Anketa

Dva pitanja, dva glasa:

Koliko igrača ćemo KUPITI do kraj prijelaznog roka:
2 (2.7%)
0
4 (5.4%)
1-2
32 (43.2%)
3-5
2 (2.7%)
5 i više
0 (0%)
Kupujemo 'TOP' igrača, recimo da je to 40+mil
1 (1.4%)
DA
10 (13.5%)
NE
23 (31.1%)

Ukupno Glasova: 40

Glasanje završeno: Rujan 01, 2020, 11:02

Autor Tema: Ljetni transferi 2020 - spammara  (Posjeta: 86918 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline gento

• Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
Odg: Ljetni transferi 2020 - spammara
« Odgovori #1680 : Listopad 05, 2020, 19:54 »
jel do 23:00 po našem vremenu ?

Ne, njihovom. Još 4 sata.

Evo streama, u 21:00 (po našem) dolazi Harry Redknapp.

https://fbstream.me/live/stream/sky-sports-news-ssn-breaking-sports-news-fb-2/
« Zadnja izmjena: Listopad 05, 2020, 20:59 gento »
Never miss a good chance to shut up.

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #1681 : Listopad 05, 2020, 20:55 »
Navodno Atl. Madrid ide po Zahu. Shaqiri im je taman zamjena.
:lol :lol

Offline gento

• Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #1682 : Listopad 05, 2020, 20:56 »
:lol :lol

A jbg, samo pišem kako bi mogli razmišljati. :D

Genijalci su već uzeli Sakha i Bentekea od nas. :D

Btw, Harry Redknapp i Jim White su u studiju.

Offline gento

• Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #1683 : Listopad 05, 2020, 22:44 »

Offline gento

• Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.

Offline Winx

• Hero Member
  • A working class Hero is something to be Carragher!
« Odgovori #1685 : Listopad 06, 2020, 08:32 »

Što im smeta Robertson u "Home ground players"?
Osim što je jeb*** Škot.  :lol
Više tu smada nego OX.

Offline gento

• Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #1686 : Listopad 06, 2020, 08:35 »
Nije trenirao u Engleskoj 3 godine prije 21. Meni je isto bilo bezveze, ali eto...

Offline gento

• Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #1687 : Listopad 06, 2020, 09:00 »
Sources say the Liverpool manager Jurgen Klopp was keeping himself abreast of Jadon Sancho’s situation. [@honigstein]

Offline Lasko

• Hero Member
  • YNWA
« Odgovori #1688 : Listopad 06, 2020, 13:00 »
A ono, ako smo zbilja imali ponudu za Wilsona od 16m funti onda smo ga trebali pustiti. Nije baš korektno ni prema igraču kojeg iznajmljujemo kao kurvu zadnjih 5 godina, a sada smo ga praktički zacementirali na tribine u 23. godini kada bi trebao igrati svaki tjedan. Tim više jer smo već ispali iz jednog natjecanja. Nekorektno po meni.

Slična stvar s Grujićem i Shaqirijem. Jednog praktički nećemo moći ni registrirati što znači da mu je vrijednost drastično pala. Ne znam kolike su cifre bile u igri, ali natezanje oko 2-3m gore dolje (u kontekstu naravno prihoda kluba kao Liverpool) nas neće spasiti, a pitanje je koliko će interesa biti na zimu i što će uopće biti na zimu, odnosno hoće li se igrati nogomet.

U ovoj situaciji bolje je "vrabac u ruci", tim više jer bi pomogli igračima i poboljšali atmosferu u ekipi.

Kako je Gento nacrtao, imamo praktički tri momčadi što je totalno nepotrebno.
"For those of you watching in black and white, Liverpool are the team with the ball."

Offline scouser68

• Hero Member
« Odgovori #1689 : Listopad 06, 2020, 13:20 »
Da. Sve super s tim pregovarackim tvrdim nastupom, ali ono, nude ti 12 plus 4, a ti trazis 15 plus 5.. Wilson je i meni tu mogao biti pusten za tu lovu.. Ali ajde, vidjet cemo kako ce se to odigrati s njime i Grujicem u buducnosti..

Offline gento

• Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #1690 : Listopad 06, 2020, 13:29 »
Meni je oke što Wilsona nismo pustili za tu ponudu. Mislim da je i Dyche želio dati više, ali na kraju nije uspio uvjeriti vlasnika. Navodno dy su se žešće posvađali.

Jedina mi je mana to što Grujić neće moći biti registriran, ali se slažem da je dosta s posudbama i da ponekad trebaš popušiti da ljudi znaju da će ili biti po tvom ili nikako.

Npr, slično smo napravili kada smo Cana pustili besplatno, a ne prihvatili nekvu smiješnu ponudu koju je Juve nudio godinu ranije.

Offline scouser68

• Hero Member
« Odgovori #1691 : Listopad 06, 2020, 13:41 »
Jel to bas sigurno da Grujica nece registrirati? Mislim, nije da Klopp nesto voli Shaqa, a dolaskom Minamina i Jote, naravno i ostankom Origija ne vidim sad ne znam koliko minuta za njega kao i za Grujica. Osim toga, ako Fabinho bude zauzet na stoperu sto s obzirom na stanje s Gomezom i Matipom (a ozljede su osim forme uvijek s njima moguce) mozda se Klopp odluci za Gruju kao nekakvu zadnju opciju na sestici..  :hm
A ima Grujic i prednost zbog spremnosti jer Shaqiri je ionako uglavnom kod klupskog lijecnika, na terapiji, u teretani ili samoizolaciji.. 😎
Razmisljam samo..  B-)

Online luigi

• Hero Member
« Odgovori #1692 : Listopad 06, 2020, 13:52 »
I ja bih prije registrovao Grujica nego Shaqiria, samo zbog razloga sto je ovaj drugi uvijek povrijedjen

Offline gento

• Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #1693 : Listopad 06, 2020, 16:04 »
Liverpool and Bayern Munich are now seen as likelier destinations for Jadon Sancho next summer after Manchester United's failure to secure his signing, according to figures close to the England forward. #awlfc [@MiguelDelaney] https://t.co/BEF2fJ7wI3

Jurgen Klopp has spoken to Sancho in the past and naturally impressed him. The problem was that Liverpool could not sanction a £100million signing in this summer’s window, but that is expected to change next summer. #awlfc [@MiguelDelaney]

Some have felt Anfield has always been Sancho’s top choice. At the very least, it appears that United have lost an opportunity to sign the player without competition. #awlfc [@MiguelDelaney]

Offline mashaka

• Hero Member
« Odgovori #1694 : Listopad 06, 2020, 16:28 »
Liverpool and Bayern Munich are now seen as likelier destinations for Jadon Sancho next summer after Manchester United's failure to secure his signing, according to figures close to the England forward. #awlfc [@MiguelDelaney] https://t.co/BEF2fJ7wI3

Jurgen Klopp has spoken to Sancho in the past and naturally impressed him. The problem was that Liverpool could not sanction a £100million signing in this summer’s window, but that is expected to change next summer. #awlfc [@MiguelDelaney]

Some have felt Anfield has always been Sancho’s top choice. At the very least, it appears that United have lost an opportunity to sign the player without competition. #awlfc [@MiguelDelaney]

Ovo ima smisla ako ćemo prodat Manea ili Salaha. S obzirom kako igra napadačka trojka bez razmišljanja bi prodao Firmina. Staviš Sancha desno, Manea lijevo a Salaha da trpa u špicu. Ali čisto sumnjam da će se Klopp odreć Firmina. A dat 100 miliona za neku opciju između klupe i prvih 11 nama ne priliči.