Autor Tema: Arsenal – Liverpool, FAC 5. kolo  (Posjeta: 33247 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Captain Fantastic

• Hero Member
Odg: Arsenal – Liverpool, FAC 5. kolo
« Odgovori #495 : Veljača 19, 2014, 21:00 »
Mi kako izgleda cemo se samo uzdizati kao klub pogotovo ako ove sezone osiguramo LP i ovo uzdizanje ako se desi nebi naravno ni izbliza imalo ovako velik dojam da prethodnih sezona nismo zavrsavali na 7 8 mjestima, dok arsenal stagnira godinama dok se i ja slazem da i oni nisu dozivili svoj vrhunac. A realno gledajuci arsenal i je bolji klub od nas u zadnjih 10 godina samo sto posto nisu osvojili nista u posljednjih 9 godina umanjiva njihov opci dojam kao "veliki" englesk klub ali sto se tice financijski poslovanja su definitivno jedan od najboljih klubova na svijetu dok smo mi jedan od najgorih u tome, no izgleda da cemo i mi docekati nadam se bolja vremena pod upravom FSG koja radi solidan posao do sada i naravno ako se doista ostvari ovaj projekat i konacno sagradimo prosirenje na anfieldu i time budemo imali kapacitet od predvidjenjih 55-60k mjesta konacno bi napravili nesto veliko nakon moze se reci dugog vremena. Dakle stadion od 60k mjesta i ovi novi sponzorski ugovori koji ameri potpisivaju i moram priznati rade odlican posao sa sponzorima trenutno postat cemo respektabilan klub ponovno a nakon toga samo bog zna sta se moze desit...

Offline fed

• Hero Member
  • LFC ***** Reds
« Odgovori #496 : Veljača 19, 2014, 22:51 »
Slažem se da nismo na finansijskom nivou kao Arsenal, ali trenutno radimo dobar posao sa finansijskog aspekta. Samo treba izboriti LP, a onda će doći i novi (bolji) sponzori. Inače od TV prava su najveće zarade, tako da plasman u Premier ligi direktno utiče na visinu prihoda od TV prava. Arsenal je izuzetak kod prihoda od prodaje ulaznica za stadion, jer su postavili najviše cijene u Engleskoj, tako da s obzirom na njihove relativno slabo plaćene nogometaše (za razliku od Chelsea, Man. Uniteda, Man. Citya, možda čak i Tottenhama) bilježe pozitivne rezultate i na ovom polju.
Mi moramo izboriti LP, jer je to pored moralnog boosta i finansijski boost. Redovnim igranjem LP-a možemo i mi ostvariti svoje ciljeve - veći stadion, veći prihodi od sponzora, bolji ugovori, lakše privlačenje TOP nogometaša itd...
“Liverpool was made for me and I was made for Liverpool.”
                                             ----- Bill Shankly

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #497 : Veljača 20, 2014, 18:01 »
#LFC's record with referee Mike Jones who refs our Swansea match on Sunday (last match - Fulham 4 - 0 at Anfield)

http://www.transfermarkt.co.uk/en/liverpool-fc/schiedsrichterdetail/verein_31_628.html
Never miss a good chance to shut up.

Offline Skipper

• Hero Member
« Odgovori #498 : Veljača 20, 2014, 20:05 »
Utakmica za tri dana, a tema još nije otvorena...  :batina
kod mene, kod mene ti nema mnogo priče. kod mene ti je priča specifična koja više se bazira na foluški nekoj.

Offline drky

• Hero Member
« Odgovori #499 : Veljača 20, 2014, 20:32 »
A ova jos nije zatvorena  :lol

Offline Ozz

• Hero Member
  • Stade sve,samo život prođe...
« Odgovori #500 : Veljača 20, 2014, 23:00 »
Tko uopće piše uvod? Inače super je što su se dodatno "trošili" u teškoj utakmici protivNapolija ,treba i to uzeti u obzir..

Offline Lepa_Henrikh

• Hero Member
  • just monitoring around..
« Odgovori #501 : Veljača 20, 2014, 23:06 »
Tko uopće piše uvod? Inače super je što su se dodatno "trošili" u teškoj utakmici protivNapolija ,treba i to uzeti u obzir..
marko je javio da pise ne otvaraj!!

Offline Ozz

• Hero Member
  • Stade sve,samo život prođe...
« Odgovori #502 : Veljača 20, 2014, 23:16 »
marko je javio da pise ne otvaraj!!
Mama,bez panike  ]:)

Offline Lepa_Henrikh

• Hero Member
  • just monitoring around..