Anketa

Do kraja će ManC kiksati više od Liverpoola?

DA
32 (18.7%)
NE
22 (12.9%)
----------------------------------
3 (1.8%)
Mislim da su najveće šanse za kiks ManC kod:
0 (0%)
ManU (A)
35 (20.5%)
Burley (A)
12 (7%)
Leicester (H)
13 (7.6%)
Brighton (A)
1 (0.6%)
----------------------------------
0 (0%)
Najviše me strah:
0 (0%)
Huddersfield (H)
1 (0.6%)
Newcastle (A)
21 (12.3%)
Wolves (H)
31 (18.1%)

Ukupno Glasova: 63

Glasanje završeno: Travanj 28, 2019, 16:52

Autor Tema: Engleska premier liga 2018/19  (Posjeta: 133421 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline bobbyboi13

• Sr. Member
Odg: Engleska premier liga 2018/19
« Odgovori #990 : Prosinac 31, 2018, 18:53 »
Nasri potipisao za West Ham  :lud

Jel mala propast još igra? Čudo od budale, a i čekićari isto imaju regrutacijsku politiku za ranit se

Offline adn4n

• Hero Member
  • Cut my veins open and I'll bleed Liverpool red
« Odgovori #991 : Prosinac 31, 2018, 19:02 »

Jel mala propast još igra? Čudo od budale, a i čekićari isto imaju regrutacijsku politiku za ranit se
Proslu zimu Evru, ovu zimu Nasrija, sljedecu ce vrjv Ramiresa ili Colea

Offline markoj

• Hero Member
« Odgovori #992 : Prosinac 31, 2018, 20:49 »
Kad je htio igrati bio je klasa ali to je bilo rijetko

Online luigi

• Hero Member
« Odgovori #993 : Siječanj 01, 2019, 18:35 »
Gledao Arsenal danas i ponovo se dokazalo kakvo smeće od igrača je Aubameyang :lol

Promasio 3 zicera da bi na kraju zabio slucajan gol, a gle cuda kad je utakmica bila rjesena naravno  :lol
Ovi smijesni defanzivci u ligi napravise od njega uber klasu a ustvari igrac u rangu Darrena Benta u najbolju ruku...

Protiv nas u 2 utakmice nije takao loptu 15 puta  :lol

Online luigi

• Hero Member
« Odgovori #994 : Siječanj 01, 2019, 18:57 »
SONaldo  :klanja
U zadnjih 9 utakmica koje je počeo ima gol ili asistenciju. Danas evo oboje već. Koja igračina

Offline Shankly1913

• Hero Member
  • Suarez = 9
« Odgovori #995 : Siječanj 01, 2019, 19:06 »
Ja stvarno imam visoko mišljenje o Tottenhamu, spominjao sam to već tu, od igračkog kadra do trenera, stvarno meni osobno oni dobro djeluju i stalno mislim evo ovo je ta sezona kad će nešto napravit a onda oni kiksaju svako malo, naredaju oni bez problema odličan niz a onda sve upropaste sa nekim porazom kući, al kažem meni osobno vrh roster, vrh trener, ma ono sve preduvjete imaju za veliki rezultat, ali što vrijeme više odmiče glavni igrači će im postajat nervozniji i težit odlasku.
Pogotovo Son i Eriksen, strašni igrači ...
Football is a simple game based on the giving and taking of passes,
of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass.
It is terribly simple.

Offline Coko gerrard

• Hero Member
« Odgovori #996 : Siječanj 01, 2019, 19:12 »
Ja stvarno imam visoko mišljenje o Tottenhamu, spominjao sam to već tu, od igračkog kadra do trenera, stvarno meni osobno oni dobro djeluju i stalno mislim evo ovo je ta sezona kad će nešto napravit a onda oni kiksaju svako malo, naredaju oni bez problema odličan niz a onda sve upropaste sa nekim porazom kući, al kažem meni osobno vrh roster, vrh trener, ma ono sve preduvjete imaju za veliki rezultat, ali što vrijeme više odmiče glavni igrači će im postajat nervozniji i težit odlasku.
Pogotovo Son i Eriksen, strašni igrači ...
Još kada uzmeš u obzir i ove glasine da će Pochetino u United, i najgore od svega je to da nije nemoguće niti je on to porekao. Vrlo lako bi se mogli desiti da ako on ode, da odu i nekih od igrača koji ih sada nose i onda bi to bilo veliki korak u nazad i opet iz početka. Nebi osobno imao ništa protiv da se srozaju skroz

