Autor Tema: La Liga  (Posjeta: 83762 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline wewonit5times

• Hero Member
  • Walk on with hope in your heart...
Odg: La Liga
« Odgovori #30 : Rujan 13, 2016, 14:11 »
Nisam ni napisao da je cisti kontra igrac (kazem donekle, ne pretjerujem kao devil da je sve tako crno-bijelo kao i s Godinom), ali da je osim generalno fizickog pada najmanje dobra kvaliteta njegove igra bilo to igranje s licem prema lopti (znaci s ledima prema protivnickom golu) i kombinatorika. Vidjelo se u tim ekipama iako je tad vec bio u padu. Torresov trademark gol je touch & go/kontakt & bijeg od protivnicke zadnje linije s prostorom iza, u toj jednostavnoj izvedbi s par dodira i zavrsnicom je bio u svoje vrijeme mozda najubojitiji. Bio je odlican napadac, ali bas sad toliko kompletan ne.

da, s licem prema lopti je bio uzasno frustrirajuc, cak i u onim osnovnim primi-odlozi stvarima. ipak, mislim da je bio kompletan koliko napadac moze bit
agueru recimo fali skok-igra, benzemi fali zavrsnica, lewandowskom brzina, sve su to odlicne spice koje su i bez te 'potpune kompletnosti' koja je izuzetno rijetka top, top igraci

torresu je falila ta kombinatorika, pogotovo u kasnijoj fazi karijere. ali u onih par nasih godina bio je onaj 'unplayable' tip igraca kakvih imas max 5 po generaciji

i znam da to i mislis, nije ovo kontriranje ili objasnjavanje tebi. mi smo o torresu vec dovoljno :D
“If Everton were playing down the bottom of my garden, I'd draw the curtains.” - Bill Shankly

Offline Shankly1913

• Hero Member
  • Suarez = 9
« Odgovori #31 : Rujan 13, 2016, 16:14 »
Da li Atletico ima vrhunske stopere, odnosno koliko su dobri Godin, Savić i Gimenez bi se dalo raspravljat, ali nemojte gledati samo stopere, gledajte Oblaka, uz te stopere imaju dva iskusna i dobra beka, ispred njih iskusni Gabi, gledajte cijeli komplet, i da oni ne bi mogli malo više stat i ofanzivnije igrat ? Pogotovo kad se zna da su kod njih i napadači i krila defanzivno jako odgovorni igrači.

Ne znam, očigledno ja imam onda puno veće mišljenje o njihovim kvalitetama nego vi. Mislim imaju odličnog golmana, kad gledamo kompletnu defanzivi to meni osobno jako dobro izgleda, Gabi, Koke, Saul, Griezmann su kvalitetni tehničari, ljudi znaju sve sa loptom, Carrasco, Gaitan i Correa dobra, brza i prodorna krila. Po meni im fali još jedan napadac od kojeg bi oni mogli računati na 20+ golova, nekog Diega Costu, od kad je on otišao muče se sa pronalaskom novog napadača, sad je došao Gameiro, vidjet ćemo hoće li on opravdati ili ispasti promašaj kao Mandžo, Jackson Martinez i Vietto od kojih se više očekivalo.

Ja stvarno mislim da mogu oni još razinu gore.
Poanta je da ako ovako nastave ovi top igrači će otići, Griezmann želi trofeje, Koke, Saul i Gimenez koji bi jako brzo mogao postati strašan stoper će otići.
Mogu oni puten Borussie ali kuda će ih to odvesti ?
Šta danas znače novci koje bi dobili za ovu trojicu kad se danas polovnjaci prodaju za bolesnu lovu, a znamo koliko je teško pogodit sa igračima kao što je pogodio sa tom trojicom, ako mu ne izlete takvi igrači brzo će on potonut u prosječnost. Ti igrači su im od presudne važnosti jer oko njih mogu graditi ekipu, a morat će je brzo gradit jer Juanfran, Godin, Felipe Luis, Gabi i Torres su svi preko 30 godina.
Football is a simple game based on the giving and taking of passes,
of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass.
It is terribly simple.

Offline El Rey

• Hero Member
  • Heart as big as Liverpool
« Odgovori #32 : Rujan 13, 2016, 16:36 »
Gabi kvalitetan  tehnicar?tip je ispod prosjecan tehnicar i to bas bode u oko,vecinom  zbog njega i jesu tako rigidna ekipa.

sorry al je strsilo mi je to iz posta  :D

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #33 : Rujan 13, 2016, 17:12 »
A sta ti mislis da mogu, postat konkurentni Barci i Realu koji u svakom trenu mogu dovesti bilo koga? Ako ovako nastave otici ce im igraci a ako maknu Simeonea nece, a neki su vec najavili odlazak cim on ode? Ne kuzim bas...

