Anketa

U polufinale prolaze

Urugvaj
Francuska
Brazil
Belgija
Rusija
Hrvatska
Švedska
Engleska

Autor Tema: Eliminacijska faza  (Posjeta: 29963 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dodoonn

• Hero Member
  • MakeusDream
Odg: Eliminacijska faza
« Odgovori #60 : Lipanj 30, 2018, 18:35 »
Aguero uzeo 2300kn... 200kn na Grizmann daje i f2
If you are first you are first. If you are second you are nothing.

Offline Bobby

• Hero Member
« Odgovori #61 : Lipanj 30, 2018, 18:36 »
Francuzi  :bljak

:super

Ništa posebno nisu pokazali dosad na prvenstvu, meni osobno bezvezan nogomet (osim Mbappea bar danas).

Offline Emre Can

• Hero Member
  • We won it 6 times, in Madrid we won it 6 times!
« Odgovori #62 : Lipanj 30, 2018, 18:39 »
Messi se vraća kući!
1. 1977
2. 1978
3. 1981
4. 1984
5. 2005
6. 2019 (Let's talk about six, baby!)

Online mihovil

• Hero Member
« Odgovori #63 : Lipanj 30, 2018, 19:20 »
Ma to nije presudno što oni niti jedni nemaju nešto previše kreativno u vezi, nemamo ni mi, mislim na Liverpool, pa opet igramo neki smisleni nogomet.
Argentini to nikako ne mogu oprostit, pa imaš Messia i Dybalu, playmakere kakve možeš samo poželjet, al ako si toliko glup pa tvrdiš da njih dvojica ne mogu skupa igrat onda nije niti čudo da ideš sa Mascheranom od 100 godina, Perezon, Mezom i Pavonom u svakoj utakmici na SP-u.
Correa i Perotti bi ti također zlata ovdje vrijedili, Pavon i Meza nisu ni blizu klase za ovu razinu, ni blizu.
Da, samo Klopp ima 320 dana u godini s ovom ekipom a izbornici imaju 30 dana godisnje, Sampaoli ne znam jel imao i toliko uopce sve ukupno od kad je preuzeo reprezentaciju. Postoji razlog zasto su zadnja 2 SPa uzele reprezentacije gradene velikom vecinom na bazi klubova koji su u to vrijeme dominirali (Barca i Bayern su imali po 7 igraca u prvih 11).

Argentina nema ekipu za najvece stvari, nema ni za velike stvari, ima ekipu koja je dovoljno dobra za nekakvo cetvrtfinale realno. Imaju dovoljno za bolju igru od ovoga sto su pokazali na ovom prevnstvu, ali nebi ih ni Correa ni Perotti spasili. Da, mozda bi dali nesto vise nego Meza ili Pavon ali i to je upitno. I da, Sampaoli je strasno lutao i poprilicno promasivao, to se definitivno slazem, samo ne mislim da je ikako mogao ovu ekipu odvest do naslova ili tako necega, jednostavno im puno previse toga fali.

Messiju se u karijeri jednostavno nije potrefila dovoljno dobra generacija Argentine da bi uspio uzet SP a to je ipak kljucno uz svu njegovu genijalnost. Prije 4 godine je s takoder poprilicno losom ekipom uspio doc do produzetaka finala, ove godine ipak se nije moglo.

Offline Shankly1913

• Hero Member
  • Suarez = 9
« Odgovori #64 : Lipanj 30, 2018, 19:54 »
Da, samo Klopp ima 320 dana u godini s ovom ekipom a izbornici imaju 30 dana godisnje, Sampaoli ne znam jel imao i toliko uopce sve ukupno od kad je preuzeo reprezentaciju. Postoji razlog zasto su zadnja 2 SPa uzele reprezentacije gradene velikom vecinom na bazi klubova koji su u to vrijeme dominirali (Barca i Bayern su imali po 7 igraca u prvih 11).

Argentina nema ekipu za najvece stvari, nema ni za velike stvari, ima ekipu koja je dovoljno dobra za nekakvo cetvrtfinale realno. Imaju dovoljno za bolju igru od ovoga sto su pokazali na ovom prevnstvu, ali nebi ih ni Correa ni Perotti spasili. Da, mozda bi dali nesto vise nego Meza ili Pavon ali i to je upitno. I da, Sampaoli je strasno lutao i poprilicno promasivao, to se definitivno slazem, samo ne mislim da je ikako mogao ovu ekipu odvest do naslova ili tako necega, jednostavno im puno previse toga fali.

