Autor Tema: Liverpool - Fulham, Premier League - 14. kolo  (Posjeta: 3241 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline luigi

• Hero Member
Odg: Liverpool - Fulham, Premier League - 14. kolo
« Odgovori #150 : Prosinac 03, 2023, 19:04 »
poduplaj na 18.
Na ligu sam mislio

Offline Luis Garcai

• Hero Member
  • R.I.P. Akira Toriyama
« Odgovori #151 : Prosinac 03, 2023, 20:19 »
Dal se ikad desilo da smo postigli 4 gola van 16m? Trentov drugi je negdje na liniji 16m.
Move well, study well, play well, eat well, rest well - That is the turtle master way! One master those arts for health in mind and body, for the ability to live one's life as courageously, uniquely, and energetically as one wishes!

Offline treiler

• Hero Member
« Odgovori #152 : Prosinac 03, 2023, 20:24 »
Gledajuci ponovno nase golove danas, ovo mi izgleda ko neka steven gerrard tribute utakmica.

Offline gento

• Global Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #153 : Prosinac 03, 2023, 22:57 »
Kelleher, Szobo, Grav I pogotovo Diaz jako loši danas. Darwin dobar do završnice uz par prodanih lopti, ali i par lijepih proigravanja (Salahu, Szoboszlaiu 2x pa i na kraju spuštanje lopte/borbenost za 3. i 4. gol).

Tsimikas (opet), Trent i Macca (da se gol i ne računa) su mi bili najbolji. Gakpo opet dobar u sredini. Već sam pisao da mi se sviđa u toj roli i da bi nakon određenog privikavanja mogao biti super opcija na toj poziciji. Nije mi jasno zašto Elliott nije ušao i iznenadilo me da se nije okrenuo Jonesu nego mu je Grav igrao skoro do kraja. Za Grava treba reći da je fakat dobar u vođenju lopte (kada treba povući) i vidi se da smo imali jasan tip u glavi pa smo išli ili po njega ili po Thurama kojima je to najbolji atribut, ali danas (i u četvrtak) je  imao premalo konkretnosti u zadnjoj trećini kad je bilo prostora i vremena za to. Potencijal se vidi.

Slažem se da ne igramo bajno, ali isto tako ne igra ni Arsenal pa onda za njih pišemo da tako igraju prvaci.
« Zadnja izmjena: Prosinac 03, 2023, 23:09 gento »
Never miss a good chance to shut up.

Offline djapojunior

• Hero Member
  • Postoji li pjesnik veći koji će to ljepše reći?
« Odgovori #154 : Prosinac 03, 2023, 23:37 »

Slažem se da ne igramo bajno, ali isto tako ne igra ni Arsenal pa onda za njih pišemo da tako igraju prvaci.

Ja sam apsolutno za da svaku utakmicu do kraja sezone odigramo ovako loše i dobijemo.  :D

Offline ultrasFIUME

• Sr. Member
« Odgovori #155 : Prosinac 04, 2023, 07:24 »
Ovo ide u kategoriju onih utakmica sa QPRom i Norwichom.
Nakon 1:0 mislio sam da će biti metla kao što je većina na forumu najavljivala, ali očito s ovim klubom ništa ne može bez melodrama.
Up the Reds!

Poslano sa mog SM-A346B koristeći Tapatalk

Matches attended:
Milan - Liverpool (UCL 21/22)
Liverpool - Southampton (EPL 22/23)
Chelsea - Liverpool (EPL 23/24)
Manchester City - Liverpool (EPL 23/24)

Offline Winx

• Hero Member
  • A working class Hero is something to be Carragher!
« Odgovori #156 : Prosinac 04, 2023, 08:13 »
Ovakvim utakmicama se osvajaju titule.
Znali smo mi zadnjih godina totalno potonuti, ali ove sezone imamo "ono nešto", vidi se na samim igračima. A mislim da i koristi što je Klopp prestao kukati za igračima koji nedostaju, i zato ovi koji istrče, igraju fajterski.
Nunez, ko Nunez, kako smo i rekli, može mašiti dok nema direktnog prosipanja bodova zbog toga, Salah je barem asistirao Endu... Ali ne sjećam se ni ja da smo nekoga pobijedili s praktično 4 eurogola.

Problem je jedini jučer bio što dio veznih uopće nije igrao obranu jedan dio utakmice, sistem, lako ćemo, pa eto problema.
Gravenbach loš, zujio je cijelu utakmicu, mađar također, a opet, da smo na golu imali Allisona, obranio bi barem 1 od golova. Diaz je dobro počeo utakmicu, a onda nestao. A niti Matip nije baš briljirao.
Sve u svemu, ne možemo tako secirarti utakmicu jer je treba gledati cjelovitu jer smo se vratili iz minusa u zadnjim trenutcima, i još okrenuli i pobijedili.
Sve u svemu, Fulham igra dobar nogomet ove sezone, i za mene su iznenađujuće nisko na tablici. Tako da se nešto i njih pitalo jučer, i bili su dobri i opasni po naš gol.
Njihov problem je što nemaju sreće, jer je ovo koliko se sjećam 3. ovakav poraz ove sezone gdje su vodili do pred kraj. Ali glavni problem je obrana. Ekipa je prilično dobro složena, ima tu zbilja dobrih igrača, kažem, osim obrane.

