Anketa

Kak bu bilo?

Još jednom gubimo
Miroljubivi iks
Pobjeda a la Mourinho
Ubijamo boga u njima

Autor Tema: Man Utd – Liverpool, EPL 30. kolo  (Posjeta: 23332 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Gerro

• Hero Member
Odg: Man Utd – Liverpool, EPL 29. kolo
« Odgovori #375 : Ožujak 18, 2014, 12:32 »
Albertovca,Lucasovca,Suarezovca.. Tipicne bosanke ;) :lol :lol
Pojedinac može odlučiti utakmicu, ali pobjeđuje momčad!

Offline Skipper

• Hero Member
« Odgovori #376 : Ožujak 18, 2014, 12:42 »
Albertovca,Lucasovca,Suarezovca.. Tipicne bosanke ;) :lol :lol

Možda nekome to zvuči seljački, ali tako se žene nazivaju u našem kraju, općenito u Bosni. Ne znam kakva je situacija oko toga u Hrvatskoj. Poznatije su pod takvim, nego pod vlastitim imenom.:D
kod mene, kod mene ti nema mnogo priče. kod mene ti je priča specifična koja više se bazira na foluški nekoj.

Offline Gerro

• Hero Member
« Odgovori #377 : Ožujak 18, 2014, 12:53 »
Moju mamu su zvali Ibrahimovca,zato ti i kazem ;)

Offline Darko_redsi

• Hero Member
  • "It's not impossible, nothing's impossible."
« Odgovori #378 : Ožujak 18, 2014, 12:57 »
Možda nekome to zvuči seljački, ali tako se žene nazivaju u našem kraju, općenito u Bosni. Ne znam kakva je situacija oko toga u Hrvatskoj. Poznatije su pod takvim, nego pod vlastitim imenom.:D
To bolan kod vas Vitežana  :p
"Liverpool is not just a football club, it is a way of life, religion,passion and love ..."

Offline Raptor

• Hero Member
« Odgovori #379 : Ožujak 18, 2014, 18:11 »
jel mozda ko doso u posjed sportskih novosti jucer, nacuo sam da je bilo dosta o pobjedi nad utd-om, pa ako je neka dobra dusa slikala, bio bi zahvalan kad bi i slike postavio/la

Offline Trbo

• Full Member
« Odgovori #380 : Ožujak 18, 2014, 19:35 »
htjeo bih naglasiti samo 2 stvari

Na Old Traffordu je LFC istrčao sa 7 otočkih igrača u prvih 11, i kompletni vezni red, onaj koji je izdominirao jučerašnjom utakmicom. Pomalo nevjerojatno

Ove sezone uz najviše golova, najviše golova nakon prekida, najviše stativa i šta ja znam... Nemamo još nijedan crveni karton niti jedan rezultat 0-0

Nakon Lucasove ozljede kad smo svi plakali za zadnjim veznim u prijelaznom roku, Brendan je gurnuo solo Stevena na zadnjeg veznog i od tada nemamo poraza. Naravno da je tu ključan i Hendo koji trči mali maraton svaku tekmu - ali ovo šljaka nevjerojjatno dobro, čak dapače sve bolje i bolje svaku narednu tekmu

Da se mene pita je bi već sad počeo graditi spomenik Brendanu, ja sam ostao bez riječi kako čovjek dobro radi svoj posao

Offline Zoky

• Administrator
  • Hero Member
« Odgovori #381 : Ožujak 18, 2014, 19:40 »
Nakon Lucasove ozljede kad smo svi plakali za zadnjim veznim u prijelaznom roku, Brendan je gurnuo solo Stevena na zadnjeg veznog i od tada nemamo poraza.

Logično... plačem za zadnjim veznim koji zna nešto odigrati prema naprijed već jako dugo...

Offline alkos

• Jr. Member
« Odgovori #382 : Ožujak 19, 2014, 16:49 »
Jebote, ja nakon 3 dana prvi puta na kompu.

Nas u Osijeku na okupljanju bilo 15, jedan dečko i dvije butre došli iz Vukovara. Svaka čast.

Svi sjedimo u Liverpoolovim majicama, dresovima, duksama, odjednom Dermonis kao zadnji dolazi sa scumovom duksom. :klanja :rotfl

Bila dva dečka s nama koji navijaju za scum, zajebancija na nivou. Popilo se, pojelo se, pobjedilo se. :super

Ovim putem obećajem da Marko pije na moj račun svako iduće gostovanje ili domaću tekmu na Anfieldu, na moj račun, ukoliko dobijemo City i Chelsea.

Gdje se u Osijeku okupljaju redsi?

Online Massone

• Hero Member
« Odgovori #383 : Ožujak 19, 2014, 17:09 »
U Saxu.
19 + 6 + 7 + 8 + 15 + 3 + 4 + 1

Offline Gerro

• Hero Member

Offline Skipper

• Hero Member
kod mene, kod mene ti nema mnogo priče. kod mene ti je priča specifična koja više se bazira na foluški nekoj.

Offline Winx

• Hero Member
  • A working class Hero is something to be Carragher!