Anketa

U polufinale prolaze

Urugvaj
Francuska
Brazil
Belgija
Rusija
Hrvatska
Švedska
Engleska

Autor Tema: Eliminacijska faza  (Posjeta: 29605 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mastodont

• Hero Member
  • "It’s WONDERFUL! It’s MARVELOUS!! It’s 3-3!!!"
Odg: Eliminacijska faza
« Odgovori #195 : Srpanj 02, 2018, 10:18 »
Briljantne su mi ove izjave tipa bilo je sparno pa je Modriću bilo teško trčati.
Kako skandinavcima nije bilo sparno, a mediterancu jedinom je?
Ljudi su odigrali odlično taktički na njega i zaustavili prvo protok lopte do njega, a kako ni on nije bio na svojoj razini i onda kad bi je primio nit je imao puno opcija nit je nešto pretjerano odigrao.
Ali koga brige, čeka se subota, nova utakmica, novi dan..

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #196 : Srpanj 02, 2018, 10:22 »
Caleta Car mi djeluje skroz poplaseno i smuseno dok igra, ne vjerujem da ce on bit neko rjesenje za stopersku poziciju. Cak mi i Mitrovic djeluje bolje od njega, barem ovo u reprezentaciji sto je igrao.
Pa sumnjam da itko misli kako je Rebic spreman igrati za neki od top klubova, ali ove iz drugog razloga bez problema, mada sve ovisi o njegovoj glavi. Da ga Niko Kovac nije forsirao tko zna gdje bi danas bio.
A igro je kolko, utakmicu i pol za repku? A protiv Islanda mi je bio dobar. Ono, siguran sam da je bolji igrac od Mitrovica, iako mi se ne svida to sto ce mu iduci transfer navodno bit u Spartak, to je put u propast lako moguce.

Ma oke, u zadnje vrijeme kako se prica o Rebicu, imam osjecaj da ljudi misle da je za Real a kamoli za neki Liverpool. Za klubove drugog ranga moze bit dobar, al da Kovacu je duzan pola svake place do kraja zivota :D

Offline Monello

• Hero Member
« Odgovori #197 : Srpanj 02, 2018, 11:30 »
Briljantne su mi ove izjave tipa bilo je sparno pa je Modriću bilo teško trčati.
Kako skandinavcima nije bilo sparno, a mediterancu jedinom je?
Ljudi su odigrali odlično taktički na njega i zaustavili prvo protok lopte do njega, a kako ni on nije bio na svojoj razini i onda kad bi je primio nit je imao puno opcija nit je nešto pretjerano odigrao.
Ali koga brige, čeka se subota, nova utakmica, novi dan..

Briljantne ili ne boli me k....,
ti tvoji Danci te drvosjece su fizicki mnogo jace i odmornije jer osim sjece sume ponekad nesto i odigraju na najvecoj razini.
U cemu je problem povjerovat covjeku koji nakon utakmice kaze da mu je bilo jako tesko igrat??I ne samo on i Raketa je imao isti problem jer igrom slucaja igrat za Real i Barcu tesku dugu sezonu iziskuje iste fizicke i psihicke napore kao za igrat za vatrogasno drustvo iz pripizdine.

Nek se nasi momci odmore a zlonamjernih je komentara uvjek bilo i bice.
'Winners Are Not Those Who Never Fail, But Those Who Never Quit'.

Offline devil2

• Hero Member
« Odgovori #198 : Srpanj 02, 2018, 11:47 »
A igro je kolko, utakmicu i pol za repku? A protiv Islanda mi je bio dobar. Ono, siguran sam da je bolji igrac od Mitrovica, iako mi se ne svida to sto ce mu iduci transfer navodno bit u Spartak, to je put u propast lako moguce.

