Anketa

Skupinu prolaze

Argentina
34 (45.3%)
Nigerija
5 (6.7%)
Island
3 (4%)
Hrvatska
33 (44%)

Ukupno Glasova: 38

Glasanje završeno: Srpanj 01, 2018, 11:40

Autor Tema: Skupina D  (Posjeta: 8996 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline devil2

• Hero Member
Odg: Skupina D
« Odgovori #120 : Lipanj 27, 2018, 07:26 »
Pjaca je ogromno razocaranje. Kako je taj lik igrao s 18 godina, a gledaj ga sad, katastrofa. Kovacic  :lol Taj ce i s 30 trckarat i igrat svoj alibi djecacki nogomet.

Online treiler

• Hero Member
« Odgovori #121 : Lipanj 27, 2018, 10:21 »
Pjaca je ogromno razocaranje. Kako je taj lik igrao s 18 godina, a gledaj ga sad, katastrofa. Kovacic  Taj ce i s 30 trckarat i igrat svoj alibi djecacki nogomet.
Pjaca je imao puknuce prednjeg kriznog ligamenta u periodu karijere kad je trebao stjecati iskustvo na toj najvisoj nogometnoj razini. Logicno je bilo da ce nakon tog izgledat ovak kilavo, pogotovo jer niti u schalkeu nije igrao u nekom ritmu. Ta mi njegova odluka da ode tamo na posudbu i nije imala nekog smisla.

Offline Laslo

• Hero Member
  • Credo!
« Odgovori #122 : Lipanj 27, 2018, 10:49 »
Pjaca je imao puknuce prednjeg kriznog ligamenta u periodu karijere kad je trebao stjecati iskustvo na toj najvisoj nogometnoj razini. Logicno je bilo da ce nakon tog izgledat ovak kilavo, pogotovo jer niti u schalkeu nije igrao u nekom ritmu. Ta mi njegova odluka da ode tamo na posudbu i nije imala nekog smisla.

Može se gledati i na drugačiji način. Schalke ionako jest mlada ekipa, njemačka liga je okruženje bolje za razvoj (i povratak) mladih igrača nego li Italija, uostalom, sam je Pjaca rekao da mu je trener priopćio da računa na njega.

Ovako kad napišeš može se tumačiti u smislu: "Pjaca je dobar te je i dalje onaj stari samo mu treba polusezona da uđe u ritam i stekne sigurnost." Možda se i Schalkeov trener vodio tom logikom, da bi onda u trenažnom procesu i ostalome došao do zaključka: "Šteta za talent koji je imao, ali to u ovom trenutku nije to."

Možda je Pjaca, kao i Dudu, žrtva ozljede koja će nad njegovom karijerom uvijek ostavljati upitnik toga što je moglo biti da se nije ozlijedio. U ovom trenutku očito je da mu fali utakmica, ali možda mu je u ovom trenutku čak i Bundesliga prezahtjevno okruženje.
Gwlad, gwlad, pleidiol wyf i'm gwlad.

Legum servi sumus ut liberi esse possimus!

Uostalom, mislim da bi hrvatskim izbornikom trebao biti stranac!

Offline Lasko

• Hero Member
  • YNWA
« Odgovori #123 : Lipanj 27, 2018, 12:10 »
Mislim da će i Pjacu i Jedvaja obilježiti te ozljede. Šteta, jer su puno obećavali.
"For those of you watching in black and white, Liverpool are the team with the ball."

Offline Trevelyan

• Hero Member
« Odgovori #124 : Lipanj 27, 2018, 13:48 »
A šta ćemo s Pivarićem? Nažalost, odigrao je dobru utakmicu.  :|
Mo Salah, you little dancer!

Online mihovil

• Hero Member
« Odgovori #125 : Lipanj 27, 2018, 13:50 »
A šta ćemo s Pivarićem? Nažalost, odigrao je dobru utakmicu.  :|
Nazalost? :?

Offline Trevelyan

• Hero Member
« Odgovori #126 : Lipanj 27, 2018, 14:20 »
Nazalost? :?

Htio sam staviti navodnike, rekao sam to u smislu da sad Strinić ima dovoljno jaku konkurenciju na beku i javljaju se dvojbe tko bi trebao igrati. Ja bih se kao trener sada ozbiljno pitao i dvoumio koga staviti protiv Danske (pogotovo zbog navodne ili očite sličnosti između igre Islanda i Danske). Doduše, možda to Striniću da dodatni motiv da bude dobar/bolji.

Online mihovil

• Hero Member
« Odgovori #127 : Lipanj 27, 2018, 14:26 »
Ma po meni nema nikakve dvojbe, ides dalje sa Strinicem i to je to. Kod Pive se vidio strah i u ovakvoj utakmici koja nije imala nikakav rezultatski znacaj. Ides u nastavak prvenstva s jacom defenzivnom opcijom, a i protiv Danske ne zelim ic s Pivom na Sista koji im je vjerojatno najjaci 1 na 1 igrac.

Pivaric moze eventualno uskocit umjesto Perisica na krilo ako ovaj nastavi sa ovakvom igrom :D

Offline Zlopasha

• Hero Member
« Odgovori #128 : Lipanj 27, 2018, 14:46 »
Kako gledate izglede protiv Danske?
Neće biti nimalo lako, to je sigurno.
Bilo bi idealno da im rano zabijemo pa da se malo otvore, inače nas čeka tegoban bunker.

Offline Legendinho

• Hero Member
« Odgovori #129 : Lipanj 27, 2018, 15:06 »
Danska je bolja verzija Islanda. Kvalitetniji smo u svakoj liniji i uopće ne sumnjam u prolaz.

