Autor Tema: Football Identity  (Posjeta: 950 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Legendinho

• Hero Member
Football Identity
« : Travanj 16, 2011, 10:21 »
Otkrio sam jednu preeeedobru igricu online - Football Identity. U igri birate sta cete bit: manager, novinar ili igrac. Ovo je jedina igrica gdje su treneri i igraci pravi ljudi. Ja sam je vec igrao pola godina, ali sam radi varanja dobio ban i poceo sam sve isponove :( . Igrica je zakon. Ako cete biti igrac, odaberete ime igraca, poziciju i tip igraca. Npr. speeding bullet (veci skillovi brzine, stamine, ubrzanja...), conductor (bolji pasevi, vision), tower (cvrsti igrac)...
Kada napravite igraca, svaki dan obavljate trening da vam skill bude jaci, a sa obavljenim treningom rating vam raste za 2. Rating se jos povecava poslije utakmice, ovisi koju ocjenu dobijete. Npr. dobijete 8.5 ojacat ce vam oko 7,8, neznam tocno. Takodjer, uvedena su nova pravila, npr. obavite prvi trening dobijete rating plus 5. Ako cete biti trener, prijavljujete se za menagera nekog kluba. Npr. u hrvatskoj drugoj ligi imaju samo 3 prave ekipe od 12. Sve ostale su botovske. Kad se jedna botovska otvori, ti se prijavis i ako dobijes posao mijenjas ime, grb, boju dresova ako zelis i dovodis igrace.

Sto kazete da se dogovorimo napraviti ekipu u drugoj hrvatskoj gdje cemo igrat protiv botova, da se naucimo igrat i ako zavrsimo medju prve 2 odemo u prvu hrvatsku ligu.
http://footballidentity.com/ - link homepagea. Tu na sredini imate likove koji igraju. Tako ce izgledat kad budete igrali. Ima chat postrani gdje se mozemo dopisivat. Pogledajte i recite ako cete igrat. Ovdje molim vas napisite ako cete igrat i koja cete pozicija biti. Obrana je najvaznija da napomenem. Neka netko bude trener i kad preuzme ekipu da je nazove liverpool i da svi mi igramo u njoj.

Ja se prvi prijavljujem:
Steven Gerrard - CM

Offline Legendinho

• Hero Member
Odg: Football Identity
« Odgovori #1 : Travanj 17, 2011, 20:49 »