Autor Tema: Liverpool - Fulham, Premier League - 14. kolo  (Posjeta: 2582 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online luigi

• Hero Member
Odg: Liverpool - Fulham, Premier League - 14. kolo
« Odgovori #135 : Prosinac 03, 2023, 18:15 »
Kad Darwin da 199 golova za Liverpoola onda cemo moci pricati o nekom izjednacavanju sa Salahom. Lik je vec 15 zicera zapucao u ligi. O cemu pricamo jbt

Offline Raptor

• Hero Member
« Odgovori #136 : Prosinac 03, 2023, 18:16 »
slazem se. Isto tako mogu postaviti isto pitanje. Zasto je Darwin svaki put kriv kad kola idu nizbrdo? Ili Gomez?

Da Darwin ima problema sa realizacijom. Ulazi u sanse, nadje se na pravom mjestu u pravo vreme, ali promasuje "zicere". I slazem se da kritika zna bit na mjestu. Posebno danas onaj promasaj kada mu je Salah spustio glavom. Za precku ga ne mogu krivit, jer je sve odradio kako treba. Pas nije bio idealan.

Sto se tice rezultata, Salah nas je isto toliko kostao koliko i Darwin. Isto se nasao u idealnim situacijama i promasio. Onaj njegov promasaj na drugoj stativi jednak je Nunezovom od prije par kola, kada je promasio indenticno. Ali Salah je Salah, pa ga necemo kritizirati i stavljati pod povecalo, vec cemo brojati Nunezove greske.

Kod njegovog provog zicera, golman je skinuo, ali lagano je mogao asistirati Diazu na drugoj stativi.

Odbrana je danas bila kriticna. 3 jeftina gola smo primili. Tj. 4, s tim da je Ream bio u ofsajdu. Nisu postignuti eurogolovi, pa da kazemo imali su srecu. Mi smo ih poklonili i oni snose jednaku krivicu kao i napadaci.
Naravno da ga se kritizira na forumu. Samo ima neku težinu kad kritiziras igrača koji je 3 puta proglašen najboljim strijelcem premierlige, koji je rješavao utakmice i do prošle sezone bio rekorder po broju golova u ligi. Kada Darwin bude barem nešto ostvario od svega što je ostvario Salah, može mu se progledati kroz prste ako fula i koji zicer.

Offline scouser68

• Hero Member
« Odgovori #137 : Prosinac 03, 2023, 18:17 »
A šta mene boli k***c za druge. Gledam Liverpool i komentiram ono što vidim. Ako su tebi očekivanja da na individualnu kvalitetu isceprkamo pobjede, sasvim ok. Meni to nije super jer nece svaki put šut sa 20-30 metara završiti u rašljama.

S kompletno novim veznim redom ne ocekujem kao da na plejki gazimo Fulhame i Lutone i imamo fluidnu igru (posebno jer nismo uzeli pravu sesticu), ocekujem i da smo defenzivno slabiji ove sezone jer se nismo na tom dijelu ekipe pojacali, samim time ocekujem dosta utakmica gdje igramo na gol vise upravo zbog ocekivano slabije obrane (a posebno utakmica kao danas u kojoj nam starta i Kelleher). Isto tako, neocekivano smo visoko na tablici, to recimo nisam ocekivao. Ocekivao sam i da cemo vise toga izvuci na individualnu kvalitetu sto i radimo. I tako..  B-)

Offline Raptor

• Hero Member
« Odgovori #138 : Prosinac 03, 2023, 18:20 »
S kompletno novim veznim redom ne ocekujem kao da na plejki gazimo Fulhame i Lutone i imamo fluidnu igru (posebno jer nismo uzeli pravu sesticu), ocekujem i da smo defenzivno slabiji ove sezone jer se nismo na tom dijelu ekipe pojacali, samim time ocekujem dosta utakmica gdje igramo na gol vise upravo zbog ocekivano slabije obrane (a posebno utakmica kao danas u kojoj nam starta i Kelleher). Isto tako, neocekivano smo visoko na tablici, to recimo nisam ocekivao. Ocekivao sam i da cemo vise toga izvuci na individualnu kvalitetu sto i radimo. I tako..  B-)
Ako se ne varam novi igrači su došli nekad tijekom pocetka ljeta. 5 mjeseci mi nemamo nekakve uigrane akcije, nemoj me zajebavati.

Edit: lutone bi trebali riješiti sa pola gasa. Tu se gubi prvenstvo za opet jedan bod.

Offline scouser68

• Hero Member
« Odgovori #139 : Prosinac 03, 2023, 18:23 »
Ako se ne varam novi igrači su došli nekad tijekom pocetka ljeta. 5 mjeseci mi nemamo nekakve uigrane akcije, nemoj me zajebavati.

Aj daj nemoj i ti pretjerivati sad. Nikakve uigrane akcije? Sta sve smo do sada zabili na srecu? Nemoj sad u drugu krajnost..

Online luigi

• Hero Member
« Odgovori #140 : Prosinac 03, 2023, 18:23 »
Pa da, bukvalno svaka utakmica nam je preslikana. Ali haj, dok se pobjedjuje dobro je

Online mashaka

• Hero Member
« Odgovori #141 : Prosinac 03, 2023, 18:25 »
Ne shvatam ovo da niste očekivali da smo na ovom mjestu na tablici. Po meni je ovo zasad sezona na razini očekivanja. Nismo kompletni, mučit ćemo se u nekim utakmicama, ali po meni će to bit dovoljno da budemo 2. ili 3. ekipa u prvenstvu, jer nam fali ono nešto na određenim mjestima u ekipi da bi mogli u borbu za naslov. Mislim da je ova ekipa dovoljno jaka i da osvoji Ligu Europe.