Offline Trevelyan

• Hero Member
« Odgovori #130 : Lipanj 27, 2018, 15:23 »
Da se vratimo na Liverpool, nekoliko hrvatskih igrača bih rado vidio u sastavu LFC-a, što karakterno što igrački, prije svega L. Kalinić (bez zajebancije, ona obrana nogom je bila maestralna, izlasci također), Badelj (nerealistično, trenutno više ne trebamo taj tip igrača, plus ne bi ga Talijani ni dali) i Rebić (čini mi se da je najbolje tek pred njim, bio bi odličan rotacijsko krilo, posebno s obzirom što pruža drugačiji tip nego što je Salah - sličniji je Maneu naravno - i što može igrati na oba krila podjednako dobro). What say you?  :ceka

Offline Mister No

• Jr. Member
« Odgovori #131 : Lipanj 27, 2018, 15:34 »
Da se vratimo na Liverpool, nekoliko hrvatskih igrača bih rado vidio u sastavu LFC-a, što karakterno što igrački, prije svega L. Kalinić (bez zajebancije, ona obrana nogom je bila maestralna, izlasci također), Badelj (nerealistično, trenutno više ne trebamo taj tip igrača, plus ne bi ga Talijani ni dali) i Rebić (čini mi se da je najbolje tek pred njim, bio bi odličan rotacijsko krilo, posebno s obzirom što pruža drugačiji tip nego što je Salah - sličniji je Maneu naravno - i što može igrati na oba krila podjednako dobro). What say you?  :ceka

Ističe mu ugovor u nedjelju, zadnjih dana je bila priča da potpisuje za Zenit.
Ovo bi se dalo svakak protumačit... :D

Online mihovil

• Hero Member
« Odgovori #132 : Lipanj 27, 2018, 15:35 »
Da se vratimo na Liverpool, nekoliko hrvatskih igrača bih rado vidio u sastavu LFC-a, što karakterno što igrački, prije svega L. Kalinić (bez zajebancije, ona obrana nogom je bila maestralna, izlasci također)
Ona obrana nogom nakon sto mu je ispala lopta koju je trebao boksati a pokusao primati iz ruke protivnickom igracu na nogu na 11 metara? Da, bila je dobra, jednako kao i ona kad je krenuo na prvu stativu pa stao i ostao nigdje prije nego su Islandani prebacili loptu u sredinu di je igrac bio sam pa lose pucao glavom pod gredu po sredini. :D

Badelj je korektan i zahvalan igrac, taman za talijansku ligu, taman za klub koji igra EL i pokusava se tu i tamo ubacit u LP.

Rebic je precijenjen kod nas nakon sto su ga ljuti gledali 3 puta u zadnjih mjesec dana, pa su vidili da se bori, da gine, da natopi dres i ostale pizdarije. Realno, mislim da nema kvalitetu igrat na najvisoj razini, pa cak ni kao rotacijsko krilo.

Offline Trevelyan

• Hero Member
« Odgovori #133 : Lipanj 27, 2018, 16:21 »
Ona obrana nogom nakon sto mu je ispala lopta koju je trebao boksati a pokusao primati iz ruke protivnickom igracu na nogu na 11 metara? Da, bila je dobra, jednako kao i ona kad je krenuo na prvu stativu pa stao i ostao nigdje prije nego su Islandani prebacili loptu u sredinu di je igrac bio sam pa lose pucao glavom pod gredu po sredini. :D

Touché.  :sram Slab sam na obrane nogom (tako i ona Subašićea protiv ARG), valjda sindrom bivšeg rukometnog golmana.  :D Mislim da Rebić ipak nije tako precijenjen, čak je kod nas bio podcijenjen do prije nekoliko mjeseci. Drugim riječima, mislim da je bolji nego što se mislilo, ali ne tako dobar kao što se sada misli, i da bi bio dobar u Premiershipu.

Offline Laslo

• Hero Member
  • Credo!
« Odgovori #134 : Lipanj 27, 2018, 22:36 »
I ovdje smo dobro predviđali, iako sam osobno bio pesimističan oko šansi Hrvatske.

Hrvatska je, pak, pokazala svoje tipično turnirsko lice gdje pokaže inspiraciju. Nekada to bude dosta za prolazak skupine, nekada ne, a sada se opet nalazimo pred preprekom koju smo samo jednom u povijesti prošli - nokaut utakmicom. U njima smo često pokazivali i ono svoje drugo lice - "lako ćemo". Nadati se je da ćemo ovaj put izvući neke pouke i da ćemo savladati Dance.

Argentina se provukla. O njima se dosta priča i pričat će se, a sve isključivo kroz prizmu Messija. Nisu izgledali dobro, ali su izbjegli sudbinu Njemačke, a također cijelo su vrijeme držali svoju sudbinu u vlastitim rukama. Drže je i dalje. U susret protiv Francuske ne ulaze kao favoriti, ali usprkos svemu imaju dovoljno kvalitete da im se dogodi dan kada će im sve ići od noge. Mogu li i do kraja? Prema prikazanome, teško.

Nigerija je vjerojatno zakazala u utakmici protiv nas. Izvadili su se protiv Islanda, imali svoje šanse protiv Argentine gdje su možda i oštećeni. Hoće li otići kući zadovoljni, teško je reći, kao i nagađati kakva je perspektiva ove generacije.

Island je zabio povijesni gol, uzeo povijesni bod, povijesna pobjeda bi vjerojatno bila previše. Pokazali su se i u simpatičnom svjetlu, ali i u onom tipičnom nordijskom - organizacijom, zalaganjem i timskim duhom nadomještali su očit manjak individualne kvalitete. Imaju šanse opet se naći na idućem Euru.
Gwlad, gwlad, pleidiol wyf i'm gwlad.

Legum servi sumus ut liberi esse possimus!

Uostalom, mislim da bi hrvatskim izbornikom trebao biti stranac!