Anketa

Kak bu bilo?

Još jednom gubimo
Miroljubivi iks
Pobjeda a la Mourinho
Ubijamo boga u njima

Autor Tema: Man Utd – Liverpool, EPL 30. kolo  (Posjeta: 23726 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline IvoF/Tosh

• Hero Member
Odg: Man Utd – Liverpool, EPL 29. kolo
« Odgovori #360 : Ožujak 17, 2014, 14:56 »
danasnja efikasnost na radu
mi je bila ista ko juce ona od scum-a :D

Offline Winx

• Hero Member
  • A working class Hero is something to be Carragher!
« Odgovori #361 : Ožujak 17, 2014, 15:16 »
sve 5 al naslova za nas ove godine biti nece 100%.. Evo castim sve zg forumase ak se to desi.. A sad adio..

Tko je ova gdnjida, prosvjetlite me?!
Eto, nema me mjesec dana i onda umjesto da čitam svršavanja o igri, rezultatu, komotnom ulasku u realnu borbu za titulu.... naiđem na tekst nekog magarca koji mi je ubio volju za daljim čitanjem postova. :hitwall

'Bo te ograničenje na internetu na poslu, nadam se da ću to uskoro riješiti jer sam totalno neonformiran o novostima.

Inače ovo jučer.  :love

Offline dalglish12345

• Hero Member
  • Whenever, Wherever you need me, i am here for you
« Odgovori #362 : Ožujak 17, 2014, 15:19 »
mene i dalje malo brine everton..imaju 2 utakmice manje i dobiju li to na 5 boda su nam..nije to puno..sve je jos moguce..i naslov i 5. mjesto..
we've won it 5 times!

we've won it 5 times!

More than Chelsea and Arsenal!

And Man U combined!

Offline margita

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Stevie Heighway on the wing...
« Odgovori #363 : Ožujak 17, 2014, 15:21 »
mene i dalje malo brine everton..imaju 2 utakmice manje i dobiju li to na 5 boda su nam..nije to puno..sve je jos moguce..i naslov i 5. mjesto..

S tim da i mi imamo zaostalu sa Sunderlandom, dakle opet +8 :)
"Ja sam Vuco, ja sam hodajući spomenik. Ja sam Liverpool, čoviče, ja nisam pjevač, ja sam Liverpool."

Offline Mastodont

• Hero Member
  • "It’s WONDERFUL! It’s MARVELOUS!! It’s 3-3!!!"
« Odgovori #364 : Ožujak 17, 2014, 16:03 »
I bolju gol razliku, i bolji medjusobni... računaj još jedan bod.

Offline Gerro

• Hero Member
« Odgovori #365 : Ožujak 17, 2014, 16:15 »
Dajte nam Real da se igramo  :belj
Pojedinac može odlučiti utakmicu, ali pobjeđuje momčad!

Offline Ozz

• Hero Member
  • Stade sve,samo život prođe...
« Odgovori #366 : Ožujak 17, 2014, 16:24 »

'Bo te ograničenje na internetu na poslu, nadam se da ću to uskoro riješiti jer sam totalno neonformiran o novostima.

Inače ovo jučer.  :love
Pa čika Winx gdje si ti,već sam mislio da te nema jer si zbog godina svojih zaboravio šifru  :)))

Ajde makar negdje u nekoj firmi se ljudi brinu da se radi,a manje da se na netu :D  :p

Offline Captain Fantastic

• Hero Member
« Odgovori #367 : Ožujak 17, 2014, 17:17 »

#epic #selfie

Offline Massone

• Hero Member
« Odgovori #368 : Ožujak 17, 2014, 20:26 »
Jebote, ja nakon 3 dana prvi puta na kompu.

Nas u Osijeku na okupljanju bilo 15, jedan dečko i dvije butre došli iz Vukovara. Svaka čast.

Svi sjedimo u Liverpoolovim majicama, dresovima, duksama, odjednom Dermonis kao zadnji dolazi sa scumovom duksom. :klanja :rotfl

Bila dva dečka s nama koji navijaju za scum, zajebancija na nivou. Popilo se, pojelo se, pobjedilo se. :super

Ovim putem obećajem da Marko pije na moj račun svako iduće gostovanje ili domaću tekmu na Anfieldu, na moj račun, ukoliko dobijemo City i Chelsea.
19 + 6 + 7 + 9 + 3 + 4 + 1

Offline Skipper

• Hero Member
« Odgovori #369 : Ožujak 17, 2014, 23:09 »

Maradona je bio na tekmi jučer, imao je što vidjeti, a i čuti. Nadam se da lik zna engleski.  :D
kod mene, kod mene ti nema mnogo priče. kod mene ti je priča specifična koja više se bazira na foluški nekoj.

Offline Ivek

• Hero Member
« Odgovori #370 : Ožujak 17, 2014, 23:39 »
Jebote, ja nakon 3 dana prvi puta na kompu.

Nas u Osijeku na okupljanju bilo 15, jedan dečko i dvije butre došli iz Vukovara. Svaka čast.

Svi sjedimo u Liverpoolovim majicama, dresovima, duksama, odjednom Dermonis kao zadnji dolazi sa scumovom duksom. :klanja :rotfl

Bila dva dečka s nama koji navijaju za scum, zajebancija na nivou. Popilo se, pojelo se, pobjedilo se. :super

Ovim putem obećajem da Marko pije na moj račun svako iduće gostovanje ili domaću tekmu na Anfieldu, na moj račun, ukoliko dobijemo City i Chelsea.

E jbt sad mi zao sto nisam bio

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #371 : Ožujak 18, 2014, 10:28 »

Offline Skipper

• Hero Member
« Odgovori #372 : Ožujak 18, 2014, 12:06 »

Druge polovine naših igrača uživo su pratile nedjeljnu tekmu. Zna netko tko je dama pored Suarezovce?  :D
kod mene, kod mene ti nema mnogo priče. kod mene ti je priča specifična koja više se bazira na foluški nekoj.

Offline Ozz

• Hero Member
  • Stade sve,samo život prođe...
« Odgovori #373 : Ožujak 18, 2014, 12:15 »

Druge polovine naših igrača uživo su pratile nedjeljnu tekmu. Zna netko tko je dama pored Suarezovce?  :D
PA ono sve su pored SUarezove :D .. da nije to finta ,pa mi kažemo u uuuu koja pi..a ti kažeš to je ona moja mala? :D mislim da ova povrh s lijeva je od Coutinha,samo mislim,desna nije nešto zicer je ta od Lescotta !

Offline Skipper

• Hero Member
« Odgovori #374 : Ožujak 18, 2014, 12:23 »
PA ono sve su pored SUarezove :D .. da nije to finta ,pa mi kažemo u uuuu koja pi..a ti kažeš to je ona moja mala? :D mislim da ova povrh s lijeva je od Coutinha,samo mislim,desna nije nešto zicer je ta od Lescotta !

:D
Saznao sam, ova lijeva pored Sofie je Albertovca. Desna gornja je Coutinhova, a lijeva je Lucasova.