Anketa

Ukoliko Hendo ode, tko bi trebao biti novi kapetan?

Salah
VvD
Trent
Robbo
Alisson

Autor Tema: Jordan Henderson #14  (Posjeta: 261161 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline gento

• Global Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
Odg: Jordan Henderson #14
« Odgovori #2400 : Srpanj 12, 2023, 12:40 »
Ozbiljan izvor.

Never miss a good chance to shut up.

Offline gento

• Global Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #2401 : Srpanj 12, 2023, 14:18 »
BREAKING:

Jordan Henderson is set to make a decision on his future within 48 hours with Al Ettifaq offering him a 50% pay rise. - @ChrisWheelerDM

50% povišica je 300k i bez poreza. Kod nas ima 200, ali je nakon poreza 100k. Razlika je 200k tjedno.

NEW:

Henderson is expected to make a final decision on Thursday or Friday with Al-Ettifaq ready to make a formal approach to Liverpool before the weekend. [@ChrisWheelerDM]
« Zadnja izmjena: Srpanj 12, 2023, 14:55 gento »

Offline mashaka

• Hero Member
« Odgovori #2402 : Srpanj 12, 2023, 14:50 »
Ma nema mi smisla ovo, on je zaista jedan od rijetkih koji ne djeluje da bi trcao za novcima. Došao je full spreman na pripreme, usudio bi se reći da je žestoko radio ovo ljeto umjesto da je odmarao. Ima 33, može sigurno još sezonu- dvije igrati na vrlo dobrom nivou u Premierligi. Pa šta bi se netko ubijao prije predsezone, za transfer u Arabiju možeš biti i ako si na 30 posto spreman. Meni on djeluje kao da je motiviran i odlučan da bude pravi ove sezone s nama.

Offline Shankly1913

• Hero Member
  • Suarez = 9
« Odgovori #2403 : Srpanj 12, 2023, 15:39 »
Može
Ima ugovor do 2025.
Neka fino prebace nešto £ i neka ide   :super

Realno čovjek će napunit 34. godine za 5 dana, puno godina za igrača kojem su trka i agresivnost glavni aduti, ako se može izvuć neka lova za njega super opcija i za nas i za njega kad vidimo koliku mu plaću nude ...
Football is a simple game based on the giving and taking of passes,
of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass.
It is terribly simple.

Offline El Rey

• Hero Member
  • Heart as big as Liverpool
« Odgovori #2404 : Srpanj 12, 2023, 15:41 »
Ma nema mi smisla ovo, on je zaista jedan od rijetkih koji ne djeluje da bi trcao za novcima. Došao je full spreman na pripreme, usudio bi se reći da je žestoko radio ovo ljeto umjesto da je odmarao. Ima 33, može sigurno još sezonu- dvije igrati na vrlo dobrom nivou u Premierligi. Pa šta bi se netko ubijao prije predsezone, za transfer u Arabiju možeš biti i ako si na 30 posto spreman. Meni on djeluje kao da je motiviran i odlučan da bude pravi ove sezone s nama.
Također,vidi se da grize i da zeli dokazat da moze bit u ekipi.
Ni ne mora igrati minuta kao prije,bilo bi ga dobro imati ovdje.

Mislim da ce jedino otic ako on bude inzistirao.
Stvarno se nadam da ga nisu stjerali u kut,nije to zasluzio.

Offline MaddogDario

• Hero Member
  • “Liverpool are magic. Everton are tragic.”
« Odgovori #2405 : Srpanj 12, 2023, 17:47 »
Zvijezda Liverpoola Jordan Henderson odbio je ponudu Stevena Gerrarda da mu se pridruži u Al-Ettifaqu ovog ljeta. Želi ostati u Liverpoolu kako bi bio u idealnoj formi za Euro 2024.
“For a player to be good enough to play for Liverpool, he must be prepared to run through a brick wall for me then come out fighting on the other side.” - Bill Shankly

Offline gento

• Global Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #2406 : Srpanj 12, 2023, 23:38 »
Rekao bih da odlazi.

https://twitter.com/David_Ornstein/status/1679242998620606470

Jordan Henderson leaning towards accepting life-changing Al Ettifaq offer. 33yo set to decide imminently. Would quadruple Liverpool wages. Gerrard driving pursuit. If Henderson approves, clubs will immediately hold talks on deal
@TheAthleticFC

NEW:

Liverpool want significantly more than the £17m paid for Kalidou Koulibaly for Jordan Henderson - @DominicKing_DM
 #LFC
« Zadnja izmjena: Srpanj 12, 2023, 23:43 gento »

Offline Virgil

• Hero Member
« Odgovori #2407 : Srpanj 12, 2023, 23:46 »
A jbt led 700 tisuća sedmično  :lol

Idi majstore oguli debile :klanja

Online mihovil

• Hero Member
« Odgovori #2408 : Srpanj 12, 2023, 23:50 »
NEW:

Liverpool want significantly more than the £17m paid for Kalidou Koulibaly for Jordan Henderson - @DominicKing_DM
 #LFC
Ovo me najviše zanimalo. Ovo nije situacija kao npr. s Kanteom gdje je klub odlucio izac mu u korist i pustit ga besplatno jer su i sami zakljucili da je Kante u ovom trenutku bio prevelik rizik s obzirom na ozljede i placu koju ima a s obzirom da su ga na neki nacin vec zamijenili onda je ovo bilo win-win.

