Anketa

Jeste li zadovoljni ako LFC nikoga ne kupi?

Da
Ne

Autor Tema: Deadline day  (Posjeta: 3998 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
Odg: Deadline day
« Odgovori #15 : Veljača 01, 2016, 13:17 »
Anketa
Never miss a good chance to shut up.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #16 : Veljača 01, 2016, 13:36 »
#StokeCity have agreed 24m euro fee (£18.2m) with #FCPorto for Gianelli Imbula. Porto will also receive 15 per cent of future transfer fee.

Leicester City and Chelsea have agreed a fee for Loic Remy, player will now discuss terms and undergo a medical #LCFC #CFC
« Zadnja izmjena: Veljača 01, 2016, 13:46 gento »

Offline mrdokic911

• Hero Member
« Odgovori #17 : Veljača 01, 2016, 13:54 »
#StokeCity have agreed 24m euro fee (£18.2m) with #FCPorto for Gianelli Imbula. Porto will also receive 15 per cent of future transfer fee.

O mamu ti... potencijalno bolestan transfer za Stoke
"Never interrupt your enemy when he is making a mistake." - Napoleon

"One has a moral responsibility to disobey unjust laws." - Rev. Dr. Martin Luther King, Jr.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #18 : Veljača 01, 2016, 13:58 »

+ pametno su čekali do zadnjeg dana da im se nitko ne uplete u transfer. Na ljeto je za njega bilo zainteresirano (i imali prihvaćene ponude od 14-15 milja) bar 5 klubova.

Offline wewonit5times

• Hero Member
  • Walk on with hope in your heart...
« Odgovori #19 : Veljača 01, 2016, 13:59 »

ili (vjerojatnije) 20 mil funti bacenih u vjetar

po meni je leicester napravio super posao s remyjem. sumnjam da je odsteta previsoka a bit ce im veliko pojacanje
“If Everton were playing down the bottom of my garden, I'd draw the curtains.” - Bill Shankly

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #20 : Veljača 01, 2016, 14:01 »

po meni je leicester napravio super posao s remyjem. sumnjam da je odsteta previsoka a bit ce im veliko pojacanje

Za Remya se slažem.

Za Imbulu su se pisale "velike stvari" kad je išao u Porto, možda se jednostavno nije snašao u prvih 6 mj. Trebat ćemo čekati. :neznam :D

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #21 : Veljača 01, 2016, 14:04 »
Po meni vrlo dobri poslovi i Stokea i Leicstera.

To su poslovi kakve klubovi srednje kategorije Premiershipa moraju pokusavat. Da, neki ce bit potpuni promasaj ali poneki ce bit jackpot. U situaciji kad imas novaca ali nemas mogucnost dovodit sigurnu top klasu, onda su ovakve kocke po meni pametne, bolje nego kupovanje sigurnog mediokriteta.

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #22 : Veljača 01, 2016, 14:36 »
Here's the moment Oumar Niasse arrived at Everton's training ground after Locomotive Moscow accepted a £13.5m bid for the striker.

Igra na poziciji krila i napadaca.

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #23 : Veljača 01, 2016, 16:04 »
Devilov miljenik Drmic na posudbu u HSV, tamo ce valjda napokon moc igrat.

Offline Legendinho

• Hero Member
« Odgovori #24 : Veljača 01, 2016, 16:08 »
Ne mogu vjerovat da je Stoke uspio Imbulu ugrabit

Offline reds

• Hero Member
« Odgovori #25 : Veljača 01, 2016, 16:48 »
Ne mogu vjerovat da je Stoke uspio Imbulu ugrabit

Ovaj transfer jedino mogu shvatit kao nesto u slucaju Šaćirija. Ili nesto postoji sto ne znamo ili su ovi iz Porta poludili.
" Nikad ne podcijeni srce šampiona ".

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #26 : Veljača 01, 2016, 16:54 »
Ovaj transfer jedino mogu shvatit kao nesto u slucaju Šaćirija. Ili nesto postoji sto ne znamo ili su ovi iz Porta poludili.
Zasto bi poludili, zaradili su u 4 mjeseca 5 milijuna funti na realno jos potpuno nedokazanom klincu koji se kod njih nije uspio nametnuti. Ako se ovaj iz Stokea proda za 20 mil opet, dobit ce jos 3 mil. Ne vidim kako bi ovaj morao igrati u Portu u iducim godinama da ga uspiju prodat za vise od 25 mil funti. Za njih je ovo isto dosta dobar posao.

Offline devil2

• Hero Member
« Odgovori #27 : Veljača 01, 2016, 16:57 »
Devilov miljenik Drmic na posudbu u HSV, tamo ce valjda napokon moc igrat.

Isforsirana prica nakon sto sam par puta spomenuo da ga se treba zvati u reprezentaciju (dok je na klupi iste bio jedan Mate Bilic).
Ali da, smatram ga dobrim napadacem i mislim da ce se kad tad vratiti na razinu iz Nurnberga. Zadnje dvije sezone je malo igrao (istina, sam je kriv sto se nije izborio za minutazu), pa mu je statistika losa. Mada, prosle je imao prosjek od gola svakih 130 minuta sto je poprilicno ok.

Ruku na srce, i danas bi imao mjesta u hrv. reprezentaciji. Jedino se za Mandzu i Kalinica moze reci da su ispred njega.

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #28 : Veljača 01, 2016, 16:59 »
Ma znam, zajebavam te malo. Jos uvijek ti vise zamjeram Hrgotu i hajku da mora dobit putovnicu nakon 2 gola u kval za Europu. :p

Realno u HSVu bi se morao moc izborit za minutazu, a onda mu na ljeto slijedi povratak u Gladbach vjerojatni gdje uz moguc odlazak Raffaela bi mogo dobit novu sansu, mene jos nicim nije impresionirao.

Offline devil2

• Hero Member
« Odgovori #29 : Veljača 01, 2016, 17:04 »
Jos uvijek ti vise zamjeram Hrgotu i hajku da mora dobit putovnicu nakon 2 gola u kval za Europu. :p

Moje misljenje je da treba zvati svakog igraca koji ima nekakav potencijal, barem dok u reprezentaciji ima mjesta za raznorazne Bilice, Antolice, Pivarice, Milovice, Buljate...