Offline Shankly1913

• Hero Member
  • Suarez = 9
« Odgovori #997 : Siječanj 01, 2019, 19:25 »
Ma ja nemam ništa protiv njih, dapače jedna lijepa priča su, jbt. niti jedan igrač nije došao kod njih kao razvikan da je neka top klasa, pametno su kupovali i sad imaju to što imaju a kažem po meni imaju puno, pa jbt zadnje 4 sezone su završili u top3 kluba u najjačoj ligi svijeta, ako ovu isto nastave ovako to će bit 5 sezona za redom u top3, ne može to bit slučajno, samo ono ako ne osvoje tu ligu neće im nitko pamtit generaciju, a ako ode Pochetino ode sa njim 2-3 igrača a onda se i ostali vrlo lako rabježe ...
It is terribly simple.

Online luigi

• Hero Member
« Odgovori #998 : Siječanj 01, 2019, 19:28 »
cuj najjacoj ligi svijeta, ajde bogati ne brukaj se, jeste najgledanija najzanimljivija, ali da se ne lazemo po kvaliteti ni blizu spanske. Ono mrzim te spance i sve ali treba biti realan i nemoj mi onih floskula 12 tim premier lige bi ubio 7 tim la lige lol.

Offline Shankly1913

• Hero Member
  • Suarez = 9
« Odgovori #999 : Siječanj 01, 2019, 19:50 »
Nit bi, niti ću ikad ići uspoređivat lige tim po tim, ne želim voditi rasprave da li bi Everton dobio Villarreal ili takve fore, nego jednostavno je činjenica da ćeš lakše probit i odradit Leganes ili Valladolid nego Crystal Palace ili Bournemouth, ako netko raspravlja o prvih 10 ekipa u obje lige ok, ali jednostavno ovih drugih 10 timova u ligi je neusporedivo jače, organiziranije i bolje od ovih tamo.
It is terribly simple.

Online mihovil

• Hero Member
« Odgovori #1000 : Siječanj 01, 2019, 19:56 »
...nego jednostavno je činjenica da ćeš lakše probit i odradit Leganes ili Valladolid nego Crystal Palace ili Bournemouth, ako netko raspravlja o prvih 10 ekipa u obje lige ok, ali jednostavno ovih drugih 10 timova u ligi je neusporedivo jače, organiziranije i bolje od ovih tamo.
Cinjenica? Ocito imamo malo drukcije definicije cinjenica :D

Online luigi

• Hero Member
« Odgovori #1001 : Siječanj 01, 2019, 19:57 »
Koja cinjenica bolan, pa gledaj kako ovih 6 klubova iz vrha Engleske bez vecih problema rjesava ove dole vec 2-3 godine. Ocigledno ne pratimo istu ligu. A vidi npr Betisa dodje na Santiago i uzme puni plijen, dodje na Camp Nou ubije Boga u Barci. Daj bgt....

Offline Shankly1913

• Hero Member
  • Suarez = 9
« Odgovori #1002 : Siječanj 01, 2019, 22:05 »
Pa doslovno pola španjolske lige ima rostere koji vrijede manje od 100 mil, na otoku eventualno Cardiff, slažem se da vrijednost nije neki presudni faktor ali kad je ovolika razlika u vrijednosti tih prosječnih ekipa onda to mora nešto značiti, kakve transfere rade klubovi sa otoka a kakve ovi u španjolskoj ? Koliko igrače plačaju na otoku a koliko tamo ?
Onda ono gledanost, infrastruktura i sve ostalo što se događa oko nogometa, ako to sve ne stavlja Premierligu u poziciju kao najjaču ligu svijeta onda ne znam ...
It is terribly simple.

Online luigi

• Hero Member
« Odgovori #1003 : Siječanj 01, 2019, 22:19 »
to znaci samo da su engleski igraci precijenjeni pa jedan panj rashford kosta na transfermarktu oko 70 miliona haha mislim o cemu pricamo ?
a vjerujem da je tu u rangu Tella koji je koliko 20 25 miliona...

Offline Ch13

• Full Member
« Odgovori #1004 : Siječanj 01, 2019, 22:33 »
Jednom kada se Barca i Real ne kvalificiraju u Ligu Prvaka,onda cemo moci reci da je Spanjolska liga jaka.