Anketa

U polufinale prolaze

Urugvaj
Francuska
Brazil
Belgija
Rusija
Hrvatska
Švedska
Engleska

Autor Tema: Eliminacijska faza  (Posjeta: 29603 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline weka_kt

• Global Moderator
  • Hero Member
  • rigoleto :D
Odg: Eliminacijska faza
« Odgovori #300 : Srpanj 04, 2018, 07:38 »
It’s coming home! :D
7 od 10 vrhunskih penala, Dierov grozan, Hendin i Baccin los, al sve toliko bolje nego kod nas i Danaca :super
jedini dobar penal kod nas i danaca je bio od kjaera
Kako mi je drago da su prošli samo da ne bude sutra sve o Hendersonu.
također. baš jučer ženi pričam da ne bi htio da promaši jer je iz liverpoola i osporavan. i normala lik sjebe. al ajde izvukao se
kako su igrali i kako su se ponašali drago mi je da su prošli Englezi, koji su ipak igrali puno bolje
žena je gledala samnom, rekla je da joj je zanimljiva zbog toga što su agresivni, al da bi ih sve suspendirala i ne bi joj igrali. kaže na čemu su ovi, to sve treba izbacit :lol
spavaš li mirno jose mourinho
StevieG:"Sjećam se svog prvog puta  :love
Nema boljeg osjećaja kad se kroz onu šumetinu probiješ do vrha i onda spust  B-) "

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Dobra 'metla' ovoga foruma
    • http://www.youtube.com
« Odgovori #301 : Srpanj 04, 2018, 07:46 »
U četvrfinale prolaze
Urugvaj 26 (8.3%)
Portugal 13 (4.2%)
Francuska 30 (9.6%)
Argentina 9 (2.9%)
Brazil 33 (10.6%)
Meksiko 6 (1.9%)
Belgija 38 (12.2%)
Japan 1 (0.3%)
Španjolska 32 (10.3%)
Rusija 7 (2.2%)
Hrvatska 38 (12.2%)
Danska 1 (0.3%)
Švedska 20 (6.4%)
Švicarska 17 (5.4%)
Engleska 26 (8.3%)
Kolumbija 15 (4.8%)
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!

Offline Massone

• Hero Member
« Odgovori #302 : Srpanj 04, 2018, 07:46 »
Znači ja sam jedini koji je htio da Engleska prođe dalje jer su slabiji? :D
19 + 6 + 7 + 9 + 3 + 4 + 1

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Dobra 'metla' ovoga foruma
    • http://www.youtube.com
« Odgovori #303 : Srpanj 04, 2018, 07:49 »
Malo me zveza anketa, kada ju popravim nema opcije za glasati. Weka si na kompu? Možeš ju izbrisati pa opet postaviti? Meni je malo teže sada, pošto sam na mobu, a do kompas dolazim za koji sat
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!

Offline Laslo

• Hero Member
  • Credo!
« Odgovori #304 : Srpanj 04, 2018, 08:14 »
Malo me zveza anketa, kada ju popravim nema opcije za glasati. Weka si na kompu? Možeš ju izbrisati pa opet postaviti? Meni je malo teže sada, pošto sam na mobu, a do kompas dolazim za koji sat

Čini se da radi. Možda je bilo do toga što je prethodna bila zaključana.
Gwlad, gwlad, pleidiol wyf i'm gwlad.

Legum servi sumus ut liberi esse possimus!

Uostalom, mislim da bi hrvatskim izbornikom trebao biti stranac!

Offline weka_kt

• Global Moderator
  • Hero Member
  • rigoleto :D
« Odgovori #305 : Srpanj 04, 2018, 08:16 »
anketa dela
spavaš li mirno jose mourinho
StevieG:"Sjećam se svog prvog puta  :love
Nema boljeg osjećaja kad se kroz onu šumetinu probiješ do vrha i onda spust  B-) "

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #306 : Srpanj 04, 2018, 08:16 »
Navija se za Urugvaj, Belgiju, Englesku i naše.
Never miss a good chance to shut up.

Offline marko211

• Hero Member
« Odgovori #307 : Srpanj 04, 2018, 13:02 »
Navija se za Urugvaj, Belgiju, Englesku i naše.

Isto. A mislim da će tak i proći, osim možda Engleza  ]:)
Si senor, give the ball to Bobby and he will score.