Ma oke, u zadnje vrijeme kako se prica o Rebicu, imam osjecaj da ljudi misle da je za Real a kamoli za neki Liverpool. Za klubove drugog ranga moze bit dobar, al da Kovacu je duzan pola svake place do kraja zivota :D

Ma ok, ali sjecam ga se i u onim utakmicama protiv Rijeke, bio je blago receno los. Vrijeme je da Jedvaj ode negdje gdje ce biti standardan stoper i rijesen problem.  :D
Samo ne Corluka. Taj je zavrsio s ozbiljnim nogometom. Njemu i Mandzi (nazalost, vjerojatno i Luki) organizirati oprostajnu utakmicu nakon SP i nastaviti bez njih.

Offline Mastodont

• Hero Member
« Odgovori #199 : Srpanj 02, 2018, 13:21 »
Briljantne ili ne boli me k....,
ti tvoji Danci te drvosjece su fizicki mnogo jace i odmornije jer osim sjece sume ponekad nesto i odigraju na najvecoj razini.
U cemu je problem povjerovat covjeku koji nakon utakmice kaze da mu je bilo jako tesko igrat??I ne samo on i Raketa je imao isti problem jer igrom slucaja igrat za Real i Barcu tesku dugu sezonu iziskuje iste fizicke i psihicke napore kao za igrat za vatrogasno drustvo iz pripizdine.

Nek se nasi momci odmore a zlonamjernih je komentara uvjek bilo i bice.

Prvo, ispalo je tako ali nisam se htio referirati isključivo na tebe, već na puno takvih opservacija, što ujutro na kavi, što sinoć, što putem neta.

Sad, ti moji danci nisu moji danci, ja sam hrvat i navijam za hrvatsku.
Nigdje nisam ni rekao da modriću nije bilo teško igrati, vjerujem da mu je bilo, ali kakva to može biti izlika, zar drugima nisu bili isti uvjeti?
Jesu, ali treba biti pošten pa priznati da su oni netaleniraniji od nas, ali isto tako da su sinoc koristili ono najbolje sto imaju na najbolji moguci nacin, i potpuno neutralizirali nasu igru s time, pogotovo drugo poluvrijeme i za razliku od nas pruzili moguce i maksimum, a taj maksimum zahtjeva puno trke i zatvaranja prostora, sto su i uspjeli, vidi vraga usprkos teskom i sparnom vremenu.
Mi smo sinoc prosli i nitko sretniji od svih nas, pa tako i mene, ali nisam uvjeren da je sinoc prosla momcad koja je vise pokazala, mi jesmo bolji od Danske, ali jucer to nismo bili, oni su po meni zasluzili prolaz.
Ali neka, nek i mi ovako prolazimo, koliko smo samo puta vise pokazali pa ispali. Slobodno nek bude sparno do finala ako ce rezultat biti ovakav.

Ovo zlonamjerno necu ni komentirati.

Offline Trevelyan

• Hero Member
« Odgovori #200 : Srpanj 02, 2018, 14:38 »
Prvo, ispalo je tako ali nisam se htio referirati isključivo na tebe, već na puno takvih opservacija, što ujutro na kavi, što sinoć, što putem neta.

Nigdje nisam ni rekao da modriću nije bilo teško igrati, vjerujem da mu je bilo, ali kakva to može biti izlika, zar drugima nisu bili isti uvjeti?
Jesu, ali treba biti pošten pa priznati da su oni netaleniraniji od nas, ali isto tako da su sinoc koristili ono najbolje sto imaju na najbolji moguci nacin, i potpuno neutralizirali nasu igru s time, pogotovo drugo poluvrijeme i za razliku od nas pruzili moguce i maksimum, a taj maksimum zahtjeva puno trke i zatvaranja prostora, sto su i uspjeli, vidi vraga usprkos teskom i sparnom vremenu.
Mi smo sinoc prosli i nitko sretniji od svih nas, pa tako i mene, ali nisam uvjeren da je sinoc prosla momcad koja je vise pokazala, mi jesmo bolji od Danske, ali jucer to nismo bili, oni su po meni zasluzili prolaz.
Ali neka, nek i mi ovako prolazimo, koliko smo samo puta vise pokazali pa ispali. Slobodno nek bude sparno do finala ako ce rezultat biti ovakav.

