Liverpool > Utakmice

Prijateljske utakmice - 2021/22

<< < (2/25) > >>

gento:
The Reds are set to take on Athletic Club and CA Osasuna in front of a 75 per cent capacity crowd to complete their pre-season schedule ahead of the 2021-22 campaign. The matches are:

Sunday August 8: LFC v Athletic Club, Anfield – kick-off 4pm BST
Monday August 9: LFC v CA Osasuna, Anfield – kick-off 7pm BST

jon_snow:
INSIDE TRAINING
https://www.reddit.com/r/LiverpoolFC/comments/onh19w/inside_training_19_july_2021_passing_pressing/?utm_source=share&utm_medium=web2x&context=3

mashaka:

--- Citat: gento - Srpanj 19, 2021, 14:01 ---The Reds are set to take on Athletic Club and CA Osasuna in front of a 75 per cent capacity crowd to complete their pre-season schedule ahead of the 2021-22 campaign. The matches are:

Sunday August 8: LFC v Athletic Club, Anfield – kick-off 4pm BST
Monday August 9: LFC v CA Osasuna, Anfield – kick-off 7pm BST

--- Kraj citata ---

Gledam datume. Protiv Herthe je 29.7 a tek iduća prijateljska 8.8. Prevelika mi je tu rupa između tekmi, valjda će klub uspjet dogovorit još jednu jaču prijateljsku tekmu između spomenutih datuma. Nekako mi je 4 ozbiljnije tekme premalo za pripreme,jer ovih pola sata protiv Stutgarta i ovih Austrijanaca računam kao neki jači trening a ne tekme. Dok nije korona sve poremetila znali bi imat i po 8-9 prijateljskih tekmi pod Kloppovim pripremama i spremni bi full dočekali sezonu.

gento:

--- Citat: mashaka - Srpanj 19, 2021, 19:06 ---
Gledam datume. Protiv Herthe je 29.7 a tek iduća prijateljska 8.8. Prevelika mi je tu rupa između tekmi, valjda će klub uspjet dogovorit još jednu jaču prijateljsku tekmu između spomenutih datuma. Nekako mi je 4 ozbiljnije tekme premalo za pripreme,jer ovih pola sata protiv Stutgarta i ovih Austrijanaca računam kao neki jači trening a ne tekme. Dok nije korona sve poremetila znali bi imat i po 8-9 prijateljskih tekmi pod Kloppovim pripremama i spremni bi full dočekali sezonu.

--- Kraj citata ---

Bit će vs Tranmerea i Rangersa vjerojatno.

Gledam svaki dan inside training i Ox izgleda jako dobro. Dao je i intervju kako dosta trenira i kao lažna 9-ka, nešto što sam pisao da mi se sviđalo kad je to igrao u proteklih 12 mjeseci. To ili backup za Trenta. Samo ga ne želim u sredini. :D

jon_snow:

--- Citat: gento - Srpanj 20, 2021, 11:24 ---Bit će vs Tranmerea i Rangersa vjerojatno.

Gledam svaki dan inside training i Ox izgleda jako dobro. Dao je i intervju kako dosta trenira i kao lažna 9-ka, nešto što sam pisao da mi se sviđalo kad je to igrao u proteklih 12 mjeseci. To ili backup za Trenta. Samo ga ne želim u sredini. :D

--- Kraj citata ---
Jep i ja ga zelim sto blize golu ili kao desni wing back ako bi se nekad odlucili za igru sa 3 nazad.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju