Autor Tema: Podcijenjeni i precijenjeni igrači  (Posjeta: 6252 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline devil2

• Hero Member
Podcijenjeni i precijenjeni igrači
« : Studeni 15, 2016, 21:32 »
Evo, otvaram ovaj topic ponukan El Reyovom promjenom avatara, a sve u cilju da se napokon krene pisati nesto normalno o nogometu ovdje.  :D

Koji su za vas najpodcjenjeniji, a koji najprecjenjeniji igraci? Nekakav top10 da svatko sastavi u obje kategorije. Treba mi malo vremena da se prisjetim nekih imena, pa cu zalijepiti svoj izbor.  :kuler

Offline ringo starr

• Hero Member
Odg: Podcijenjeni i precijenjeni igrači
« Odgovori #1 : Studeni 15, 2016, 22:37 »
definitvno balotelli

Offline Kop Ruler

• Hero Member
  • Burn the witch!
« Odgovori #2 : Studeni 16, 2016, 00:03 »
Možda da izbacimo Liverpoolove igrače iz miksa?
Budemo onda imali Arbelou, Hyypiu, Aggera, Gerrarda, Xabija, Kuyta, Milnera pa čak i Suareza te Sturridgea na svakoj listi :D

Guti mi je savršen primjer "podcijenjenog", nadam se da će i ostali imati takve i slične primjere.

Shay Given, Anelka, Tim Cahill, Matić su mi super igrači koji nisu nikad bili u spotlightu.
Što se precijenjenih tiče, trenutno mi Hargreaves pada na pamet kao netko tko je cijelu karijeru bio u vrhunskim klubovima a odigrao manje utakmica nego neki u 3-4 sezone.

Što je najbolje, ne znam gdje bih Girouda stavio od ove dvije kategorije :lol

Offline StevieG

• Hero Member
« Odgovori #3 : Studeni 16, 2016, 09:21 »
Uh, dosta teško, recimo meni su precijenjeni i jako dobri igrači za koje se misli da su vrhunski. Ballack mi je bio precijenjen, pogotovo nekon Bayerna. Ovako iz glave, precijenjeni: Ballack, Bale, Nani, Arshavin, Barthez, Dudek, Valdes, Cabaye, Ljungberg, Morientes, Boateng, Adebayor, Van Bommel... Što se podcijenjenih tiče: Maxwell, Arbeloa, Kuyt, Meireles, Adriano (Barcin), Pedro, Motta, Salgado, Parker, Modrić (do prošle sezone), Guti, Pepe, Thiago Alcantara, Park Ji Sung

Ovo sam na brzinu napisao, kojih sam se mogao sjetiti, ali mislim da je rasprava prilično besmislena jer je veliko pitanje što se od igrača očekivalo, koja im je uloga u momčadi itd.

Zapravo, devil je otvorio ovu temu da vidi koliko ih dijeli njegovo mišljenje o Kovačiću, nećeš proći razbojniče. 'OĆEMO IGRU, 'OĆEMO KOVU  :D
Leif Sundell
Aleksandar Đorđević
Temuri Ketsbaia
Lillian Thuram
Siniša Mihajlović
Aleš Pajovič
Fritz Stuchlik
Luigi Lamonica
Terje Hauge
Semih Senturk
Dušan Kecman
Ricardo Quaresma...

Offline devil2

• Hero Member
« Odgovori #4 : Studeni 16, 2016, 09:41 »
Precijenjeni: Oscar, Xhaka, Stones, David Luiz, Götze, Witsel, Pique, Otamendi, Danilo, Kovacic

Neki bas podcijenjeni mi bas ni ne padaju na pamet, mozda Carvajal, Luiz Gustavo i Lallana, iz razloga sto po meni vrijede vise nego sto ih cijeni nogometna javnost.  :D

Vjerojatno sam ih dosta zaboravio, ali vazno da nisam ovog zadnjeg iz prvog popisa.  :love

Offline scouser68

• Hero Member
« Odgovori #5 : Studeni 16, 2016, 10:09 »
Precijenjeni: Oscar, Xhaka, Stones, David Luiz, Götze, Witsel, Pique, Otamendi, Danilo, Kovacic

Neki bas podcijenjeni mi bas ni ne padaju na pamet, mozda Carvajal, Luiz Gustavo i Lallana, iz razloga sto po meni vrijede vise nego sto ih cijeni nogometna javnost.  :D

Vjerojatno sam ih dosta zaboravio, ali vazno da nisam ovog zadnjeg iz prvog popisa.  :love

:lol

Iako si ga ti očekivao u Granadi, on je još uvijek u Realu i dobro koristi ozljede prvotimaca..trebao bi ipak, doduše možda teška srca, ali ipak priznati da je to relativno dobro iskoristio. Čak je puno pristojnije izgledao i protiv Islanda nego što inače izgleda u repki.

Offline mrdokic911

• Hero Member
« Odgovori #6 : Studeni 16, 2016, 10:10 »
Podcijenjeni: Srna, Puyol, Muller, Aubameyang, Carrick

Precijenjeni: Koscielny, Ozil, svojedobno Llorente, CR, Pogba
"Never interrupt your enemy when he is making a mistake." - Napoleon

"One has a moral responsibility to disobey unjust laws." - Rev. Dr. Martin Luther King, Jr.

Offline El Rey

• Hero Member
  • Heart as big as Liverpool
« Odgovori #7 : Studeni 16, 2016, 10:56 »
Precijenjeni:Muller,Bale,Kroos,Pedro(do ove epizode u CH),Kante,Luiz,Rakitic,Kane,Ozil,coquelin,lukaku ima ih jos al teško se sjetit sad
Podcjenjeni:Matuidi,Busi,Guti,Carrick,Di Maria jebg njih mi se malo teze sjetit..

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #8 : Studeni 16, 2016, 11:55 »
Slozit cu se s Jozom da dosta toga ovisi o ocekivanjima, ali onako generalno neki koji mi padaju na pamet (neki su vec ranije spomenuti)...

Precijenjeni: Aubumeyang, Ramos, Alba, Oscar, Naingollan, Huntelaar, Gameiro

Podcijenjeni:Park Ji Sung, Motta, Marchisio, Carrick, Maxwell, Vethongen

Offline wewonit5times

• Hero Member
  • Walk on with hope in your heart...
« Odgovori #9 : Studeni 16, 2016, 12:14 »
a ono, puno ce se tu igraca zaboravit.. bivsi? trenutni? prema ocekivanjima ili?

precijenjeni: icardi, huntelaar, van der vaart, witsel, hulk, kane, nainggolan, ben arfa, dos santos, van bommel, verratti, gattuso, van nistelrooy, hernandez, oscar, cannavaro, ljungberg, ibrahimovic...
podcijenjeni: guti, fowler, ribery, koke, maxwell, gundogan, cabaye, marchisio, bonucci, juanfran, krychowiak, willian, coleman, son, david luiz (da, napadajte koliko hocete :D)...

i u jednu i u drugu skupinu ih mogu stavit 100
“If Everton were playing down the bottom of my garden, I'd draw the curtains.” - Bill Shankly

Offline scouser68

• Hero Member
« Odgovori #10 : Studeni 16, 2016, 12:44 »
@wwi5t

Manje mi bitan Luiz, ali kako Ibrahimović precijenjen?

Offline StevieG

• Hero Member
« Odgovori #11 : Studeni 16, 2016, 12:45 »
@wwi5t

Manje mi bitan Luiz, ali kako Ibrahimović precijenjen?

Ibra ne igra ozbiljan nogomet već 3 godine, nego slaže klipove za youtube
Leif Sundell
Aleksandar Đorđević
Temuri Ketsbaia
Lillian Thuram
Siniša Mihajlović
Aleš Pajovič
Fritz Stuchlik
Luigi Lamonica
Terje Hauge
Semih Senturk
Dušan Kecman
Ricardo Quaresma...

Offline devil2

• Hero Member
« Odgovori #12 : Studeni 16, 2016, 12:55 »

:lol

Iako si ga ti očekivao u Granadi, on je još uvijek u Realu i dobro koristi ozljede prvotimaca..trebao bi ipak, doduše možda teška srca, ali ipak priznati da je to relativno dobro iskoristio. Čak je puno pristojnije izgledao i protiv Islanda nego što inače izgleda u repki.

Ne da mi se stalno o Kovacicu, samo cu reci ako je to za tebe igrac od 30m koji je kapacitet nositi Real na svojim ledjima, onda bi bilo najbolje da se prebacis na pracenje saha ili pikada.

Offline scouser68

• Hero Member
« Odgovori #13 : Studeni 16, 2016, 12:58 »
Ibra ne igra ozbiljan nogomet već 3 godine, nego slaže klipove za youtube

Šta se to odnosi na zadnje tri godine ili općenito?
A i 38 golova u prvenstvu od prošle sezone u PSG-u da su bili baš za klipove..

Offline MagicRat

• Hero Member
« Odgovori #14 : Studeni 16, 2016, 13:20 »
Precijenjeni: Aubumeyang, Ramos, Alba, Oscar, Naingollan, Huntelaar, Gameiro
Potpis na sve, osobno bih jos dodao Stonesa, D. Luiza, Lukakua, Pogbu.

@mrdokic911

Kako je Puyol podcijenjen? Pa on se (zasluzeno) smatra jednim od najboljih branica ovog stoljeca.