Novi Postovi

 Str: [1] 2 3 ... 10
2
Kladionica / Girls In Your Town - Anonymous Casual Dating - No Selfie
« Zadnji post Ivek Lipanj 15, 2026, 23:29 »
Private Girls In Your City - No Selfie - Anonymous Casual Dating
https://PrettyGirls.sbs
 
Private Girls In Your City - Anonymous Casual Dating - No Selfie
 
NEW GIRLS
Molly
Medix Kate
Vladochka
Miso Lexii
Molly
Bella
Anastasia Doll
3
Transferi / Odg: Transferi 2026
« Zadnji post Shankly1913 Lipanj 14, 2026, 11:11 »
Pa da, neka svi pokupe što valja, a mi ćemo tvrdit da ništa od toga nije dovoljno dobro za nas, logično.
4
Transferi / Odg: Transferi 2026
« Zadnji post The Sandon Lipanj 14, 2026, 10:28 »
Saibari u Bayern, uskoro lječnički u SAD-u.
5
Transferi / Odg: Transferi 2026
« Zadnji post Shankly1913 Lipanj 14, 2026, 09:24 »
Radimo li mi išta ?

Hoćemo probat Saibaria uzet ?
6
Utakmice / Odg: Prognoza rezultata, Liverpool, sezona 2025./2026.
« Zadnji post Winx Lipanj 08, 2026, 14:32 »
Uglavnom, Karlo je napravio ligu, možete se ubaciti.
Naziv: Lfccro

Manager: Karlo 1987
7
Transferi / Odg: Transferi 2026
« Zadnji post IvoF/Tosh Lipanj 05, 2026, 20:57 »
GK - Alisson, Mamardashvili.. po meni sasvim dovoljno za izgurat sezonu iako se nadam sto vise zdravom Alissonu, ovaj mi nije bas pouzdan, zna skinuti zicer ali isto tako zna cesto kiksati kao da mu je 18 godina. 
RB - Bradley, Frimpong.. bas me zanima sta ce tu biti iako vidim Bradleya kao startera ako bude zdrav sto i nije bas cesto, za Frimponga znamo da nije bek ali moze odigrati protiv losijih ekipa, idealan kao WB al tu formaciju necemo igrati sigurno, mislim da cemo ostati na ova dva igraca na desnom beku iako ne znam koliko je to pametno s obzirom da su bas stakleni i jedan i drugi.
CB - Virgil, Jacquet, Leoni, Gomez.. Gomez ako ostane moze biti od koristi kakve takve ali ocekujem jos jednog stopera minimalno, mozda van Hecke.
LB - Kerkez.. ovdje je sigurno da dolazi pojacanje, koji tip beka tocno vidit cemo ali sigurno je da ce doci neko.
CM - Wirtz, Gravenberch, Szoboszlai, Macca, Jones.. po meni dovoljno igraca za nasu formaciju ali fali mi neki malo drugaciji tip zadnjeg veznog, pojedini su bas razocarali ove sezone, ne bi imao nista protiv da prodamo Maccu i da dovedemo stabilnijeg zadnjeg veznog s tim da u prvoj postavi vidim trojku Szobo, Graven i na 10. Wirtz, s kojim se mogu rotirati po potrebi Jones i Szobo, moguce da i tu dovedemo nekog ali nisam bas siguran da ocemo.
AMR/L - Gakpo, Hugo, Rio.. ovdje smo bas bas tanki i tu ocekujem da cemo najvise uloziti ovo ljeto, 2,3 igraca minimalno.. Huga sam stavio kako krilo jer nece nam sigurno on biti na klupi, nebitno sto je trenutno out.
ST - Isak.. ovdje nam isto fali jedan rotacijski igrac, nebitno sto mogu uskociti Gakpo, Hugo i dalje tu treba jos jedan igrac.