Messiju se u karijeri jednostavno nije potrefila dovoljno dobra generacija Argentine da bi uspio uzet SP a to je ipak kljucno uz svu njegovu genijalnost. Prije 4 godine je s takoder poprilicno losom ekipom uspio doc do produzetaka finala, ove godine ipak se nije moglo.

Ma ne slažem se da Argentina nema ekipu koji može napravit velike stvari, stvarno mislim da ima ali su totalno promašili sa izbornicima, ili su se izbornici totalno pogubili u tom poslu. Da su limitirani u nekim pozicijama jesu, apsolutno, ali svjedno smatram da su morali iz ovoga što imaju na raspolaganju izvuči puno više, za koliko bi to bilo dovoljno ne znam, ali je moglo lako bit dovoljno za ove Francuze koji imaju strašnu ekipu ali daleko od toga da briljiraju. Npr. ne možeš reći da je ovo realna slika kvalitete Otamendija i Fazija kad ih vidiš kako igraju sve one utakmice u klubovima, da je tu jedan Garay koji je poprilično dobar stoper, a oni kao da imaju defanzivu nekog Luksemburga, oni od nas i Francuza prime 7 golova ...
Football is a simple game based on the giving and taking of passes,
of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass.
It is terribly simple.

Offline Emre Can

• Hero Member
  • We won it 6 times, in Madrid we won it 6 times!
« Odgovori #65 : Lipanj 30, 2018, 20:09 »
CAVAAAANIIIII!
IDEMOOOOO!
1. 1977
2. 1978
3. 1981
4. 1984
5. 2005
6. 2019 (Let's talk about six, baby!)

Offline Legendinho

• Hero Member
« Odgovori #66 : Lipanj 30, 2018, 21:22 »
Koje postavljanje Patricia :klanja

Offline Raptor

• Hero Member
« Odgovori #67 : Lipanj 30, 2018, 21:32 »
Koje postavljanje Patricia :klanja
Ja ću reci prekrasan gol cavanija  :D

Offline devil2

• Hero Member
« Odgovori #68 : Lipanj 30, 2018, 21:40 »
Panj Cavani, nema pojma  :lol :klanja

Online El Rey

• Hero Member
  • Heart as big as Liverpool
« Odgovori #69 : Lipanj 30, 2018, 21:53 »
Ovaj Suarez je i polumrtav doktor za vecinu napadaca.

Offline Mastodont

• Hero Member
  • "It’s WONDERFUL! It’s MARVELOUS!! It’s 3-3!!!"
« Odgovori #70 : Lipanj 30, 2018, 21:55 »
S jedne strane la plate noćas će se čuti pjesma, s druge će dominirati tišina.

Oba odlaze kući danas.

Online treiler

• Hero Member
« Odgovori #71 : Lipanj 30, 2018, 22:05 »
Oba su pala :D

Online mihovil

• Hero Member
« Odgovori #72 : Lipanj 30, 2018, 22:57 »
Ma ne slažem se da Argentina nema ekipu koji može napravit velike stvari, stvarno mislim da ima ali su totalno promašili sa izbornicima, ili su se izbornici totalno pogubili u tom poslu. Da su limitirani u nekim pozicijama jesu, apsolutno, ali svjedno smatram da su morali iz ovoga što imaju na raspolaganju izvuči puno više.

Npr. ne možeš reći da je ovo realna slika kvalitete Otamendija i Fazija kad ih vidiš kako igraju sve one utakmice u klubovima, da je tu jedan Garay koji je poprilično dobar stoper, a oni kao da imaju defanzivu nekog Luksemburga, oni od nas i Francuza prime 7 golova ...
Limitirani su gotovo na svim pozicijama od golmana do prednje trojke, jedini igrac koji tu ima kvalitetu je Otamendi (a i on je posebna prica i daleko od nekog top igraca). Al bas im kronicno fali kvalitete, isao sam gledati na transfermarkt da vidim jel ima nesto sto sam zabovio i ceg se mozda ne mogu sjetit a da bi im moglo pomoc i bas je ocito koliko im fali kvalitete kroz obranu i vezni red.

