Anketa

U polufinale prolaze

Urugvaj
Francuska
Brazil
Belgija
Rusija
Hrvatska
Švedska
Engleska

Autor Tema: Eliminacijska faza  (Posjeta: 29603 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Shankly1913

• Hero Member
  • Suarez = 9
Odg: Eliminacijska faza
« Odgovori #420 : Srpanj 10, 2018, 08:05 »
Eto, bas smo glupi, nismo stigli to uigrat u 2 tekme. A i to je samo do uigravanja, da se bar neko tog sjetio...

Ma imalo se mjesec dana da se to proba koliko toliko uigrat, ne uigrava se samo kroz utakmice, to bi ti valjda trebao znat, morala se imat neka B opcija, da smo tipa probali sa Vidom, Čarliem i Lovrenom iza, onda možeš i Broza staviti na to desno krilo, ovako Broza na beka iza mi je preriskantno, tu ako se zaboravi nema ga tko pokrit, ovako bi još desni stoper Lovren bio tu a Čarli opet branio 16-ac.
Football is a simple game based on the giving and taking of passes,
of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass.
It is terribly simple.

Offline devil2

• Hero Member
« Odgovori #421 : Srpanj 10, 2018, 09:51 »
Istrpio bih Vidu na beku, ali Corluka na stoperu mi ne ulijeva povjerenje. Protiv Rusa je odigrao ok, ali Englezi su puno bolji i sto je najgore - brzi.
Trebalo je Srnu zvati, taman mu sad negdje istice kazna.  :lol

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #422 : Srpanj 10, 2018, 13:58 »
Ma imalo se mjesec dana da se to proba koliko toliko uigrat, ne uigrava se samo kroz utakmice, to bi ti valjda trebao znat, morala se imat neka B opcija, da smo tipa probali sa Vidom, Čarliem i Lovrenom iza, onda možeš i Broza staviti na to desno krilo, ovako Broza na beka iza mi je preriskantno, tu ako se zaboravi nema ga tko pokrit, ovako bi još desni stoper Lovren bio tu a Čarli opet branio 16-ac.
Mozda smo i probali, lako moguce da nam jednostavno to ne odgovara. Nije da nismo pokazali na ovom prvenstvu vec dvije opcije i razlicite planove igre. Vjerujem da velik broj reprezentacija nema opciju s 3 iza, ne mislim da je nama to takav problem. Osobno mi se kod nas ta opcija nikako ne svida.

Offline Shankly1913

• Hero Member
  • Suarez = 9
« Odgovori #423 : Srpanj 10, 2018, 16:05 »
Mozda smo i probali, lako moguce da nam jednostavno to ne odgovara. Nije da nismo pokazali na ovom prvenstvu vec dvije opcije i razlicite planove igre. Vjerujem da velik broj reprezentacija nema opciju s 3 iza, ne mislim da je nama to takav problem. Osobno mi se kod nas ta opcija nikako ne svida.

Meni baš suprotno, definitivno bi mi se svidjela, najviše što imaš 2 brza stopera u Lovrenu i Vidi koji bi ti igrali lijevog i desnog te Ćorluku kao srednjeg koji se zna kvalitetno postavljat. Time bi iz ekipe ispali Strinić/Pivarić koji su ti definitivno nalimitiraniji igrači, na tu stranu staviš Perišića koji na ovo prvenstvu nije onaj stari, ne može više onako prolazit protivnike 1 na 1 ali definitivno može odraditi to trkački i pokriti tu stranu, nema Vrsaljka igrao bi Broz to bez problema, ima mogučnosti a opet ima iza sebe Lovrena koji mu čuva leđa, tipa ovako nešto mislim da bi bilo idealno za Engleze sad kad smo ostali bez Vrsaljka:
Suba - Lovren, Ćorluka, Vida - Broz, Modrić, Badelj, Raketa, Perišić - Rebić, Mandžo
It is terribly simple.