There’s something that the Kop want you to know,

the best in the world his name is Bobby Firmino.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #308 : Srpanj 04, 2018, 13:08 »
Isto. A mislim da će tak i proći, osim možda Engleza  ]:)

Ma ja mislim da Francuzi i Brazil prolaze, ali svejedno, ajmoooooo. :D

https://twitter.com/OptaJoe/status/1014194402355539968

Sad je već i 29. :D
Never miss a good chance to shut up.

Offline Laslo

• Hero Member
  • Credo!
« Odgovori #309 : Srpanj 05, 2018, 16:24 »
Francuska - Urugvaj 52:48

Nezahvalno za prognozu. Po imenima i popunjenosti linija Francuska bi definitivno bila favorit, ali urugvajska igra do sada sugerira da u većoj mjeri ispunjavaju svoj plan. Ovdje bi lako mogli gledati penale ili nekih tvrdih 1:0. Iako me ni najmanje neće iznenaditi prođe li Urugvaj (što bih čak na neki način i volio) malu prednost ipak dajem Francuzima zbog pitanja u kakvom je stanju Cavanni, a i bojazni da bi Suarez mogao imati neku svoju minutu kao na zadnjim prvenstvima.

Brazil - Belgija 50,5 - 49,5

Brazilu blaga prednost zbog utakmica u osmini finala. Belgijci su se izvukli protiv Japana, pokazali i kvalitetu i karakter, ali su pokazali i nekvalitetu i nekarakter kada su se uopće doveli u situaciju da zaostaju za Japancima dva gola. Mogla bi biti lijepa i uzbudljiva utakmica i nadam se da će Brazil ispasti, no ipak im dajem vrlo blagu prednost.

Hrvatska - Rusija 55:45

Izgleda da nas polako hvata "lako-ćemo" atmosfera koja bi nas lako mogla po običaju skupo koštati. Rusi jesu domaćini, jesu izbacili Španjolsku, ali mislim da bi bez obzira na sve naše mane i "mane" čak i za neutralne promatrače bila veća nogometna pravda da mi igramo u polufinalu. Nadam se da će i biti tako.

Engleska - Švedska 52:48

Inače nisam neki fan Engleza, ali nisam ih sklon ni podcjenjivati, međutim, stvarno sam uvjeren da bi nam bilo lakše s njima (ili makar lakše ispasti od njih) u eventualnom polufinalu nego li sa Švedima koji su se pokazali dobro organiziranima i spremnima namučiti svakoga. Računam da Englezi u napadu ipak imaju dovoljno individualne klase da iskoriste prilike po uzoru na Nijemce u skupini, a što je nedostajalo ne samo Korejcima i Švicarcima, nego, kad se realnije pogleda i Talijanima u doigravanju.

Offline Monello

• Hero Member
« Odgovori #310 : Srpanj 05, 2018, 19:07 »
Francuzi Belgija Hrvatska i Svedska zasto ne?
'Winners Are Not Those Who Never Fail, But Those Who Never Quit'.

Offline Laslo

• Hero Member
  • Credo!
« Odgovori #311 : Srpanj 05, 2018, 19:58 »
Francuzi Belgija Hrvatska i Svedska zasto ne?

Zbog karme. Previše iznenađenja 😄.

Idealno bi karmički bilo Francuska-Brazil i Hrvatska-Engleska, pa naravno Hrvatska osvaja u krugu velikana.

Offline devil2

• Hero Member
« Odgovori #312 : Srpanj 05, 2018, 20:29 »
Urugvaj - Francuska 45:55
Ocekujem dosadnu utakmicu u kojoj ce se Urugvaj uglavnom braniti, dok ce Francuzi napadati, ali bez nekih velikih prilika. Prvima bi eventualno neigranje Cavanija bio velik hendikep, no i bez njega ce oni igrati svoju igru i na Francuzima ce biti da probiju taj bedem.

Brazil - Belgija 60:40
Ovdje ocekujem spektakl. Brazil po meni favorit, ali ipak cu navijati za Belgiju (vise protiv Brazila, nego za njih). Krajnje vrijeme je da onaj mamlaz stavi Firmina od prve minute.

Hrvatska - Rusija 50:50
Prava Hrvatska ovo prolazi, ona jadna iz utakmice protiv Danske ispada i to dosta lagano.

Engleska - Svedska 70:30
Ne svidja mi se nijedna od ovih momcadi, ali Engleze smatram za velike favorite protiv limitirane Svedske kojoj je i ovo velik uspjeh. Red je i da Kane zabije poneki penal.

