Mogu li doc do FM jeftinije od ovih 60e na steamu?
Treba mi nesto za ubiti par sati na poslu. 
Jesi li to ti luigi svega ti?

P.S. Čuo sam za fore da se spajaju preko vpn u druge države pa kupuju, onda steam key je oko 35 eura, na steam sale može pasti na oko 30 eura (Fanatical prodaje službene cd ključeve, dok je CD Keys sivo tržište) , guglaj malo...
Javi se na FM Balkan ako imaš fejs. Svake godine radi kao Gento sto je radio foru, kupi igru i drugim ljudima za dijeljenje accounta naplati ne znam 15 eura. Meni je u kunama uzimao 100 kuna.
Gento je majstor ipak za fore sa jeftinoćom. Koji kralj.
