Arhiva > Arhiva

Liverpool - Midtjylland, Liga prvaka 2. kolo

<< < (19/19)

jon_snow:

--- Citat: gento - Listopad 29, 2020, 11:01 ---S obzirom na to koliko se piše u temama, slobodno imamo jednu temu za svako natjecanje ovdje pod kategorijom Utakmice i u njih sve trpamo. :)

Npr.:
Premier Liga - LFC
Liga Prvaka - LFC
FA Kup - LFC

Za ostatak Premier lige i dalje pišemo u ovu temu koja je pod kategorijom Nogomet:
https://www.lfccro.com/forum/index.php?topic=6795.540

--- Kraj citata ---
Podržavam,svakako nam ovaj novi moderator otvori temu sat pred utakmicu  :p  :D

grbi:
domaće kupove možemo isto u generalu temu koja već postoji, nije potrebna još posebna LFC tema
ostalo I meni odgovara, tj može i po starom za domaće prvenstvo, pod uvjetom da forumašima koji to rade i dalje odgovara

gento:
Ajmo onda tako s jednom temom za sve tekme odredenog natjecanja.

@grbi, možeš sve ove stare teme prebaciti u arhivu pa da napravimo malo reda? Onda se ove nove 2 teme za LP i EPL (iako bi ja ipak otvorio i za FA kup) mogu zakačiti gore.

gento:
Brisi

Winx:

--- Citat: gento - Listopad 29, 2020, 13:08 ---Ajmo onda tako s jednom temom za sve tekme odredenog natjecanja.

@grbi, možeš sve ove stare teme prebaciti u arhivu pa da napravimo malo reda? Onda se ove nove 2 teme za LP i EPL (iako bi ja ipak otvorio i za FA kup) mogu zakačiti gore.

--- Kraj citata ---

:super

Slažem se i ja. Puno je preglednije i sve je na jednom mjestu. Pogotovo što nakon 2-3 kola nitko više i ne čita o tim utakmicama.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju