O svemu > SP Rusija 2018

Skupina F

<< < (3/21) > >>

Trevelyan:
Baš su legende, bilo bi mi drago da budu prvi u skupini. Vidi se da fali Sane.  :p

Zlopasha:
Bravo, bravo Meksiko.
Svaka im čast, nadigrali su ih kompletno.

Shankly1913:
Auuuu kakav rezultat Meksika, zlata vrijedan, ako osvoje 4 boda protiv Šveda i Koreje guraju Njemačku na Brazil već u 1/8 finala. Bit će sad ovo interesantno gledat da li će Brazil probat kalkulirat pa završit 2. da izbjegne Švabe, nemaju oni dobrih iskustava sa elfom ...

El Rey:
Ovi bez Sanea nemaju 1 vs 1 igraca naprijed  :D

Zlopasha:
Brazil neće gledati ovu utakmicu i razmišljati kako da izbjegne elf, već kako da ih dobije čim prije. Njemci izgledaju tanko, Brazil bi mogao ako ih izvuku u jednoj utakmici izlječiti duhove prošlosti i napuniti se s dovoljno samopouzdanja da osvoje turnir.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju