Autor Tema: Engleska premier liga  (Posjeta: 159688 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline luigi

• Hero Member
Odg: Engleska premier liga
« Odgovori #5040 : Veljača 20, 2024, 23:10 »
Dobili smo ga nekidan, ne može sad svako malo  :D
Ma nisi me skontao, mislio sam svake dvije sezone da se s njima u bod borimo za titulu :D

Nisam ni ocekivao kiks ovdje, ali mrzim kad ovako pobjede

Offline mario1987

• Sr. Member
« Odgovori #5041 : Veljača 20, 2024, 23:11 »
Nisam ni ja nešto optimističan, jel stvarno su nas satrale ozljede, ali ako me šta naučilo tokom ovih godina navijanja za ovaj jebeni klub to je da nema odustajanja nikad pa šta bude neka bude. Bolje rečeno ono Kloppovski na početku from doubters to believers, pa da se priča ako bude sreće na kraju završi na najljepši mogući način..  O:)

Offline Massone

• Hero Member
« Odgovori #5042 : Veljača 20, 2024, 23:24 »
Nije to onaj City koji melje ovakve utakmice i u prvih 8 minuta ima 1:0. Ono je tek bilo grozno za gledat od prije par sezona. Uvjeren sam da ih čeka par kikseva, ima dosta potencijala za to. Problem je sto isto to čeka i nas.
19 + 6 + 8 + 9 + 3 + 4 + 1

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #5043 : Veljača 20, 2024, 23:35 »
https://www.transfermarkt.com/manchester-city/spielplan/verein/281/saison_id/2018

Pa i ne baš. 3 od zadnja 4 kola dobili 1-0, sjecam se svake od ovih utakmica, nije bilo rutinski

Offline Massone

• Hero Member
« Odgovori #5044 : Veljača 20, 2024, 23:59 »
Čitati sa razumijevanjem. :tuc
19 + 6 + 8 + 9 + 3 + 4 + 1

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #5045 : Danas u 07:17 »
Čitati sa razumijevanjem. :tuc
Skontao sam ja šta si ti htio reći, da im je igra prije bila fluidnija, da su lakše dolazili do golova i šansi, samo ti kažem da i te 18/19 kad se lomilo prvenstvo da su se patili na kraju. Son promašio dva-tri zicera, Burnleya dobili tako što je lopta prešla valjda par milimetara liniju, a Lestera golom Kompanya kakav više nikad nije dao, ni prije ni poslije

Offline boo razzer

• Hero Member
« Odgovori #5046 : Danas u 07:55 »
Nije to onaj City koji melje ovakve utakmice i u prvih 8 minuta ima 1:0. Ono je tek bilo grozno za gledat od prije par sezona. Uvjeren sam da ih čeka par kikseva, ima dosta potencijala za to. Problem je sto isto to čeka i nas.
U pravu si!
Nije to više onaj nepobjedivi City.
Chelsea im je otkinuo 2 boda, a umalo sinoć i Brentford.
Džaba im posjed od 70 % kad većinom kruže oko šesnaestreca i većinom igraju na Haalanda, pa ga sada dupliraju svi.
A i taj posjed je uglavnom , dodavanja unazad između zadnje linije i Rodrija.
Fodena, Haalanda i KDB se treba dobro paziti, a ostali nisu ništa bolji od naših prvih 11.