Autor Tema: BiH nogomet (novo i pametnije)  (Posjeta: 57764 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Dobra 'metla' ovoga foruma
    • http://www.youtube.com
BiH nogomet (novo i pametnije)
« : Listopad 10, 2009, 09:32 »
Evo da uvazim zahtjevu forumasa koji idu mojom 'politikom' da nema politike na forumu te dajem temi novu priliku. Naravno da je huliganstvo trenutno top tema u BiH nogometu ali nije razlog da u to uvlacimo nacijonalnost, rat, politiku,...
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!

Offline Zoky

• Administrator
  • Hero Member
Odg: BiH nogomet (novo i pametnije)
« Odgovori #1 : Listopad 10, 2009, 09:54 »
Uz napomenu da će se ovoj temi dati veća pažnja moderatora, a oni koji na bilo koji način šire mržnju medju članovima biti će jako brzo ukloniti sa foruma. Ponasajte se civilizirano ili frustracije izbacujte negdje drugdje.

Offline margita

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Stevie Heighway on the wing...
« Odgovori #2 : Listopad 15, 2009, 13:42 »
Šta bi ono s Bosnom sinoć? Povratak u realnost, možda! Možda tata ipak nije toliki maher kako si utvara ;)

Nisam gledao utakmicu, tek rezultat, tj. kako se isti kretao, ali ostao sam prilično iznenađen načinom kako se Furija prošetala Zenicom! Više sam očekivao od susjeda u toj utakmici, jest da je bila za prestiž, ali svejedno!

Ipak, ruku na srce, susjedi barem idu dalje, neki direktno na SP, neki u baraž, a mi ostajemo u balkanskoj žabokrečini :kuler Nismo ni zaslužili bolje obzirom da su nam zadnju nadu držali igrači koji nisu bili sigurni hoće li ih šef pustiti na utakmicu :roll
"Ja sam Vuco, ja sam hodajući spomenik. Ja sam Liverpool, čoviče, ja nisam pjevač, ja sam Liverpool."

Offline bobo

• Hero Member
  • JFT96
« Odgovori #3 : Listopad 15, 2009, 13:57 »
ja sam gledao sažetke utakmice na eurosportu i mogu reć da je bosna imala itekako dobrih prilika, jednostavno ih nije išlo i casillas je u par navrata čuda radio, tako da mi rezultat nije realan. golovi španjolske su više manje padali nakon kardinalnih grešaka obrane, a i praktički sve što je išlo u okvir gola je ušlo. negredo je odigrao vrhunsku utakmicu, koliko sam vidio 2 gola i 2 asista, nije mi jasno kako ga se real olako odrekao i doveo benzemu za 3 puta više love :ceka
All round the Fields of Anfield Road
Where once we watched the King Kenny play (and he could play)
We had Heighway on the wing
We had dreams and songs to sing
Of the glory round the Fields of Anfield Road!!

Offline margita

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Stevie Heighway on the wing...
« Odgovori #4 : Listopad 15, 2009, 14:14 »
ja sam gledao sažetke utakmice na eurosportu i mogu reć da je bosna imala itekako dobrih prilika, jednostavno ih nije išlo i casillas je u par navrata čuda radio, tako da mi rezultat nije realan. golovi španjolske su više manje padali nakon kardinalnih grešaka obrane, a i praktički sve što je išlo u okvir gola je ušlo. negredo je odigrao vrhunsku utakmicu, koliko sam vidio 2 gola i 2 asista, nije mi jasno kako ga se real olako odrekao i doveo benzemu za 3 puta više love :ceka

To sam htio čuti, malo mi čudno zazvučalo 2:5!
"Ja sam Vuco, ja sam hodajući spomenik. Ja sam Liverpool, čoviče, ja nisam pjevač, ja sam Liverpool."

Offline maki

• Newbie
« Odgovori #5 : Listopad 15, 2009, 14:18 »
obrana i golman i jesu najveci problem!
samo Liverpool!!!

Offline liverbird91

• Hero Member
« Odgovori #6 : Listopad 15, 2009, 14:51 »
obrana i golman i jesu najveci problem!

obrana? bih ima obranu?  :?

:lol

bez uvrede, naravno, ali obrana bih je totalna suprotnost napadu, tako da se stvarno bojin za njih ako prođu na SP...  :kuler

Offline Orthodox REDS

• Hero Member
« Odgovori #7 : Listopad 15, 2009, 17:46 »
necu nista da govorim da nebi pojedinci i ovaj put pisali da sam LJUBOMORAN. samo cu reci da je ovo u neku ruku dobar poraz, jer su spusteni na zemlju u nebitnoj utakmici.

