Autor Tema: Bundesliga  (Posjeta: 227025 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline gogec

• Hero Member
Odg: Bundesliga
« Odgovori #2355 : Veljača 21, 2024, 15:07 »
Hmmm... Steta. U Bundesligi sve sto valja, kad tad zavrsi u Bayernu. Mogao bi i Alonso tamo.

Nadam se da će naći neko rješenje taman da popuni mjesto Xabiju, samo da ne bude neka prijelzna priča jer onda možemo završiti u tržišnom nadmetanju sa njima
YNWA!!

Offline mascherano

• Hero Member
  • Kondicijski trener konobara
« Odgovori #2356 : Veljača 21, 2024, 15:24 »
Ja nisam rekao da nije osvojio, nego sam rekao da igraju nikako, a i to su osvojili ni sam ne zna kako.
Tko te pita za igru kad donosiš trofeje ?

Marcelo Bielsa će od svakog kluba na svijetu napraviti vrhunsku atrakciju čije ćeš utakmice sa zadovoljstvom pratiti. Problem je što takav nogomet ne donosi trofeje.

Online luigi

• Hero Member
« Odgovori #2357 : Veljača 21, 2024, 15:28 »
Mnogo mitova i lošeg sjećanja na temi opet. Ta titula Chelsea u LP je jedna od najdominantnijih. Svakog protivnika su nadigrali, City im u finalu nije polusanse stvorio, a Reala su razbili u polufinalu

Offline adn4n

• Hero Member
  • In Klopp we trust!
« Odgovori #2358 : Veljača 21, 2024, 16:00 »
Mnogo mitova i lošeg sjećanja na temi opet. Ta titula Chelsea u LP je jedna od najdominantnijih. Svakog protivnika su nadigrali, City im u finalu nije polusanse stvorio, a Reala su razbili u polufinalu
Pa de on kao navijač Liverpoola ne zna koju je poziciju Xabi igrao a da zna nešto drugo  :lol
Mo Salah, world class, but not every day. Sadio Mane, world class, but not every day. Roberto Firmino, world class, pretty much every day.

He plays to the left, he plays to the right - Adam Lallana makes Messi look shite!

Offline silvan

• Hero Member
« Odgovori #2359 : Veljača 21, 2024, 22:29 »
Schalke je treci klub u Njemackoj po gledanosti. U prosjeku 61 tisuca gledatelja. Za propali klub s dugom od 160 milijuna eura koji se bori za drugoligaski ostanak, impresivno.

Razmisljam da li otic na tekmu protiv Paderborna ili ne. 9 ozujka u Gelsenkirchenu. :super