Autor Tema: Engleska premier liga  (Posjeta: 183295 )

Mastodont i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline luigi

• Hero Member
Odg: Engleska premier liga
« Odgovori #5670 : Svibanj 22, 2024, 10:13 »
Ako cemo realno Nkunku je bio out cijele sezone, Enzo prakticki ozljeden/pod inekcijama, Caicedu vise odgovara stil koji Poch preferira nego neki mirni posjed, tako da ono daleko je to od teskog promasaja i da se Poch nije znao prilagodit. Vise je problem sto je Chelsea gradio na nacin da dovede sve sto je “top potencijal” pa cemo onda gledat kako ih uklopit a onda kad dodas malo ozljeda i malo trazenja cijele te ekipe godina dana sigurno nije dosta. Po meni uzasna odluka.

Po meni je greška što su dovodili Pochea uopće kad već nemaš igrače za njegov stil, manja mi je greška što mu daju otkaz. On ionako nije trener koji će ti donijeti titulu.

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #5671 : Svibanj 22, 2024, 10:20 »
Po meni je greška što su dovodili Pochea uopće kad već nemaš igrače za njegov stil, manja mi je greška što mu daju otkaz. On ionako nije trener koji će ti donijeti titulu.
Oni sad imaju igrace za sve stilove i istovremeno nemaju momcad ni za jedan stil. Recimo i od ovih iz tweeta koji si ti naveo je vecina dosla kad je Poch vec bio trener, odnosno rade stihijski i po modelu "dovedi dovoljno top talenta bez obzira na stil igre i onda to u nekom trenutku mora profunkcionirat". Na takav nacin ne dat treneru vise od godinu dana mi je jednostavno ludost.

Offline Winx

• Hero Member
  • A working class Hero is something to be Carragher!
« Odgovori #5672 : Svibanj 22, 2024, 11:34 »
O tome smo pričali još iz onog perioda kad su bili stvarno očajni 2-3 mjesec, na kraju se to malo popravilo, ali već tada su pričali na Sky-u da je pitanje da li će dočekati kraj sezone na klupi.

Chelsea je skrpana ekipa talentiranih i polutalentiranih pojedinaca, i baš kako @mihovil kaže, nemaju kao prvo ekipu, a kao drugo ne znaš koji stil igre preferiraju.
Baš su loše izgledali ove sezone. Njihova sreća je što je i puno drugih pretendrenata na mjesta za Europu je isto odigralo koma sezonu.