Dobrodošli na lfccro.com forum!
0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.
Možemo, ja sam za.I nas rasporedimo u grupe i prva dva prolaze dalje. Da napravimo malo drugačije nego do sada. I onda 1/16 finala i do finala i imamo ulimativnog pobjednika.
Može, samo tko će se prihvatiti tog posla.
Nego, hoćemo složiti neku grupu za Svjetsko?Bome će to biti teško složiti ove godine jer će biti ovih egzotičnih zemalja...