naravno da ce Arsenal opet biti jedan od favorita za naslov prvaka u 2027. Nitko to ne negira. Ali da ce imat dinastiju kao Pep, tesko.
Sacekajmo da vidimo kako ce se Xabi snaci u Chelsea ili United isto igra vrlo dobro.
Pitanje je sta ce biti i sa Cityem i 115 optuzbi... zasto Pep bas sada je podvio rep i odlazi???
Po meni za United i Chelsea je rano da se smatraju realnim kandidatima za naslov, Xabi će uspjeti u Chelsea ako mu daju vremena, a United treba pojačanja koja će ih poboljšati instantno ako žele u borbu za vrh, ova sezona što su 3. u ovakvoj konkurenciji ne znači previše, City će naravno uvjek biti tu, ali trenutni City nije toliko dobar ,i kako sam ranije pisao samo zbog Pepa su ove sezone izvukli što su izvukli...
Po meni , Arsenal nije jedan od favorita , nego čisti i jedini favorit za PL ...