tu i tamo je bljesnuo inače nikad od njega nisam očekivao čuda. sretno
doveden je kao rotacijski igrač iz Stokea koji je ispao, svoju ulogu po meni je odradio korektno, imao nekoliko zapaženih nastupa. e sad zašto nije bio više spremniji, bilo je svkakavih ozljeda, više manjih, ali realno on je tu bio 17-20 igrač i kao takav je ponešto i dao.. nagledao sam se svakakvih prvotimaca u posljednih 10ak i više godinam čiji nijedan dobar potez ne pamtim..
činjenica je da su njegove tehničke mogućnosti pa i fizičke što se tiče startnosti bile visoke ali glava nije na top razini i zato nije uspio ostvariti jači učinak niti u jednom jačem klubu, a finu je zapravo karijeru imao kad pogledaš težinu klubova.