Offline pacheco

• Hero Member
« Odgovori #8 : Listopad 15, 2009, 18:05 »
necu nista da govorim da nebi pojedinci i ovaj put pisali da sam LJUBOMORAN. samo cu reci da je ovo u neku ruku dobar poraz, jer su spusteni na zemlju u nebitnoj utakmici.

slazem se s tobom, neki su bili previse poletili i ovaj rezultat bi ih treba malo spustiti

rezultat nije realan, casillas je odbranio 5-6 dobrih prilika, pogotovo na pocetku utakmice kos rezultata 0:0 je iamo 2 dobre odbrane, te je ibisevic masio veliku priliku, obisao i golmana ali nije uspio dati gol, i poslije toga spanija postize 2 gola u 2 minute te preuzima igru i do kraja su pokazali zasto su jedna od najboljih reprezentacija na svijetu
inace jahic,spahic, nadarevic, muratovic, misimovic, rahimic su bili pod pritiskom 2 zutog te su morali igrati opreznije, bez grubljih duela a sa spancima se ne moze tako igrati, i na srecu nijedan igrac nije dobio zuti
bez obzira sto je negredo dao 2 gola i imao asistenciju, za mene su silva  :klanja i iniesta bili najbolji na terenu

Offline Ri

• Hero Member
  • You'll Never Walk Alone
« Odgovori #9 : Listopad 15, 2009, 19:26 »
po prilikama za zabijanje gola mislim da BiH nimalo nije zaostajaLA za Španijom, čak šta više mislim da smo stvorili više šansi s obzirom da su prva dva gola Španaca iz vedra neba došla... S obzirom da je nebitna utakmica što se tiće prolaska dalje i više nego sam zadovoljan kako su momci odigrali još sa tim da su njih 6-7-8 trebali se paiti žutih kartona... puno sreće za špance, nedovoljno za nas i to ti je taj rezultat...
Sve u svemu, nebitno IDEMO DALJE... TO AFRICA :D  :super

BEJ HAA :love

edit: svaka čast grbi :super mislim da ovaj recept treba primjenjivati čim krene po zlu, na bilo kojoj temi! Uklonit temu i postavit novu, a kretenima zauvijek zabraniti upad na forum  :super

JUSTICE FOR 96 - You'll never be forgotten!

Offline Reds_4ever

• Hero Member
  • JUSTICE FOR THE 96-YOU`LL NEVER BE FORGOTTEN
« Odgovori #10 : Listopad 16, 2009, 14:23 »
Šta bi ono s Bosnom sinoć? Povratak u realnost, možda! Možda tata ipak nije toliki maher kako si utvara ;)

Nisam gledao utakmicu, tek rezultat, tj. kako se isti kretao, ali ostao sam prilično iznenađen načinom kako se Furija prošetala Zenicom! Više sam očekivao od susjeda u toj utakmici, jest da je bila za prestiž, ali svejedno!

Ipak, ruku na srce, susjedi barem idu dalje, neki direktno na SP, neki u baraž, a mi ostajemo u balkanskoj žabokrečini :kuler Nismo ni zaslužili bolje obzirom da su nam zadnju nadu držali igrači koji nisu bili sigurni hoće li ih šef pustiti na utakmicu :roll

Ćiro je zbog navijača izveo najjače igrače koji imaju žute kartone i nisu smjeli nasrtat na Španjolce... Ipak je nebitna ova  utakmica, a možda su nam španci svojom pobjedom učinili uslugu i bolje što smo izgubili jer smo naučili neku pouku i nisu nam dali da se još više dignemo pa da nas onda u baražu pobijede.. Žao mi je što i vi niste prošli...
LONG LIVE THE KING

Offline silhofn2

• Hero Member
  • Najbolji klub na svijetu
« Odgovori #11 : Listopad 18, 2009, 14:06 »
što se tiče afrike polako. Treba proći jos dodatne kvalifikacije.Igra se dok sudac ne svira kraj. Najbolji primjer za to je manchester united u gradskom derbiju. :D
"If you are first you are first. If you are second you are nothing." - Bill Shankly

Offline Orthodox REDS

• Hero Member
« Odgovori #12 : Listopad 18, 2009, 15:21 »
što se tiče afrike polako. Treba proći jos dodatne kvalifikacije.Igra se dok sudac ne svira kraj. Najbolji primjer za to je manchester united u gradskom derbiju. :D
sta imas ti protiv Bosne, sto si ljubomoran?    :kuler bolje ti je da sutis  :p

Offline pacheco

• Hero Member
« Odgovori #13 : Listopad 19, 2009, 12:12 »
sta imas ti protiv Bosne, sto si ljubomoran?    :kuler bolje ti je da sutis  :p

o cemu ti ?

danas je izvlacenje, nadam se da cemo dobiti grcku, a nikako ne bi volio da dobijemo rusiju, jer su po meni oni najjaca reprezentacija u barazu

Offline sabrina

• Hero Member
  • M.Z. <3
« Odgovori #14 : Listopad 19, 2009, 13:02 »
o cemu ti ?

danas je izvlacenje, nadam se da cemo dobiti grcku, a nikako ne bi volio da dobijemo rusiju, jer su po meni oni najjaca reprezentacija u barazu

brijem da se zaj...ava na temelju nečijih postova sličnih koji su bili njemu upućeni (jesam li u pravu?)