Offline Kop Ruler

• Hero Member
  • Burn the witch!
« Odgovori #313 : Srpanj 05, 2018, 20:38 »
Mislim da su Rusima šanse teoretske, da smo razbili sve "avete" u glavi i da ćemo ih razbiti ko mačke. Rutinskih 2-3:0. Nakon toga ćemo tek poletjeti i vjerojatno biti prizemljeni :D

Ostale utakmice su mi preblizu za prognozirati, simpatije Urugvaju i Švedima.

Offline Shankly1913

• Hero Member
  • Suarez = 9
« Odgovori #314 : Srpanj 05, 2018, 21:01 »
FRANCUSKA - Urugvaj 55:45
Govorio sam da bi Francuzi trebali nesto i odigrat kakav roster imaju a ne da se izvlače isključivo na individualnu kvalitetu i bljeskove pojedinaca, ali na njihovu ( Domenechovu ) sreću ta kvaliteta je ogromna i uvijek odvuče utakmicu na njihovu stranu. Prednost dajem najviše zbog toga što je Cavani u kurcu, pitanje je da li će uopće igrat, a ako i bude igrao neće to biti to, ne bi on izašao u neizvjesnoj utakmici protiv Portugala da nije nešto baš ozbiljno. Tako da ostaju na Suarezu, trkačima u sredini, nikakvim krilima, sumnjivim bekovima, odličnim stoperima protiv ekipe koja u igračkom kadru ima sve i more pojedinaca koji mogu sami riješit utakmice.

Brazil - Belgija 50-50
Dao bi blagu prednost Brazilcima ali držim da su kartoni i neigranje Casemira ogroman hendikep za njih, čovjek je strašno puno prostora pokriva, daje čvrstinu toj ekipi, pogotovo protiv jedne ovako kvalitetne ofanzivne momčadi to je ogroman hendikep za njih po meni. Ogromna individualna kvaliteta i s jedne i druge strane u svim linijama, napadači vrhunski, mislim da će ključno bit tko prvi zabije, jer se onda ovaj drugi mora otvrit a kontre su i jednim i drugim ubitačne.

HRVATSKA - Rusija 65-35
Utakmica sa najvećom razlikom po meni, znamo da rusi dobro guraju na prvenstvu ali mislim da im je tu kraj, ispuhali su se, odigrali 3 od 4 utakmice na ovom prvenstvu vrhunski, ne vidim način kako bi oni nas dobili, ako se povuku vjerujem da ćemo mi bit direktniji i konkretniji od Španjolaca u napadu, ako nas napadnu tek tu ne znam kako će njihovi tenkovi iza sa generalom Ignasevicem koji ima 39 godina na leđima ispratit Rebića ili Perišića. Doslovno smo bolji na svim pozicijama, pa realno niti jedan njihov igrač ne bi upao u naših prvih 11, tako da ako slučajno ovo ne prođemo to bi bio ogroman neuspjeh za nas.

Švedska - Engleska 50-50
Iako imam neki osjećaj da Švedi prolaze opet tu mi je sve izjednačeno. Englezi imaju individualno bolje igrače ali Švedi su baš ekipa, strašan kolektiv. Iako bi se i tu moglo konstatirat kad gledaš pojedinačno igrače da niti jedan Šveđan ne bi upao u ekipu Engleske ali ipak tu mi je situacija potpuno drugačija. Zašto ? Pa zato što oni ovo što rade na SP-u nije slučajno i došlo iz vedra neba kao kod Rusa, oni dulji period igraju na rezultat i imaju strašne rezultate na taj način. Oni su dobili Francuze u kvalifikacijama, ostavili Nizozemce iza sebe u grupi, izbacili jednu Italiju na 2 utakmice, a evo i na prvenstvu znamo kako su ih Švabe dobile golom Kroosa na kraju, razvalili Meksiko i prošli Švicu, da se primijetiti da kad im je najpotrebnije, Italija, Meksiko, Švicarska, kad nemaju pravo na kiks oni to odrade. Kako će Englezi koji nemaju ništa kreacije u sredini njih probit ja ne znam, možda nekim bljeskom Kanea ili da se desi neka ogromna pogreška Šveđana, ali kažem izjednačeni su mi ali imam osječaj da će Švedi ovo proć.

Polufinala:
Francuska - Brazil
Hrvatska - Švedska
Football is a simple game based on the giving and taking of passes,
of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass.
It is terribly simple.