Autor Tema: La Liga  (Posjeta: 94477 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline silvan

• Hero Member
Odg: La Liga
« Odgovori #1245 : Svibanj 22, 2024, 12:07 »
Fali ti Modrić na popisu.  :kuler

Nisam mislio da će završiti karijeru ovako, očekivao sam ga gledati još sezonu dvije u Bayernu kako se pričalo ako mu Real ne produži ugovor.
I ja se slažem s time da treba znati stati na vrijeme dok si top, a ne otići kad si već gotov i flop.

da i taj Luka sa amnezijom. mislio sam da ce otic u Zrinjski kod gazde odigrat sezonu za kraj ili Dinamo. Ali on hoce bit u kraljevskom klubu.

Svi znamo kako su zavrsili galacticosi. Tako ce zavrsit i Galacticosi broj 2. previse zvijezda nije dobro.

Offline mascherano

• Hero Member
  • Kondicijski trener konobara
« Odgovori #1246 : Svibanj 22, 2024, 12:31 »
da i taj Luka sa amnezijom. mislio sam da ce otic u Zrinjski kod gazde odigrat sezonu za kraj ili Dinamo. Ali on hoce bit u kraljevskom klubu.

Svi znamo kako su zavrsili galacticosi. Tako ce zavrsit i Galacticosi broj 2. previse zvijezda nije dobro.
Razumiš se u nogomet ko Mara u krivi qrac.  :super

Niti Zrinjski ima ikakve veze s Mamićem niti ovaj današnji Real ima ikakvih dodirnih točaka sa pojmom Galacticosa. Luka je sa 38 godina na leđima i dalje top10 veznjak na svijetu, nije ni čudo da mu je Real ponudio produženje ugovora u trenutku kad postoji interes s Lukine strane a potreba s Realove.

Offline Lasko

• Hero Member
  • YNWA
« Odgovori #1247 : Svibanj 22, 2024, 13:38 »
Mislim da je odluka Kroosa o završetku karijere uvelike utjecalo na pristanak Reala za produljenje Modrićevog ugovora. Pretpostavljam da bi radije bili produžili Kroosa koji je 5 godina mlađi, ako im već treba (a treba) "stara glava" u veznom redu.

Za Modrića svakako vrhunski potez, kvaliteta života vis-a-vis količina novca je funkcija opadajućih prinosa. Može odraditi još jednu sezonu sigurno u ovoj ulozi, pogotovo ako ne bude više igrao za reprezentaciju. A ima dobru šansu osvojiti još koji trofej.

Realu isto treba čestitati na ovoj odluci. Vrlo je mudro dovesti Mbappea ali mu ne dati odmah desetku, koju drži Modrić. Dakle odmah ga u startu uklapaš u klub i pokazuješ mu da je klub i hijerarhija iznad bilo kojeg igrača. Pritom smanjivši drastično trošak plaće igraču. 
"For those of you watching in black and white, Liverpool are the team with the ball."