Ja se mogu slozit da Hendo trenutno kod nas ima vjerojatno vise nego moze pruzat na terenu i da smo mu kod zadnjeg produljenja dali malo previse i na predugo. Al to nisu takvi iznosi da bi ga se morali rijesavat i da smo sretni ako nam ga maknu s place. Ovo je situacija di bi nama odlazio igrac koji je bio u ozbiljnim planovima za iducu sezonu kao sastavni clan ekipe a koji je ujedno i jedan od igraca koji jako dobro poznaje sustav, klub i jedan je od onih postavlja nekakve temelje pristupa.

S obzirom na sve to, zelim ozbiljniju lovu od same formalnosti. Znam da necemo moc dobit vjerojatno preko 30 mil ali ne bi ni isao ispod 25 mil.

Offline Shankly1913

• Hero Member
  • Suarez = 9
« Odgovori #2409 : Srpanj 12, 2023, 23:54 »
Za 34-snjeg Hendersona mi bi značajno više od 17mil£  :lud

Ae dobro ...
Football is a simple game based on the giving and taking of passes,
of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass.
It is terribly simple.

Offline gento

• Global Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #2410 : Srpanj 13, 2023, 00:00 »
Ovo me najviše zanimalo. Ovo nije situacija kao npr. s Kanteom gdje je klub odlucio izac mu u korist i pustit ga besplatno jer su i sami zakljucili da je Kante u ovom trenutku bio prevelik rizik s obzirom na ozljede i placu koju ima a s obzirom da su ga na neki nacin vec zamijenili onda je ovo bilo win-win.

Ja se mogu slozit da Hendo trenutno kod nas ima vjerojatno vise nego moze pruzat na terenu i da smo mu kod zadnjeg produljenja dali malo previse i na predugo. Al to nisu takvi iznosi da bi ga se morali rijesavat i da smo sretni ako nam ga maknu s place. Ovo je situacija di bi nama odlazio igrac koji je bio u ozbiljnim planovima za iducu sezonu kao sastavni clan ekipe a koji je ujedno i jedan od igraca koji jako dobro poznaje sustav, klub i jedan je od onih postavlja nekakve temelje pristupa.

S obzirom na sve to, zelim ozbiljniju lovu od same formalnosti. Znam da necemo moc dobit vjerojatno preko 30 mil ali ne bi ni isao ispod 25 mil.

Da, i ja sam razmišljao o tome. Mislim da ćemo dobit nekakvih 20-ak milijuna i to mi je oke. Očekujem da riješimo taj deal i da Lavia dođe prije subote (početak turneje).

Nova anketa.

Po meni Trent nikako nije za kapetana (kada bi već morao birati i gledati po nekim principima), ALI nekako mislim da će malo teže potpisati novi ugovor (iako mnogi misle da će biti lako). Zbog toga bi mu dao traku uz uvjet da potpiše na 5 godina, a ionako mi je svejedno tko nosi traku. Pravi leaderi ne moraju nositi traku. Npr. Hendo u repki.

Online mihovil

• Hero Member
« Odgovori #2411 : Srpanj 13, 2023, 00:05 »
Nova anketa.
Ajme meni, uzasni su nam izbori, da postoji opcija "niko nek ne nosi traku" za to bi glasao. :D

Offline gento

• Global Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #2412 : Srpanj 13, 2023, 00:06 »
Ajme meni, uzasni su nam izbori, da postoji opcija "niko nek ne nosi traku" za to bi glasao. :D

Slažem se. Zato bi iskoristio tu situaciju za Trentov novi ugovor.

Sad ti je žao što si bio protiv Ricea, a? :D

Offline Virgil

• Hero Member
« Odgovori #2413 : Srpanj 13, 2023, 00:08 »
Možda kapetanska pomogne Virgilu da vrati stari sjaj, mada iskreno nije mi on uopće za kapetana toliko. Al aj.

Online mihovil

• Hero Member
« Odgovori #2414 : Srpanj 13, 2023, 00:11 »
Slažem se.

Sad ti je žao što si bio protiv Ricea, a? :D
Da imam opciju vise za zalit se kako su nam uzasni izbori za kapetana? :D

Mala digresija, uvijek mi je bilo neobicno koliko zapravo te nase "top generacije" koja nam je napokon donijela naslov zapravo ne volim i kad ih gledam pojedinacno zapravo bi mi vecina isla na zivce. Kao ekipa su mi naravno dragi i presretan sam sto smo ih imali i sto smo ostvarili rezultate kakve jesmo, al zapravo jako malo igraca po mom gustu i koji su mi pojedinacno dragi.