Kud ce ih dovest put Borussije? Pa do toga da ostanu u vrhu, odmah iza Barce i Reala i da budu konstantni u Europi. S jednom kvalitetnom podlogom di mogu svake sezone opet iskoristit kikseve ovih ako se dogode i da mogu bit relativno ozbiljan konkurent u Europi, ne sigurno na razini Barce, Bayerna i Reala, ali odmah onaj drugi krug.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #34 : Rujan 16, 2016, 12:52 »
El Cholo confirmed that his contract with Atlético de Madrid has been reduced from 2020 to 2018. "In two years' time we can renew, it doesn't mean it's the end".

Never miss a good chance to shut up.

Offline wewonit5times

• Hero Member
« Odgovori #35 : Rujan 16, 2016, 13:48 »
El Cholo confirmed that his contract with Atlético de Madrid has been reduced from 2020 to 2018. "In two years' time we can renew, it doesn't mean it's the end".

ne kuzim atletico koji je pristao na ovo
“If Everton were playing down the bottom of my garden, I'd draw the curtains.” - Bill Shankly

Offline StevieG

• Hero Member
« Odgovori #36 : Rujan 16, 2016, 14:30 »
ne kuzim atletico koji je pristao na ovo

A zašto ne? Doveo ih je tu gdje jesu, vjerojatno gubi motivaciju i dogovorili su da im da još 2 sezone. Po meni korektno s obje strane
Leif Sundell
Aleksandar Đorđević
Temuri Ketsbaia
Lillian Thuram
Siniša Mihajlović
Aleš Pajovič
Fritz Stuchlik
Luigi Lamonica
Terje Hauge
Semih Senturk
Dušan Kecman
Ricardo Quaresma...

Offline wewonit5times

• Hero Member
« Odgovori #37 : Rujan 16, 2016, 14:44 »
A zašto ne? Doveo ih je tu gdje jesu, vjerojatno gubi motivaciju i dogovorili su da im da još 2 sezone. Po meni korektno s obje strane

zato sto su cijene odsteta za trenere dovoljno male da si to svaki klub moze priustit a ovako su odustali od potencijalnih 10 mil eura

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #38 : Rujan 16, 2016, 15:46 »
zato sto su cijene odsteta za trenere dovoljno male da si to svaki klub moze priustit a ovako su odustali od potencijalnih 10 mil eura
Vjerojatno iz postovanja prema njemu. Ovako su dogovorili da odradi 2 godine i da se onda razidu (posteno) da nisu pristali ovaj bi im mogao rec na kraju godine "decki, jebite se, niste bili fer, ja odlazim...".

Offline StevieG

• Hero Member
« Odgovori #39 : Rujan 16, 2016, 15:51 »

A koliko mlijuna eura im je donio? Ne možeš samo tako gledat, koliko god ne volim taj atletico nit simeonea. Ovo mi je stvarno okej način razlaza
Leif Sundell
Aleksandar Đorđević
Temuri Ketsbaia
Lillian Thuram
Siniša Mihajlović
Aleš Pajovič
Fritz Stuchlik
Luigi Lamonica
Terje Hauge
Semih Senturk
Dušan Kecman
Ricardo Quaresma...

Offline wewonit5times

• Hero Member
« Odgovori #40 : Rujan 16, 2016, 17:11 »
A koliko mlijuna eura im je donio? Ne možeš samo tako gledat, koliko god ne volim taj atletico nit simeonea. Ovo mi je stvarno okej način razlaza

nismo u skoli, to je biznis

Vjerojatno iz postovanja prema njemu. Ovako su dogovorili da odradi 2 godine i da se onda razidu (posteno) da nisu pristali ovaj bi im mogao rec na kraju godine "decki, jebite se, niste bili fer, ja odlazim...".

mislis da ovako nece?

je, kuzim ja sve to i potez je okej. samo ga ne razumijem
isto kao sto nikako nisam skuzio kad je borussija potpisala s lewandowskim na pol godine za duplo vece novce kao nagradu a znalo se da ce nakon toga otic bez odstete u bayern

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #41 : Rujan 16, 2016, 17:17 »
mislis da ovako nece?
Otici ce, samo ce im dat vjerojatno dat pune te 2 godine, a onako im to mozda nebi dao.

Offline wewonit5times

• Hero Member
« Odgovori #42 : Rujan 16, 2016, 19:13 »
Otici ce, samo ce im dat vjerojatno dat pune te 2 godine, a onako im to mozda nebi dao.

mislim da je ovo zadnja kako god okrenes. zato mi i nije jasan potez atletica
al dobro, nebitno sad

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #43 : Rujan 16, 2016, 19:18 »
Kazem, meni ovo lici na nekakav medusoban dogovor kojim bi Atletico dobio mozda jos sezonu vise. Ali vidjet cemo na kraju godine...

Offline El Rey

• Hero Member
  • Heart as big as Liverpool
« Odgovori #44 : Rujan 17, 2016, 13:57 »