Offline Luis Garcai

• Hero Member
  • R.I.P. Akira Toriyama
« Odgovori #142 : Prosinac 03, 2023, 18:26 »
@Luigi @Raptor

Znaci opet gledamo kroz prizmu starih zasluga. Govorimo o utakmici danas. Obojica su masili zicere, obojica su nas mogli kostat bodova.

Sto se tice Nuneza, morat ce i dalje radit na tome. Samo verujem da ce golovi doci sa vremenom.

I Crouchu je trebalo 18 kola da postigne svoj prvi gol, i masio je svasta. Kad se otvorilo, pocelo je da sipa. Keane isto tako, Luis Garcia takodjer. Ni Suarez nije bio to sto je postao u prvih godinu i pol. Salah je takodjer bio trkaca kokos nekima kada je dosao u klub, pa znamo u sta je izrastao.

Neke igrace treba samo pricekati.
Move well, study well, play well, eat well, rest well - That is the turtle master way! One master those arts for health in mind and body, for the ability to live one's life as courageously, uniquely, and energetically as one wishes!

Offline scouser68

• Hero Member
« Odgovori #143 : Prosinac 03, 2023, 18:26 »
Pa da, bukvalno svaka utakmica nam je preslikana. Ali haj, dok se pobjedjuje dobro je

Zanimljivo. Mi copy paste iz utakmice u utakmicu bez akcija i igre se drzimo na dva boda od prvog u premierligi.. Ha jebem ti nogomet..

Online luigi

• Hero Member
« Odgovori #144 : Prosinac 03, 2023, 18:29 »
Zanimljivo. Mi copy paste iz utakmice u utakmicu bez akcija i igre se drzimo na dva boda od prvog u premierligi.. Ha jebem ti nogomet..
Pa Real je tako osvajao LP redovno, ko kaze da mi necemo ligu? Uostalom drzis se u vrhu jer je i City vec prosuo 10 bodova sto je nekarakteristicno za njih

Online luigi

• Hero Member
« Odgovori #145 : Prosinac 03, 2023, 18:30 »
@Luigi @Raptor

Znaci opet gledamo kroz prizmu starih zasluga. Govorimo o utakmici danas. Obojica su masili zicere, obojica su nas mogli kostat bodova.

Sto se tice Nuneza, morat ce i dalje radit na tome. Samo verujem da ce golovi doci sa vremenom.

I Crouchu je trebalo 18 kola da postigne svoj prvi gol, i masio je svasta. Kad se otvorilo, pocelo je da sipa. Keane isto tako, Luis Garcia takodjer. Ni Suarez nije bio to sto je postao u prvih godinu i pol. Salah je takodjer bio trkaca kokos nekima kada je dosao u klub, pa znamo u sta je izrastao.

Neke igrace treba samo pricekati.
Crouchova najbolja sezona u Liverpoolu 9 golova. Ako je to definicija sipanja, onda da, sipa i Darwinu.

Offline scouser68

• Hero Member
« Odgovori #146 : Prosinac 03, 2023, 18:33 »
Pa Real je tako osvajao LP redovno, ko kaze da mi necemo ligu? Uostalom drzis se u vrhu jer je i City vec prosuo 10 bodova sto je nekarakteristicno za njih

Liga prvaka i prvenstva nisu ista natjecanja. U prvenstvima tako ne mozes izvlaciti kao Real u Ligi prvaka. Ali dobro, da ne idemo sad dalje s time, dojma sam da  je stvar percepcije stanja u kojem smo. Netko ce reci: nemamo igru, cekaj da vidis kad padnemo sto je ok, ali netko ce reci: ako smo ovako do sada izvlacili i drzimo se visoko, cekaj tek da krenemo nesto i igrati..  B-)

Online luigi

• Hero Member
« Odgovori #147 : Prosinac 03, 2023, 18:35 »
Liga prvaka i prvenstva nisu ista natjecanja. U prvenstvima tako ne mozes izvlaciti kao Real u Ligi prvaka. Ali dobro, da ne idemo sad dalje s time, dojma sam da  je stvar percepcije stanja u kojem smo. Netko ce reci: nemamo igru, cekaj da vidis kad padnemo sto je ok, ali netko ce reci: ako smo ovako do sada izvlacili i drzimo se visoko, cekaj tek da krenemo nesto i igrati..  B-)

Pa i ja se nadam da je ovo drugo u pitanju

Online luigi

• Hero Member
« Odgovori #148 : Prosinac 03, 2023, 18:37 »
https://twitter.com/Squawka/status/1731348714910883982?t=bEux11xNcbkdeWAuOKQ0tA&s=19

I onda neko poredi promasaje jednog i drugog. Jednostavno ih ne mozes izjednaciti ma koliko se trudio. Bolesna konstanta. I kad je los ima gol ili asistenciju, a Darwin kad je dobar stvara kaos

Offline Luis Garcai

• Hero Member
  • R.I.P. Akira Toriyama
« Odgovori #149 : Prosinac 03, 2023, 19:02 »
Crouchova najbolja sezona u Liverpoolu 9 golova. Ako je to definicija sipanja, onda da, sipa i Darwinu.

poduplaj na 18.
Move well, study well, play well, eat well, rest well - That is the turtle master way! One master those arts for health in mind and body, for the ability to live one's life as courageously, uniquely, and energetically as one wishes!