Offline LessMore

• Hero Member
« Odgovori #424 : Srpanj 10, 2018, 16:52 »
Meni baš suprotno, definitivno bi mi se svidjela, najviše što imaš 2 brza stopera u Lovrenu i Vidi koji bi ti igrali lijevog i desnog te Ćorluku kao srednjeg koji se zna kvalitetno postavljat. Time bi iz ekipe ispali Strinić/Pivarić koji su ti definitivno nalimitiraniji igrači, na tu stranu staviš Perišića koji na ovo prvenstvu nije onaj stari, ne može više onako prolazit protivnike 1 na 1 ali definitivno može odraditi to trkački i pokriti tu stranu, nema Vrsaljka igrao bi Broz to bez problema, ima mogučnosti a opet ima iza sebe Lovrena koji mu čuva leđa, tipa ovako nešto mislim da bi bilo idealno za Engleze sad kad smo ostali bez Vrsaljka:
Suba - Lovren, Ćorluka, Vida - Broz, Modrić, Badelj, Raketa, Perišić - Rebić, Mandžo
Meni se ta teorija takodjer najvise svidja...ocito da je malo drukcije u praksi...
You're gonna eat lightning and you're gonna crap thunder !

Offline Zlopasha

• Hero Member
« Odgovori #425 : Srpanj 10, 2018, 20:34 »
Tvrda utakmica, Hazard igra odlično.

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #426 : Srpanj 10, 2018, 20:54 »
Hazard je medju 3 igraca svijeta trenutno

Offline Shankly1913

• Hero Member
  • Suarez = 9
« Odgovori #427 : Srpanj 10, 2018, 21:15 »
Šta radi ovaj Mbappe u pm, kakav igrač majko moja mila, a 19 jebenih godina  :klanja :klanja :klanja :klanja
It is terribly simple.

Offline jon_snow

• Hero Member
« Odgovori #428 : Srpanj 10, 2018, 21:44 »
Matuidi uz Mbappea najbolji veceras,a kod Belgije bi jedino Hazarda spomenuo,ostatak ekipe nista specijalno.

Mbappeu izgleda Neymar idol. :roll
« Zadnja izmjena: Srpanj 10, 2018, 21:52 jon_snow »

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #429 : Srpanj 10, 2018, 21:52 »
Mbappe je grozan izgubio 40 lopti ja ne znam sta ti gledas
KdB jos jednom pokazao da je igrac za male utakmice belgijski ozil

Offline Kop Ruler

• Hero Member
  • Burn the witch!
« Odgovori #430 : Srpanj 10, 2018, 21:56 »
Koja je poanta 6 minuta nadoknade ako će se bar 2 izgubiti na došetavanje do mjesta auta/prekršaja i slično? Nije da je Belgija ičime zaslužila pobjedu (pogotovo u 2. dijelu), ali ovo je komedija što igrači rade.

Offline Shankly1913

• Hero Member
  • Suarez = 9
« Odgovori #431 : Srpanj 10, 2018, 21:59 »
Mbappe je grozan izgubio 40 lopti ja ne znam sta ti gledas
KdB jos jednom pokazao da je igrac za male utakmice belgijski ozil

Kakva si ti budala.
It is terribly simple.

Offline Shankly1913

• Hero Member
  • Suarez = 9
« Odgovori #432 : Srpanj 10, 2018, 22:02 »
Čestitke Francuzima na finalu, apsolutno zasluženo, također čestitke Deschampsu, nisam vjerovao da će biti uspješan na prvenstvu, fino su ovo odradili, čak i na kraju kad se očekivalo da Belgija stisne ovi ih držali na njihovoj polovici.
It is terribly simple.

Offline Zlopasha

• Hero Member
« Odgovori #433 : Srpanj 10, 2018, 22:05 »
Francuska defanzivno impresivna.
Izgledno je sad da osvajaju prvenstvo jer ni Hrvatska a ni Engleska nisu ništa bolji od Belgije.

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #434 : Srpanj 10, 2018, 22:40 »
A napadali me kad san rekao da je Eden bolji igrac od KdB koji se jos jednom sakrio kad je bilo potrebno bas kao i protiv Liverpoola
Grehota je da Eden nece igrat finale a jedan mediokritet Pogba hoce