Offline MaddogDario

• Hero Member
  • “Liverpool are magic. Everton are tragic.”
« Odgovori #157 : Prosinac 04, 2023, 09:05 »
Slažem se s svime što ste napisali, šta mislite, ovakve tekme, na ovaj način dobivene me podsjećaju na sezonu kada smo osvojili titulu?! No, da Vas pitam, je li je bolje da ganjamo Arsenal u smislu da nam je lakše protiv njih igrati, ili je bolje sa psihološke strane da ganjamo čmarCity jer nam je s njima teže igrati?!
“For a player to be good enough to play for Liverpool, he must be prepared to run through a brick wall for me then come out fighting on the other side.” - Bill Shankly

Offline ultrasFIUME

• Sr. Member
« Odgovori #158 : Prosinac 04, 2023, 21:07 »
Kako misliš ganjati jedne ili druge? U smislu kada se igra protiv njih da se više posveti/potrudi za pobjedu u odnosu na druge ili?
Badave i jedne i druge tući ako će se prosuti bodovi kod Lutona. Potpisao bih poraz protiv obje momčadi ako će se pobjediti preostala 34 kola (102 boda). Iako kakvi smo pehovi da se igra rame uz rame s povijesno dobrom momčadi kao što je City ni s tim brojem bodova ne bi uzeli ligu...

Matches attended:

Offline mashaka

• Hero Member
« Odgovori #159 : Prosinac 04, 2023, 23:42 »
Ma past će I City i Arsenal u grotlu Anfielda, jednostavno imamo stadion i atmosferu gdje I najjači padaju to je tako. Po meni trebamo popravit igru u gostima. Mislim da smo trebali imat 3 boda više, falit će dva boda protiv Lutona i jbg Matip nam je izbio bod protiv Spursa smotanim autogolom. Ako budemo rješavali vani tekme protiv slabijih ekipa od nas onda smo u utrci za titulu do kraja. Po ovom uzorku od 14 utakmica zasada što je poprilicno dobar uzorak tu smo. Svi će kiksavati do kraja.

Offline Winx

• Hero Member
« Odgovori #160 : Prosinac 05, 2023, 08:52 »
Možemo mi pričati što god želimo, ali City je dostigao svoj zenit, i koliko god love trošili, mislim da je je ovo zadnja sezona na vrhu (barem na neko vrijeme), ili barem u borbi za naslov do kraja.
Na dosta igrača se vidi zasićenost, nemaju više De Bruynea (OK, ozlijeđen je), Gundogana, Kovačić, Silva, i ostali ne mogu to baš jednako nadomjestiti.
Ako im ode Haaland kako se priča, ne znam baš da će to biti ista ekipa, na stranu što imaju hrpu odličnih pojedinaca.
Naravno, oni se uvijek dignuti u proljeće, ali vidjet ćemo. Naravno, samo iznosim moje mišljenje.

Offline MaddogDario

• Hero Member
  • “Liverpool are magic. Everton are tragic.”
« Odgovori #161 : Prosinac 05, 2023, 09:08 »
Kako misliš ganjati jedne ili druge? U smislu kada se igra protiv njih da se više posveti/potrudi za pobjedu u odnosu na druge ili?
Badave i jedne i druge tući ako će se prosuti bodovi kod Lutona. Potpisao bih poraz protiv obje momčadi ako će se pobjediti preostala 34 kola (102 boda). Iako kakvi smo pehovi da se igra rame uz rame s povijesno dobrom momčadi kao što je City ni s tim brojem bodova ne bi uzeli ligu...

Mislim u smislu da je lakše i igrati te utakmice protiv Lutona i ostalih kada znaš da ti nije City prvi nego Arsenal, imam osjećaj kao da je manji pritisak, barem u mojoj glavi, jer moje je mišljenje da je lakše pratiti Arsenal nego City jer i stava sam i očekivanja da iako kiksaš u gostima protiv slabih, uvijek misliš, aha, Arsenal je prvi ali nema veze kiksat će i on, a i mi ih možemo pobjediti, dok recimo ako kiksaš u gostima protiv slabih, a City ti je prvi, mislim da ćeš pasti psihički jer kao, ajoj, igramo protiv i njih, teško ćemo ih dobiti, a protiv slabih teško da će City kiksati.

Doduše, ova sezona je pokazala da je sve moguće, da će tu biti svega, jedva čekam dvoboj Ville i City-a gdje se nadam da će u toj utakmici barem Villa izvući bod jer će City biti osakaćen zbog ozljeda i žutih kartona.

Ja sam nekako uvjerenja da ćemo prije biti prvaci ako budemo pratili i stizali Arsenal, nego da pratimo i stižemo City.

Nadam se da ste me uspjeli shvatiti.  :) :kuler
“For a player to be good enough to play for Liverpool, he must be prepared to run through a brick wall for me then come out fighting on the other side.” - Bill Shankly

Offline Winx

• Hero Member
« Odgovori #162 : Prosinac 05, 2023, 09:09 »

Nadam se da ste me uspjeli shvatiti.  :) :kuler

Ne.

Offline Lasko

• Hero Member
  • YNWA
« Odgovori #163 : Prosinac 05, 2023, 09:11 »
Da, sigurno postoji nekakav mentalni zamor, jer su osvojili sve što su mogli. Zato kažem da treba iskoristiti ovu sezonu i biti u borbi, pa što bude na proljeće. Valjda se i nama jedanput vrati nakon što smo 3 puta izgubili titulu nauštrb njih.
"For those of you watching in black and white, Liverpool are the team with the ball."

Offline ultrasFIUME

• Sr. Member
« Odgovori #164 : Prosinac 05, 2023, 09:37 »
Shvatili smo Maddog
Samo što je to nešto što ne možemo birati. Ali slažem se, vjerujem da je mentalno lakše podnijeti ganjanje Arsenala. Pogotovo zato što su prošlo proljeće jako pali.

Matches attended: