Autor Tema: Bundesliga  (Posjeta: 231930 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline adn4n

• Hero Member
  • In Klopp we trust!
Odg: Bundesliga
« Odgovori #2280 : Kolovoz 12, 2023, 22:41 »
Još jedna kalendarska godina bez osvojenog trofeja za Kanea  :kuler
Mo Salah, world class, but not every day. Sadio Mane, world class, but not every day. Roberto Firmino, world class, pretty much every day.

He plays to the left, he plays to the right - Adam Lallana makes Messi look shite!

Offline Eden

• Hero Member
« Odgovori #2281 : Kolovoz 12, 2023, 23:05 »
Olmo ih potopio, Kane mora pričekati na prvu titulu ipak

Offline silvan

• Hero Member
« Odgovori #2282 : Kolovoz 12, 2023, 23:10 »
stara narodna: Mos ti otic iz Tottenhama, ali Tottenham iz tebe ne moze otic nikada.

Sredina im je ocajna.

Offline El Rey

• Hero Member
  • Heart as big as Liverpool
« Odgovori #2283 : Kolovoz 12, 2023, 23:24 »
Inace super bitni trofej.

Offline gento

• Global Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #2284 : Rujan 14, 2023, 09:21 »
Never miss a good chance to shut up.

Offline Winx

• Hero Member
  • A working class Hero is something to be Carragher!
« Odgovori #2285 : Rujan 14, 2023, 10:05 »

Fora analiza, nema što.
Jedino, nisam baš toliki stručnjak da ovo sve shvatim.  :kuler

Offline gento

• Global Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #2286 : Rujan 14, 2023, 10:19 »
Fora analiza, nema što.
Jedino, nisam baš toliki stručnjak da ovo sve shvatim.  :kuler

Ima na forumu onih koji će shvatiti. Jako puno njih.

Offline mascherano

• Hero Member
  • Kondicijski trener konobara
« Odgovori #2287 : Rujan 14, 2023, 11:26 »
Radio je s Benitezom, Pellegrinijem, Mourinhom, Ancelottijem, Guardiolom. Redom taktički magovi svog vremena, bilo je za očekivati da će od svakog uzeti nešto i stvoriti zanimljiv tim.

Leverkusen mu je odličan match, ekipa koja godinama igra napadački nogomet, samo im je falio netko ovakav poput Xabija da to dovede skoro do savršenstva. Nadam se da će on biti zamjenik Kloppa kad ovaj ode s klupe Liverpoola.

Offline MaddogDario

• Hero Member
  • “Liverpool are magic. Everton are tragic.”
« Odgovori #2288 : Rujan 14, 2023, 11:30 »
Neće, pisalo je negdje da će preuzeti Real Madrid kada Ancelotti preuzme Brazilsku repku.
“For a player to be good enough to play for Liverpool, he must be prepared to run through a brick wall for me then come out fighting on the other side.” - Bill Shankly

Offline djapojunior

• Hero Member
  • Postoji li pjesnik veći koji će to ljepše reći?
« Odgovori #2289 : Rujan 14, 2023, 11:36 »
Ja bi ga isto volio kod nas nakon Kloppa. I mislim da nije nerealno, sjećam se nekih komentara da se osjećao u Liverpoolu više kod kuće nego u Madridu. I navijam za to čim se uhvatio trenerskog posla. :D
Na stranu što mi je najdraži igrač ikad, stvarno mislim da ima potencijala postati jedan od top trenera na svijetu i volio bi da to ostvari kod nas.

Offline Winx

• Hero Member
« Odgovori #2290 : Rujan 14, 2023, 12:37 »
Ima na forumu onih koji će shvatiti. Jako puno njih.

Hahhaha, sve veliki stručnjaci, treneri velikih ekipa, nema što.
Samo sam se referirao na to da ispadaš veliki stručnjak za Bundesligu i taktičke zamisli. Pa daj me nemoj....

Znači, **** sam, je li? Onda mi reci sada što piše iza ovih zvjezdica.

Znači, ovo nije sada vrijeđanje. To su ta dvostruka mjerila o kojima ti pričamo.

