Anketa

U polufinale prolaze

Urugvaj
Francuska
Brazil
Belgija
Rusija
Hrvatska
Švedska
Engleska

Autor Tema: Eliminacijska faza  (Posjeta: 29604 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline mihovil

• Hero Member
Odg: Eliminacijska faza
« Odgovori #255 : Srpanj 02, 2018, 22:06 »
@mihovil

Malo je falilo.  :kuler
Cekamo iduci put, i za njih i za Koreju :love

Offline Shankly1913

• Hero Member
  • Suarez = 9
« Odgovori #256 : Srpanj 02, 2018, 22:21 »
Šta kaže Beusan da se ne brišu kartoni ? Kao tko dobije sad karton protiv Rusije a ima ga od prije, ne igra polufinale, ako sam dobro shvatio  :|
Football is a simple game based on the giving and taking of passes,
of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass.
It is terribly simple.

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Dobra 'metla' ovoga foruma
    • http://www.youtube.com
« Odgovori #257 : Srpanj 02, 2018, 22:27 »
Tko bi, do prije par sati, pomislio kako ćemo gledati tako zanimljivu utakmicu. Japan je iznimno dobro kompenzirao manjak cm dobrom timskom igrom. Istina Belgija je imala više prilika ali to je bilo i za očekivati.
Na kraju uđe Honda koji izvodi zadnji korner, do tada su igrali na dva pa u sredinu a on odluči ubaciti odmah u kazneni, makar nemaju visinu. Znači umjesto da doda prvom pa još malo zadrže loptu on ju ubaci, golman lako pokupi i pokrene kontru!
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
« Odgovori #258 : Srpanj 02, 2018, 22:29 »
Šta kaže Beusan da se ne brišu kartoni ? Kao tko dobije sad karton protiv Rusije a ima ga od prije, ne igra polufinale, ako sam dobro shvatio  :|
mislim da se brišu tek u polufinalu s time da ne igraš tu utakmicu ako prije toga dobiš drugi žuti ili crveni
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #259 : Srpanj 02, 2018, 22:41 »
Ok, pojasnio si mi nesto, mogu si sad to donekle pribliziti zasto, ali jos sam dojma da to mora biti crveni.
Ali ovo mi je sad jos ludje ovaj detalj, ako dobro kuzim prekrsaj unutar 16 nije iskljucenje, a da  je sve bilo isto samo da je golman ispao na trideset metara, ovaj ga rusi na 25 onda jest crveni??
Ne znam postavljam li ja ovo sebi ispravno, ali ako da ovo mi je zbogom pameti. Sta dobiju kao pomilovanje jer je penal vec dovoljno teska kazna??

Da se ovo dogodilo na 17 metara ide crveni karton jer nema penala, a izgledna situacija za postizanje pogotka. :)
Never miss a good chance to shut up.

Offline Shankly1913

• Hero Member
  • Suarez = 9
« Odgovori #260 : Srpanj 02, 2018, 22:54 »
mislim da se brišu tek u polufinalu s time da ne igraš tu utakmicu ako prije toga dobiš drugi žuti ili crveni

Ma ono zbilja munjeno pravilo totalno, pa jebote ono tipa sad Raketa dobije žuti protiv Rusa i čovjek ne igra polufinale, a jebote ono to bi mu bio 2. žuti u 5 utakmica, i kazniš ga sa neigranjem polufinala, kakvo kretensko pravilo ...
It is terribly simple.

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
« Odgovori #261 : Srpanj 02, 2018, 22:57 »
Ma ono zbilja munjeno pravilo totalno, pa jebote ono tipa sad Raketa dobije žuti protiv Rusa i čovjek ne igra polufinale, a jebote ono to bi mu bio 2. žuti u 5 utakmica, i kazniš ga sa neigranjem polufinala, kakvo kretensko pravilo ...
s time da je i ovo pravilo o brisanju kartona u polufinalu relativno novo, znači bilo je 2 žuta u 6 utakmica i nema te u finalu

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #262 : Srpanj 02, 2018, 23:01 »
svaka čast Japancima! htio sam Seneglace i kolumbiju i te grupe ali stvarno su kamikae muški odigrali turnir!  :super

mi smo imali sreće i Subu, slabi smo bili.. biti će teško protiv domaćina, nadam se da ćemo biti inspirirani kao protiv najvećih repki..
YNWA!!

Offline Shankly1913

• Hero Member
  • Suarez = 9
« Odgovori #263 : Srpanj 02, 2018, 23:10 »
s time da je i ovo pravilo o brisanju kartona u polufinalu relativno novo, znači bilo je 2 žuta u 6 utakmica i nema te u finalu

Meni je to stvarno idiotarija, hajde da je 3. karton pa ne igraš slj ali 2. je baš pretjerivanje ...
It is terribly simple.

Offline Mastodont

• Hero Member
  • "It’s WONDERFUL! It’s MARVELOUS!! It’s 3-3!!!"
« Odgovori #264 : Srpanj 03, 2018, 10:41 »
https://twitter.com/EPLBible/status/1014060495932928000?

Tko mozee reci 100% da nije istina poznavajuci 1% japance.

Offline Raptor

• Hero Member
« Odgovori #265 : Srpanj 03, 2018, 16:42 »
Balog kaze za sacirija da je jos brz i okretan iako je uso u tridesete  :lol

Offline Kop Ruler

• Hero Member
  • Burn the witch!
« Odgovori #266 : Srpanj 03, 2018, 17:52 »
Eto, primjena pravila kako je @gento rekao. No, crveni svakako, i da je bio penal, a Jorgensena tko jebe, bio je preblizu lopti.  :D

Offline Trevelyan

• Hero Member
« Odgovori #267 : Srpanj 03, 2018, 17:56 »
Dobri su Švedi, bit će zanimljivo četvrtfinale tkogod prođe između COL i ENG.  :super
Mo Salah, you little dancer!

Offline Mastodont

• Hero Member
  • "It’s WONDERFUL! It’s MARVELOUS!! It’s 3-3!!!"
« Odgovori #268 : Srpanj 03, 2018, 17:57 »
Ovo je sjajno.
Još za razliku od naseg slucaja je i golman na golu.
Primjena pravila..
Nema tu nikakve primjene, to sa sucima je borba sa vjetrenjacama.

Offline Laslo

• Hero Member
  • Credo!
« Odgovori #269 : Srpanj 03, 2018, 18:21 »
Gledajući potencijalnu perspektivu polufinala, nije mi drago da su Šveđani prošli. Mogli bi iznenaditi Englesku/Kolumbiju, a vidjeli smo i protiv Islanda i protiv Danske da bi protiv eventualno nas čak oni bili blagi favoriti.
Gwlad, gwlad, pleidiol wyf i'm gwlad.

Legum servi sumus ut liberi esse possimus!

Uostalom, mislim da bi hrvatskim izbornikom trebao biti stranac!