesmo li imali poštenog LBa nakon Jarnija..  dečko je odigrao što je trebalo, ali da je to nešto što donosi razliku u bilo kojem smjeru, nije.. i tako već preko 20g na toj strani..
Istog sam mišljenja za Strinića.
Odigrao je jedan dobar turnir i to je to. Trudio se i pokazao i više nego mu je bio rang.. Premalo za nekakve hvalospjeve.

Offline mascherano

• Hero Member
  • Kondicijski trener konobara
« Odgovori #2435 : Listopad 19, 2023, 10:39 »
Ne bih rekao da je Strinić najbolji bek u povijesti, ali svakako je jedan od njih.

Mislim da je najveći problem HR repke trenutno manjak igrača u vrhunskim klubovima, 2018. su skoro svi startni prvotimci bili u najjačim europskim klubovima, jedan Subašić je branio za prvaka Francuske Monaco.
Danas imamo Modrića u Realu, Gvardiola i Kovačića u Cityu i to je to. Sosa i Šutalo igraju u imenom velikom klubu, al Ajax ima toliko problema da bi se Beljin Augsburg mogao smatrati većim.

Offline redz

• Sr. Member
« Odgovori #2436 : Listopad 19, 2023, 13:09 »
drugim riječima, nismo više toliko kvalitetni kao prije par godina.  :D realno, i modrić je trenutno u realu samo po starim zaslugama, jedine bitne figure u velikim klubovima su nam trenutno gvardiol i kova.

2018. se poklopila generacija nešto slično kao 1998., svi su imali puno velikih utakmica u nogama i bili važni za svoje klubove. sada se polako vraćamo u realnost i ne treba biti strog prema rezultatima iako smo nažalost takav narod da bi se i sa hajdukovom postavom u repki očekivao napad na medalje na europskom prvenstvu, pogotovo sada nakon što smo navikli da dolazimo daleko na velikim natjecanjima.

mislim da je budućnost sigurno bolja nego 2000-ih kada smo lutali, ali neminovni skori odlazak modrića i perišića će biti dosta gadno prizemljenje. brozović se također izgleda više ne misli baviti ozbiljnim nogometom, a pozicija centralnog napadača je bolna točka još od odlaska mandže. najveći problem je što se sve ove mlade nade ne razvijaju kako smo očekivali, baš nitko nije iskočio zadnjih par godina niti se čini da će tako skoro.

sučić, šimić, beljo, musa, stanišić, biuk, itd. svi su nekako u laganoj stagnaciji.

unatoč svemu, ovo bi mogla biti solidna postava za euro:

livaković
juranović - šutalo - gvardiol - sosa
kovačić - brozović - modrić
kramarić - petković - perišić

i onda nakon eura pomoliti se.

Offline Lasko

• Hero Member
  • YNWA
« Odgovori #2437 : Listopad 19, 2023, 14:21 »
Ogroman je problem ozljeda Perišića. Uz njega zdravog, imati li pravo nadati se nekakvom rezultatu na Euru uz igru sličnu kako što smo igrali u Kataru.

Ostaje nadati prvo kako ćemo se kvalificirati, a onda kako će biti još malo ulja u svijeći u Perišiću, Modriću i Brozoviću.

Nakon Eura će se vjerojatno oprostiti 2 najveća igrača u povijesti reprezentacije - Modrić i Perišić. Daliću bi bilo pametno otići u paketu jer je Modrić praktički radio pola trenerskog posla, a sam trener nije kapacitet za napraviti "Hrvatsku 2.0", pogotovo jer kako je već detektirano nemamo više toliko kvalitete.

"For those of you watching in black and white, Liverpool are the team with the ball."

Offline devil2

• Hero Member
« Odgovori #2438 : Listopad 19, 2023, 20:45 »

Strinic je bio solidan igrac koji je uglavnom uvijek odigrao solidno do dobro u reprezentaciji i definitivno ima vise dobrih utakmica od svih ostalih lijevih bekova (tu naravno ne ubrajam Jarnija) zajedno.

Offline boo razzer

• Hero Member
« Odgovori #2439 : Prosinac 19, 2023, 13:04 »
Luka Modrić je tijekom jučerašnje ceremonije proglašen najboljim veznjakom prošlog desetljeća u izboru španjolskog sportskog dnevnika AS. Kapetan hrvatske reprezentacije, koji na poziciji veznjaka u Realu igra od 2012., nije htio odgovoriti na pitanje hoće li i nakon ove sezone ostati u Madridu, no baš na tome inzistira kolumnist tog lista Tomas Roncero. "Modrić je živa povijest nogometa, genij čiji se plamen nikad ne gasi. Nema zasluženije počasti od one koju mu As daje u ovoj večeri", napisao je AS u najavi večeri kojom je Modriću odano priznanje za sve što je postigao u karijeri. Na istom je tragu i Roncero, koji piše o "iskrenim ovacijama svih okupljenih gostiju i drugih dobitnika nagrada" te napominje da će taj "pljesak pomoći Hrvatu da spozna da njegovo nasljedstvo nakon 11 godina u našoj zemlji nadilazi sam nogomet". "Modrić dobiva ovacije kamo god dođe. Kako je sijao, tako žanje. Neka ovo nitko ne shvati kao oproštaj od zadarskog genijalca. Dovoljno je samo analizirati njegov nastup u nedjelju protiv Villarreala", navodi se u kolumni i poentira: "S razinom igre kakvu ima, Luka će biti jedan od kamena temeljaca koje će Ancelotti imati u pohodu na 15. Ligu prvaka i 36. titulu španjolskog prvaka". "Nemojte zaboraviti i da Luka čeka Europsko prvenstvo u Njemačkoj. Ono mu je već urezano u srce, postalo je opsesija kapetana Hrvatske koji se želi boriti da sunarodnjacima donese prvu titulu", dodaje se i zaključuje: "S 38 godina Luka ima talent, snagu i inspiraciju da se bori za sve. Ne mogu zamisliti budućnost bez njega. Nadam se da mu je ovo prva od mnogih nagrada koje mu slijede, ali kao aktivnom igraču. Luka, ostani!