Anketa

Kada podvuče crtu meni je puno bolji bio:

Suarez
10 (76.9%)
Torres
3 (23.1%)

Ukupno Glasova: 13

Glasanje završeno: Rujan 20, 2020, 08:25

Autor Tema: Bivši igrači  (Posjeta: 289077 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online gogec

• Hero Member
Odg: Bivši igrači
« Odgovori #2715 : Lipanj 01, 2021, 20:51 »
nisu samo trofeji, nisu samo odigrane utakmice, već u svemu tome neka karizma ili aura oko igrača te stanje kluba kada je igrač bio tu. jel agger legenda? definitivno, a da li je fabio aurelio? nije. da li je po meni torres legenda kluba? definitivno. igrač koji je svojim igrama mamio uzdahe, bio najbolji napadač na svijetu, pružio nam toliko momenata ushićenja, otišao je na ružan način ali to ne umanjuje ono što nam je dao. prije smo revno pratili tekme iako smo se borili za 4 mjesto, napadali titulu tu i tamo, sada kada imamo ekipu za sami vrh, više ne pratimo toliko i ne možemo pojedine igrače ni ocijeniti epitetom legende, ali kao što sam rekao fali im neka karizma koja bi ih izdigla i učinila legendom...

Pa iskreno nezz za Torresa ili Suareza ili pak Owena.. sva tri su bila top u naponu snage u vrijeme igranja u lpoolu, definitivno su sva trojica otišla ružno ali lpool je i po njima bio prepoznatljiv u svoje vrijeme, definitivno su obilježili klub.. e sad jel može Agger biti legenda a oni ne, nezz.. ja znam da sam svoju trojku pa i Aggera obožavao u našem dresu, jbg..

Nezz, sve je to rastezljiv pojam i jasno je da ne gledamo svi isto na sve igrače.. Gerrarda i Carru ćemo svi obilježit tim epitetom ali o ostalima bi se dalo pričati.. znamo kako je G. Best ikona scumsa, a vjerujem da je bilo boljih igrača u njihovom dresu u 20tom stoljeću.. bilo bi zanimljivo imati lpoolovu anketu za neke decenije..
YNWA!!

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #2716 : Lipanj 01, 2021, 20:52 »
Origi moze mozda u favoured personnel :D

Offline weka_kt

• Global Moderator
  • Hero Member
  • rigoleto :D
« Odgovori #2717 : Lipanj 01, 2021, 22:53 »
Niti jedan od navedenih nije legenda. :neznam

Možda ti ne pratiš "revno" tekme, ali vjerujem da mi ostali isto gledamo kao i 2005., kao i 2013, kao i 2017., tako i sad.
sorry koka, samo ti gledaj i dalje  :D

što se tiče legendi,dobro onda ajmo to okarakterizirati kako je miha napisao, cult hero. ali nazivati origia legendom je užas, ne bi ga ni cult hero nazvao, jer ne mogu 2 stvari poništiti to što je cijelo vrijeme kifla

spavaš li mirno jose mourinho
StevieG:"Sjećam se svog prvog puta  :love
Nema boljeg osjećaja kad se kroz onu šumetinu probiješ do vrha i onda spust  B-) "

Online Gerro

• Hero Member
« Odgovori #2718 : Lipanj 06, 2021, 11:49 »
Ode Gini u PSG
Pojedinac može odlučiti utakmicu, ali pobjeđuje momčad!

Offline silvan

• Hero Member
« Odgovori #2719 : Lipanj 06, 2021, 13:49 »
Ode Gini u PSG

taman da ubere koji milijuncic. zato i igra. za pare. tko vise ponudi ide k njemu. ko kurva.  :)

jebote koda je mesi a ne neki Gini... solidan igrac ali nikakva ekstra klasa. nece nam falit.

Online gogec

• Hero Member
« Odgovori #2720 : Lipanj 06, 2021, 15:01 »
taman da ubere koji milijuncic. zato i igra. za pare. tko vise ponudi ide k njemu. ko kurva.  :)

jebote koda je mesi a ne neki Gini... solidan igrac ali nikakva ekstra klasa. nece nam falit.

srećom ove naše ne plaćamo, oni igraju iz ljubavi, ko što i mi radimo svoj posao...  :roll
YNWA!!

Offline Mastodont

• Hero Member
  • "It’s WONDERFUL! It’s MARVELOUS!! It’s 3-3!!!"
« Odgovori #2721 : Lipanj 06, 2021, 23:05 »
Oče li nam faliti?
Pitat me u prosincu.
Čovjek ima svoje mane, ali je i čovjek koji je uvijek bio u rosteru, vrlo rijetko u bolnici poput većine naših.

Offline scouser68

• Hero Member
« Odgovori #2722 : Lipanj 21, 2021, 19:42 »
Gini i dalje trpa..  :)

Offline Winx

• Hero Member
  • A working class Hero is something to be Carragher!
« Odgovori #2724 : Srpanj 22, 2021, 11:15 »
Hoćemo odve nastaviti raspravu o Hendersonu?
 :D :kuler

Offline Winx

• Hero Member
  • A working class Hero is something to be Carragher!
« Odgovori #2725 : Srpanj 22, 2021, 11:23 »
https://www.skysports.com/football/story-telling/11096/12357209/robbie-fowler-liverpool-footballs-cult-heroes

Kada čovjek, pogotovo vi mlađi koji niste imali prilike pratiti zlatno doba Liverpoola i onda duge godine traženja povratka u i na vrh, vrijedi uvijek pročitati ovakve tekstove, zbilja vrate sjećanja na ta vremena i značaj i veličinu nekih od zvijezda toga doba.  :super

Offline IvoF/Tosh

• Hero Member
« Odgovori #2726 : Srpanj 26, 2021, 17:00 »
Jay Spearing je bio igrac sezone 20/21 u Tranmere   :kuler :super :D

Online gogec

• Hero Member
« Odgovori #2727 : Srpanj 27, 2021, 10:09 »
Jay Spearing je bio igrac sezone 20/21 u Tranmere   :kuler :super :D

haha

kakav je to lik, ali mislim povremeno u prvih 11 lpoola  :blink