Novi Postovi

Str: [1] 2 3 ... 10
1
Off-Topic / Odg: Spammara (opet gluposti... naravno)
« Zadnji post silvan Danas u 00:45 »
Umro jedan od osnivaca Depeche Mode... 60 godina tek...

2
Igrači / Odg: Sadio Mané #10
« Zadnji post Legendinho Svibanj 26, 2022, 23:48 »
Sadio Mané on his future: “I think the answer I can give you now is I’m fully focused on the Saturday game, that is the answer I must give before the final”. 🔴 #LFC

“On Saturday I will give you the best answer you want to hear, for sure. I will give you all you want to hear”.

Ide on. Neka direktna trampa Mane-Lewa?  :)))
3
Igrači / Odg: Harry Kane #10
« Zadnji post Dermonis Svibanj 26, 2022, 23:37 »
Jel ima di link di mozemo pratit Kaneov let avionom iz Londona Liverpool?
Vidio sam nest da gostuje u nekom late night u americi pa ce mozda od tamo direktno za Liverpool, ustedit ce si koji km
4
« Zadnji post Dermonis Svibanj 26, 2022, 23:35 »
Ako se zeli okusat u malo drugacijoj okolini i napustit klub nebi ga uopce sprecavao. Dao je uvijek sve od sebe i zasluzio je da se ispostuje njegova odluka
5
Igrači / Odg: Bivši igrači
« Zadnji post Dermonis Svibanj 26, 2022, 23:32 »
Gledam sazetke

Lazar isti Mo Salah :D
6
« Zadnji post Luis Garcai Svibanj 26, 2022, 23:24 »
🚨 𝐁𝐑𝐄𝐀𝐊𝐈𝐍𝐆: Sadio Mané is heavily leaning towards joining Bayern Munich this summer. He wants a new challenge after 6 years at Liverpool.

His plan is to win the #UCL on Saturday and then say goodbye to the Reds and hello to Bayern.

(Source: BILD) https://t.co/6PVqyJGxeF
7
Transferi / Odg: Ljetni transferi 2022
« Zadnji post luigi Svibanj 26, 2022, 23:23 »
Ubjedjen sam da Spursi nisu izborili top 4 i da Mane ode da bi isli po njega, ali ovako tesko pogotovo sto i on vjeruje Conteu
8
« Zadnji post luigi Svibanj 26, 2022, 23:21 »
Tako sam se ja osjecao kad sam vidio jedno jutro temu Mbappea, ustao vidim temu, prsti mi drthe dok je otvaram kad ono.....

Ostavili ga na posudbi :D
9
« Zadnji post treiler Svibanj 26, 2022, 23:15 »
Hahahaha jebem vam sunce ludo, baš maloprije došo doma, upalio twitter i vidio neke poveznice s nama i Kaneom. Reko idem na forum bacit foru nešto u stilu šta se čeka s otvaranjem teme za Kanea, kad ono fino ste me preduhitrili
Tako sam i ja vidio neki ludi rumour na twitteru i onda naletim na ovu temu. Odma sam se izdekompenzirao. Vec sam poceo u glavi slagat kombinacije, a kad ono...
10
« Zadnji post lfc Svibanj 26, 2022, 23:08 »
Hahahaha jebem vam sunce ludo, baš maloprije došo doma, upalio twitter i vidio neke poveznice s nama i Kaneom. Reko idem na forum bacit foru nešto u stilu šta se čeka s otvaranjem teme za Kanea, kad ono fino ste me preduhitrili :lol
 Str: [1] 2 3 ... 10