Danci su (kao i Rusi protiv Španjolske) zaslužili dobiti šansu pobijediti na penale, ništa više od toga. Odigrali su odličnu utakmicu, ali to ne znači da su "bili bolji" ili "zaslužili proći". Dobili su tu šansu - Rusi su je iskoristili, Danci nisu. Mi smo uspjeli pobijediti na način na koji nisam mislio da je moguće, i apsolutno zasluženo na kraju.
Mo Salah, you little dancer!

Offline Mastodont

• Hero Member
« Odgovori #201 : Srpanj 02, 2018, 14:44 »
Danci su (kao i Rusi protiv Španjolske) zaslužili dobiti šansu pobijediti na penale, ništa više od toga. Odigrali su odličnu utakmicu, ali to ne znači da su "bili bolji" ili "zaslužili proći". Dobili su tu šansu - Rusi su je iskoristili, Danci nisu. Mi smo uspjeli pobijediti na način na koji nisam mislio da je moguće, i apsolutno zasluženo na kraju.
Ti misliš da smo mi sinoć bili bolji takmac znači.
Sorry, ja ne mislim. Ja mislim da su da danci pokazali vise, a pogotovo su pokazali vise kad znas koji su limiti koje momcadi. Oni su ginuli na terenu. Da smo se recimo mi nasli u koži danske, a tipa igrali srcem pa ispali u utamkmici protiv nominalno jačeg suparnika tipa francuska, vjerujem da bi se pisalo o herojstvu naših igrača, a ne o sparini zbog koje griezmann nije mogao igrati.
Da, mislim da danci imaju razloga biti tuzni, a mi mozemo biti itekako sretni, i jesmo.

Offline lukari

• Hero Member
« Odgovori #202 : Srpanj 02, 2018, 14:48 »
Zbog onog njihovog Delapa  su mi se zgadili.

Vratilo me odma u ona vremena  Stokea  :lose
“When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there.” - Steven Gerrard ♥

Offline Monello

• Hero Member
« Odgovori #203 : Srpanj 02, 2018, 14:51 »

Sinoc su Danci odigrali odlicno i niko to i ne osporava,
dok nasi su glavni veznjaci Modric i Raketa bili umorni iscrpljeni i to je razlog njihove slabe igre,imali su los dan kratko i jasno i kog vise briga.
Ali i ovako losi bili smo dovoljno dobri da odigramo 1:1 i pored promasenog penala u igri da odemo dalje.I mislim da smo skroz zasluzeno prosli dalje i da je Danska usprkos svemu ipak bila losija od nas bas za taj jedan jedini gol.

I te briljantne izjave njihovog golmana Caspera da su bili bolji su presmjesne,imali su svoje intervale dobre igre i nista vise od tog nista specijalno.

U ostalom vise nije niti bitno idemo dalje dobit Ruse  :D
'Winners Are Not Those Who Never Fail, But Those Who Never Quit'.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
Never miss a good chance to shut up.

Offline Trevelyan

• Hero Member
« Odgovori #205 : Srpanj 02, 2018, 15:10 »
Ti misliš da smo mi sinoć bili bolji takmac znači.
Sorry, ja ne mislim. Ja mislim da su da danci pokazali vise, a pogotovo su pokazali vise kad znas koji su limiti koje momcadi. Oni su ginuli na terenu. Da smo se recimo mi nasli u koži danske, a tipa igrali srcem pa ispali u utamkmici protiv nominalno jačeg suparnika tipa francuska, vjerujem da bi se pisalo o herojstvu naših igrača, a ne o sparini zbog koje griezmann nije mogao igrati.
Da, mislim da danci imaju razloga biti tuzni, a mi mozemo biti itekako sretni, i jesmo.