Najlakse je za sve okrivit izbornika, i samom su mi neke Sampaolijeve odluke bile van svake pameti, ali daleko da je imao lak posao, zbog Messija svi ocekuju da napravis puno a zapravo imas tesko govno od ekipe. Naprijed ce jos relativno lako napravit rekonstrukciju, Dybala ce uskocit na Messijevo mjesto, Icardi ce vjerojatno uc umjesto Aguera i Higuaina i nac ce jos jedno krilo ili u Correi ili u Pavonu ili tako nekome. Ali u sredini ce imat ogromne probleme, bar kako se u ovom trenutku cini, naravno da je moguce da kroz godinu dvije iskoci par igraca i da im se posloze dobre stvari. Bas sam gledao, Argentina koja je najuspjesnija reprezentacija na U-20 SP, zadnja 2 puta ispadala u grupi, nije da imaju neku bajnu bazu trenutno.

Offline Shankly1913

• Hero Member
  • Suarez = 9
« Odgovori #73 : Lipanj 30, 2018, 23:35 »
Ali pazi onda npr. Urugvaja, ok imaju Godina i Gimeneza na stoperima i Suarez i Cavani u napadu a šta je ovo ostalo ? 
Caceres, Laxalat, Nandez, Sanchez, Rodriguez i ekipa, ali nema veze, Tabarez je složio taktiku i prilagodio onome što ima.

Argentinin problem nije što im u obrani igraju Mercado, Otamendi, Fazio i Tagliafico, Argentinin problem je što su oni potpuno izgubljeni u svakom trenutku na terenu, djeluju poput amatera nekih, ja za to krivim trenera jer oni amateri nisu.

Golmani su im katastrofa a ponajbolji golman primere Rulli uopće nije tu. Ako Tabarez od Torreire, Vecina i Bentancura složi nešto, nemoš mi reći da se od Biglie, Paredesa, LoCelsa, Banege, Pastorea i još tko zna koga ne mogu se sjetiti ne može složiti nešto u vezi što bi funkcioniralo kako treba, gdje bi svatko imao svoju ulogu i gdje ne bi izgledali kao muhe bez hlave, a ne da ti Mascerano i Perez igraju a ne mogu ispratiti više niti jednog ozbiljnog igrača.

O napadu ne bi trebalo pričati, jer misliš si da ne može fulati, a on izvuče Meze i Pavone i daje im minute, šta je stvarno mislio da će ti igrači raditi razliku na terenu ? Dybala ti sjedi na klupi jer ga eto ne možeš upariti sa Messiem, a kažem ne može nitko tvrditi da Correa ili Perotti ne bi napravili više kvalitetnih stvari na krilima.

Nije Sampaoliev neuspjeh to što su oni ispali od Francuza već to što mu je ekipa izgledala kao topovsko meso cijelo prvenstvo, što nije imao nikakvu ideju što i kako želi nešto postići, što mu nogomet koji su igrali nije ličio ni na šta, što nije ispunio sav potencijal koji je mogao ma koliki on bio, i što su ispali bez ispaljenog metka.
Football is a simple game based on the giving and taking of passes,
of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass.
It is terribly simple.

Online mihovil

• Hero Member
« Odgovori #74 : Srpanj 01, 2018, 00:06 »
Ali pazi onda npr. Urugvaja, ok imaju Godina i Gimeneza na stoperima i Suarez i Cavani u napadu a šta je ovo ostalo ? 
Caceres, Laxalat, Nandez, Sanchez, Rodriguez i ekipa, ali nema veze, Tabarez je složio taktiku i prilagodio onome što ima.

Nije Sampaoliev neuspjeh to što su oni ispali od Francuza već to što mu je ekipa izgledala kao topovsko meso cijelo prvenstvo, što nije imao nikakvu ideju što i kako želi nešto postići, što mu nogomet koji su igrali nije ličio ni na šta, što nije ispunio sav potencijal koji je mogao ma koliki on bio, i što su ispali bez ispaljenog metka.
Tabarez je imao puno vise vremena, ima stoperski par koji igra zajedno i medu najboljima je u svijetu i jos je defenzivnu momcad lakse slozit nego li je ekipu koja bi trebala igrati ofenzivan nogomet (a Argentina ipak mora, jer jedinu kvalitetu ima tamo).

I kazem Sampaoli je odradio los posao, ali nije ni imao nekog vremena za napraviti ista vise od toga, cak bi rekao da je pokusao raditi previse za vrijeme koje je imao. Kad imas tako malo vremena ides na bazicne varijante, dosta rudimentalno, ne pokusavas raditi stvari koje bi mozda radio u klubu ili da imas 4 godine u reprezentaciji.