Anketa

Iz Walesa odlazimo:

kući plačući
0 (0%)
nezadovoljni nikakvog igrom i bodom
6 (13.6%)
trobod na "mišiće"
16 (36.4%)
hendikep i nastavak sna
22 (50%)

Ukupno Glasova: 43

Autor Tema: Cardiff City - Liverpool, 31. kolo, EPL  (Posjeta: 24062 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Skipper

• Hero Member
Odg: Cardiff City - Liverpool, 30.kolo, EPL
« Odgovori #360 : Ožujak 24, 2014, 10:49 »
a ti nebi ?... pogledaj reakciju Sturridga na 10.51

http://motd.lfc.vn/cardiff-liverpool-hd-s14-w31/

ista stvar... Dodje i prodje. Streling je ostao razocaran vise nego ljut, ali sta je tu je.

Jasno, ali ne znam zašto bi se ljutio ili bio razočaran. Da je Suarez promašio onda bi se s pravom ljutio. Neka se Raheem sjeti Arsenala i neka se pokrije ušima. Logično je da će Suarez ganjati hat-trick, ne bih ni ja dodao. Uostalom, on ganja Zlatnu kopačku, a asistirao je itekako ove sezone.
kod mene, kod mene ti nema mnogo priče. kod mene ti je priča specifična koja više se bazira na foluški nekoj.

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #361 : Ožujak 24, 2014, 11:07 »
Jasno, ali ne znam zašto bi se ljutio ili bio razočaran. Da je Suarez promašio onda bi se s pravom ljutio. Neka se Raheem sjeti Arsenala i neka se pokrije ušima. Logično je da će Suarez ganjati hat-trick, ne bih ni ja dodao. Uostalom, on ganja Zlatnu kopačku, a asistirao je itekako ove sezone.

čekaj ti nebi bio razočaran da pretrčiš cijeli teren stojiš na drugoj stativi sam ko duh, i suigrač ti ne želi dodati loptu? Raheem je još klinac, Suarez gotov igrač, kad već spominješ susret sa Arsenalom. Sjeti se Gerrarda i prepuštanje penala Sturridgu.

Nema veze što se desilo, bilo pa prošlo. Verujem da su to raspravili i izgladili medjusobno. I da je to kao i kod Stua bila trenutačna reakcija, ali kao sto je marko napisao uhvatili ste se toga, kao da je Streling krenuo u medjusobni obračun sa Suarezom.

Offline Skipper

• Hero Member
« Odgovori #362 : Ožujak 24, 2014, 11:13 »
čekaj ti nebi bio razočaran da pretrčiš cijeli teren stojiš na drugoj stativi sam ko duh, i suigrač ti ne želi dodati loptu? Raheem je još klinac, Suarez gotov igrač, kad već spominješ susret sa Arsenalom. Sjeti se Gerrarda i prepuštanje penala Sturridgu.

Nema veze što se desilo, bilo pa prošlo. Verujem da su to raspravili i izgladili medjusobno. I da je to kao i kod Stua bila trenutačna reakcija, ali kao sto je marko napisao uhvatili ste se toga, kao da je Streling krenuo u medjusobni obračun sa Suarezom.

Ako je suigrač postigao pogodak, ne bih bio razočaran. Da je nekim slučajem promašio u onakvoj situaciji, onda bih se ljutio na njega jer je imao sve vrijeme ovoga svijeta da doda loptu ili postigne pogodak. Još kad znam da lovi hat-trick i Zlatnu kopačku, sam bih mu namještao golove. Eto, takva bi bila moja reakcija na to. I mislim da nema smisla više raspravljati, sada je svakako ta situacija prošlost, idemo dalje.  :)
kod mene, kod mene ti nema mnogo priče. kod mene ti je priča specifična koja više se bazira na foluški nekoj.

Offline Zlopasha

• Hero Member
« Odgovori #363 : Ožujak 24, 2014, 12:21 »
da je bio neki 'gušći' rezultat siguran sam kako bi Suarez dodao.
ovako, nije bilo gusto, išao je na hattrick i dobio ga. Zaslužen gol, Sterling se nema šta ljutiti, njegovo je da isprati akciju i bude otvoren.

Offline Skipper

• Hero Member

Offline IanZG

• Hero Member
  • 大象爆炸式的拉肚子
"You know what the chain of command is? It's the chain I go get and beat you with 'til ya understand who's in ruttin' command here."

Ljudi, pretjerano SERETE!

Offline Marijo

• Hero Member
« Odgovori #366 : Ožujak 25, 2014, 12:29 »

:lol

hahahahaha, sjećam se ovoga, taman mislim daj ga samo gurni Suarezu i eto gol, kad lik ga nabije kao konj
"Even if there comes a time when you do not hear my voice, do not give up!Do not despair.
Do not stop fighting for your freedom until you have victory!"

Muammar Gaddafi, 06.10.2011

Offline Ozz

• Hero Member
  • Stade sve,samo život prođe...
« Odgovori #367 : Ožujak 25, 2014, 12:38 »

:lol
slatkica ,kao pas pušten s lanca,lik se zaboravio i juriš u napad :D .. što bi se reklo "ubio ga je ovom loptom" :D