Alonsa bih svakako volio imati u opciji za našu klupu, ali koliko sam shvatio iz tekstova (iako neki ne vjeruju da sam išta shvatio...) on je budući kandidat za klupu Reala.

Offline gento

• Global Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #2291 : Rujan 14, 2023, 12:42 »
Hahhaha, sve veliki stručnjaci, treneri velikih ekipa, nema što.
Samo sam se referirao na to da ispadaš veliki stručnjak za Bundesligu i taktičke zamisli. Pa daj me nemoj....

Znači, **** sam, je li? Onda mi reci sada što piše iza ovih zvjezdica.

Znači, ovo nije sada vrijeđanje. To su ta dvostruka mjerila o kojima ti pričamo.

Nisam veliki stručnjak za bundesligu, samo sam stavio video o Xabi Alonsu i njegovom Bayeru. :neznam
Pa jesi sam rekao da nisi shvatio? Jesi. Ja sam na to napisao da ima na forumu onih koji će shvatiti video. Mascherano, djapojunior i maddogDario su shvatili video. Gdje ti tu vidiš "dvostruko mjerilo"?

I opet si iz mog običnog stavljanja videa o Xabi Alonsu ti krenuo cirkusirati, spammati i sam sebe praviti žrtvom. Imaš 50+ godina, nisi balavac, ponašaj se u skladu s godinama.

Offline Winx

• Hero Member
« Odgovori #2292 : Rujan 14, 2023, 12:51 »
Nisam veliki stručnjak za bundesligu, samo sam stavio video o Xabi Alonsu i njegovom Bayeru. :neznam
Pa jesi sam rekao da nisi shvatio? Jesi. Ja sam na to napisao da ima na forumu onih koji će shvatiti video. Mascherano, djapojunior i maddogDario su shvatili video. Gdje ti tu vidiš "dvostruko mjerilo"?

I opet si iz mog običnog stavljanja videa o Xabi Alonsu ti krenuo cirkusirati, spammati i sam sebe praviti žrtvom. Imaš 50+ godina, nisi balavac, ponašaj se u skladu s godinama.

Kakve veze imaju godine s time. Prvo sam rasist, onda sam glup, sad sam i prestar, pa koji je tebi?
Skuliraj se brate mili. Jadan je forum s takvim adminom.  :neznam

I od sada neću više s tobom u nikakve rasprave ulaziti. Čini mi se da si ovaj forum shvatio kao svoje vlasništvo, što je bez veze. Tko shvati shvati, isto kao i ti, ako na sve imaš potrebu stavljati opasku ili odgovor, nema ti pomoći.

Offline gento

• Global Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #2293 : Rujan 14, 2023, 12:54 »
Kakve veze imaju godine s time. Prvo sam rasist, onda sam glup, sad sam i prestar, pa koji je tebi?
Skuliraj se brate mili. Jadan je forum s takvim adminom.  :neznam

I od sada neću više s tobom u nikakve rasprave ulaziti. Čini mi se da si ovaj forum shvatio kao svoje vlasništvo, što je bez veze. Tko shvati shvati, isto kao i ti, ako na sve imaš potrebu stavljati opasku ili odgovor, nema ti pomoći.

Ako me citiraš i postaviš pitanje ili pa me napadaš da sam rekao nešto što nisam, zašto ne bi odgovorio?

Rekao sam da si imao rasističke izjave, ne da si rasist. Nigdje nisam rekao da si glup i nigdje nisam rekao da si prestar nego da nisi balavac. Opet izigravaš žrtvu. :D

Offline Winx

• Hero Member
« Odgovori #2294 : Rujan 14, 2023, 12:57 »
Ako me citiraš i postaviš pitanje ili pa me napadaš da sam rekao nešto što nisam, zašto ne bi odgovorio?

Rekao sam da si imao rasističke izjave, ne da si rasist. Nigdje nisam rekao da si glup i nigdje nisam rekao da si prestar nego da nisi balavac. Opet izigravaš žrtvu. :D

Vidi, i drugi ovo čitaju. Narcis si, nema ti pomoći.
Za dobrobit ostalih ljudi na ovom forumu, prepuštam te iživljavanju na nekom drugom.
Slobodno igraj džepni bilijar, koliko god želiš.