Iraoli sretno ali Slot je osakatio naše šanse za uspjeh u narednom periodu, i mislim da se sa Iraolom bas i ide u tome smjeru , prodaj što možeš , i dovesti mlađe i jeftinije zamjene,i ako bude plasman u ligu prvaka svake sezone ( što neće ) , "puna šaka brade " .
Ja bi radije da igramo europa ligu, da imamo kakvu takvu šansu za osvojiti, nego liga prvaka gdje smo samo na "inventarnoj listi ".
Ali veseli me što ćemo opet krenuti igrati nogomet, presing , trčati , a ne ovo što smo gledali pod Arne prevarom Slotom ...