Ne znam, čini mi se da imamo dvostruka (ili čak trostruka) mjerila kad se radi o "našima". U isto vrijeme gledamo na sebe kao velike favorite (usporedba s Francuzima) i kao autsajdere (usporedba s Dancima). Mi smo baš negdje između i zato se objektivno može reći da smo favoriti protiv Danaca, a autsajderi protiv Francuza. I baš zato je ova pobjeda bitna, jer nije bilo tako da su sad Danci imali neku vrhunsku predstavu s puno nesreće i promašenih šansi - dapače, imali su sreće od prve minute, i pratila ih je sve do penala. Oni nas jesu blokirali, ali nogomet se ne dobiva igrajući obranu, to je maksima koja u svojoj premisi vodi ka neriješenom rezultatu (0:0 idealno, 1:1 sinoć). To ne znači da oni moraju igrati bolje od nas, ali ekipa kojoj je jedini cilj zaustaviti protivnika nikad ne može biti bolja i zasluženo proći. Također, to ne opravdava naš nedostatak kreacije, no ne možemo reći da su oni bili bolji samo zato što znamo da smo mi morali igrati puno bolje. Naše osrednje jest (i pokazalo se) dovoljnim da pobijedimo jednu takvu (odnosno dvije, ako brojimo Island) takve momčadi. Možda će baš Rusija biti ta koja će konačno sličnom igrom uspjeti pobijediti, ali sam 80 posto siguran da ćemo mi bolje odigrati i samo im sreća ili pomoć navijača (i eventualno sudaca) može pomoći ako budu igrali kao protiv Španjolske. Priznajem, "bolje" je relativno s obzirom da neki i defanzivan nogomet proglašavaju boljim kad uspije u destrukciji (ali pazi, to je negativ ) igre.
Mo Salah, you little dancer!

Offline Emre Can

• Hero Member
  • We won it 6 times, in Madrid we won it 6 times!
« Odgovori #206 : Srpanj 02, 2018, 15:53 »
Brazil-Meksiko će biti najbolja tekma osmine finala na SP-u.
1. 1977
2. 1978
3. 1981
4. 1984
5. 2005
6. 2019 (Let's talk about six, baby!)

Offline Shankly1913

• Hero Member
  • Suarez = 9
« Odgovori #207 : Srpanj 02, 2018, 15:59 »
Ma nitko sa sigurnošču ne može reći koji je Rebićev maksimum, bio je potencijal i onda sa 19 god ode u Fiorentinu i tamo izgubi 3 god razvijanja kad mu je to bilo najvažnije, nisam pratio taj razvoj situacije da bi sad mogao reći zbog toga i toga nije tamo uspio ali činjenica je da je tamo samo propadao.
Onda dođe Niko i prošle god ga dovede u Eintracht, i sad Rebić napreduje i pokazuje sve više i više, mislim da je jako nezahvalno sad komentirat njegov maksimum, još se razvija još napreduje a već sad zna odigrat jako zapažene role.
On ima 24 god, ne bi mu niti bilo loše da sad ode u neki Everon, Sevillu, Leverkusen ili nešto tog nivoa pa ako se tamo pokaže povuči će ga neki jaki klub za 2 godine, još je on relativno mlad i može on dosegnuti još već vrhunac.
Football is a simple game based on the giving and taking of passes,
of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass.
It is terribly simple.

Offline Emre Can

• Hero Member
  • We won it 6 times, in Madrid we won it 6 times!
« Odgovori #208 : Srpanj 02, 2018, 16:47 »
Mehiko odigrao vrlo dobro prvo poluvrijeme, disciplinirani su, hrabri, pokazali su zube i svim srcem želim da prođu  dalje, ne sam zbog njih nego i zbog ljigavca Neymara!
1. 1977
2. 1978
3. 1981
4. 1984
5. 2005
6. 2019 (Let's talk about six, baby!)

Offline Mastodont

• Hero Member
« Odgovori #209 : Srpanj 02, 2018, 16:50 »
Nitko nije komentirao, ne znam, nešto je Beusan kao objasnio zbog tendencije da se ide na loptu, ali ono, wtf kako to nije crveni karton, ništa me ne može uvjeriti da to nije crveni.
Čovjek ide ravno prema praznom golu, ili pokušava pucati prema njemu, lik mu ukliže s ledja, ruši ga, ono, o čemu pričamo, ne kužim.
Ok, ako @gento izvuče neko pravilo, ali kakva su to onda pravila? Ko to piše?

Ne kužim nikako zašto žuti :neznam