To bi bilo to po meni, ovi igraci sto ih nisam nabrojao kao sto su Endo, Chiesa nadam se da njih prodajemo jer nema nikakvog smisla drzati takve igrace iako mi je Chiesa drag ali lik ne bi bio u rotaciji ni u Fulhamu tako da nema smisla, Endo također.
Ocekujem 4231 formaciju, a sad koja ce to biti nova pojacanja, vidit cemo i svakako se veselim novoj sezoni.
previše "stakla" za stil igre iraole
elliot? ne znam da li se jos racuna ko nas igrac?
8
Transferi / Odg: Transferi 2026
« Zadnji post jon_snow Lipanj 05, 2026, 15:23 »
GK - Alisson, Mamardashvili.. po meni sasvim dovoljno za izgurat sezonu iako se nadam sto vise zdravom Alissonu, ovaj mi nije bas pouzdan, zna skinuti zicer ali isto tako zna cesto kiksati kao da mu je 18 godina. 
RB - Bradley, Frimpong.. bas me zanima sta ce tu biti iako vidim Bradleya kao startera ako bude zdrav sto i nije bas cesto, za Frimponga znamo da nije bek ali moze odigrati protiv losijih ekipa, idealan kao WB al tu formaciju necemo igrati sigurno, mislim da cemo ostati na ova dva igraca na desnom beku iako ne znam koliko je to pametno s obzirom da su bas stakleni i jedan i drugi.
CB - Virgil, Jacquet, Leoni, Gomez.. Gomez ako ostane moze biti od koristi kakve takve ali ocekujem jos jednog stopera minimalno, mozda van Hecke.
LB - Kerkez.. ovdje je sigurno da dolazi pojacanje, koji tip beka tocno vidit cemo ali sigurno je da ce doci neko.
CM - Wirtz, Gravenberch, Szoboszlai, Macca, Jones.. po meni dovoljno igraca za nasu formaciju ali fali mi neki malo drugaciji tip zadnjeg veznog, pojedini su bas razocarali ove sezone, ne bi imao nista protiv da prodamo Maccu i da dovedemo stabilnijeg zadnjeg veznog s tim da u prvoj postavi vidim trojku Szobo, Graven i na 10. Wirtz, s kojim se mogu rotirati po potrebi Jones i Szobo, moguce da i tu dovedemo nekog ali nisam bas siguran da ocemo.
AMR/L - Gakpo, Hugo, Rio.. ovdje smo bas bas tanki i tu ocekujem da cemo najvise uloziti ovo ljeto, 2,3 igraca minimalno.. Huga sam stavio kako krilo jer nece nam sigurno on biti na klupi, nebitno sto je trenutno out.
ST - Isak.. ovdje nam isto fali jedan rotacijski igrac, nebitno sto mogu uskociti Gakpo, Hugo i dalje tu treba jos jedan igrac.

To bi bilo to po meni, ovi igraci sto ih nisam nabrojao kao sto su Endo, Chiesa nadam se da njih prodajemo jer nema nikakvog smisla drzati takve igrace iako mi je Chiesa drag ali lik ne bi bio u rotaciji ni u Fulhamu tako da nema smisla, Endo također.
Ocekujem 4231 formaciju, a sad koja ce to biti nova pojacanja, vidit cemo i svakako se veselim novoj sezoni.
9
Transferi / Odg: Transferi 2026
« Zadnji post Shankly1913 Lipanj 05, 2026, 13:30 »
Znači trebaju nam:
3 stopera ( ostajemo samo na VanDijku i mladom Leoniu )
Lijevi bek ( ostali samo na Kerkezu )
2 vezna ( jedan obavezno DM )
Bar 2 krila
Napadač ( na Huga malo tko računa slj. sezone a Isak pari jebački staklen )

A šta je realno da dovedemo ...
10
Ostalo / Odg: Andoni Iraola
« Zadnji post Shankly1913 Lipanj 05, 2026, 13:23 »
Znači između Iraole i Xabia, uprava je izabrala Iraolu, pa hajde da vidimo.


Iraoli dobrodošlica i sretno   :super
 Str: [1] 2 3 ... 10