Autor Tema: Liverpool - Fulham, Premier League - 14. kolo  (Posjeta: 2580 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online scouser68

• Hero Member
Odg: Liverpool - Fulham, Premier League - 14. kolo
« Odgovori #120 : Prosinac 03, 2023, 17:33 »
Ha? Naravno da smijes samo sto mi to stalno radimo ove sezone. Kad stane bit ce problema. Izvini sto ne pisem da je sve bajno

Poanta je bila da velike ekipe znaju izvlaciti rezultate na individualnu kvalitetu. To ti ni ne trebam pisati. Ali, kad to izvuce neka druga momcad onda je narativ price drugaciji.. Onda su jebi ga oni veliki pa izvuku na kvalitetu.. A u ovom slucaju kad smo mi onda to ima prizvuk neceg loseg..takav dojam ostavlja. Zato sam i pitao sta si tocno htio reci s time?

Offline brutek

• Hero Member
« Odgovori #121 : Prosinac 03, 2023, 17:34 »
tri gola izvan 16, jedan s ruba i još nekoliko neloših pokušaja

Offline Raptor

• Hero Member
« Odgovori #122 : Prosinac 03, 2023, 17:39 »
Poanta je bila da velike ekipe znaju izvlaciti rezultate na individualnu kvalitetu. To ti ni ne trebam pisati. Ali, kad to izvuce neka druga momcad onda je narativ price drugaciji.. Onda su jebi ga oni veliki pa izvuku na kvalitetu.. A u ovom slucaju kad smo mi onda to ima prizvuk neceg loseg..takav dojam ostavlja. Zato sam i pitao sta si tocno htio reci s time?
želi reći da cijele sezone nemamo nikakvu igru i da često na individualnu kvalitetu rješavamo utakmice, što je i istina.

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #123 : Prosinac 03, 2023, 17:39 »
Kako bgt. Pa sezonu kad smo osvojili je biko takvih utakmica ali smo igrali dosta bolje, pa niko nije spominjao u tom kontekstu.
Mi od pocetka sezone imamo bruku takvih tekmi. Ispade nije mi drago da smo dobili i da ne smijem kritikovati. Ne kontam ni ja tvoju poentu

Offline MagicRat

• Hero Member
« Odgovori #124 : Prosinac 03, 2023, 17:40 »
Valjda poslije ove tekme ce sad napokon Gakpo bit u sredini napada u prvoj. Drugi svijet u all round igri u odnosu na Nuneza, kojem je jedina prednost sto ulazi u vise sansi (kojih opet vecinu promasi).

Offline El Rey

• Hero Member
  • Heart as big as Liverpool
« Odgovori #125 : Prosinac 03, 2023, 17:42 »
A mislim "visak" kvalitete i sluzi da tu i tamo izvuce utakmicu.
Srecom mi je imamo napretek.

Međutim,ocigledno je kako neke stvari moramo dignit na level vise.

A sam Klopp neke stvari ne smije prepustiti slučaju.
Ako vidis da se Gravenberchu ne zivi vadis ga.
Nunez ako ne moze slona pogodit vadis ga.
Nije tip igraca koji drugima stvarima moze radit razliku,pa da ga cekas vjecno...itd itd

Trebalo je danas puno prije prodrmat ekipu.

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #126 : Prosinac 03, 2023, 17:46 »
Elliott je pomalo nepravedno zapostavljen. Igra jako dobro ove sezone

Online scouser68

• Hero Member
« Odgovori #127 : Prosinac 03, 2023, 17:48 »
želi reći da cijele sezone nemamo nikakvu igru i da često na individualnu kvalitetu rješavamo utakmice, što je i istina.

Druga/treca smo momcad prvenstva bez nikakve igre i cesto na idividualnu kvalitetu sto je isto istina. Stvar je percepcije i ocekivanja pojedinca sta se od nas ocekuje ove sezone..

Offline Raptor

• Hero Member
« Odgovori #128 : Prosinac 03, 2023, 17:49 »
A mislim "visak" kvalitete i sluzi da tu i tamo izvuce utakmicu.
Srecom mi je imamo napretek.

Međutim,ocigledno je kako neke stvari moramo dignit na level vise.

A sam Klopp neke stvari ne smije prepustiti slučaju.
Ako vidis da se Gravenberchu ne zivi vadis ga.
Nunez ako ne moze slona pogodit vadis ga.
Nije tip igraca koji drugima stvarima moze radit razliku,pa da ga cekas vjecno...itd itd

Trebalo je danas puno prije prodrmat ekipu.
Apsolutno stoji. Samo što se mi ove sezone jako vadimo na to, a ne igramo neki kvalitetan nogomet.

Druga/treca smo momcad prvenstva bez nikakve igre i cesto na idividualnu kvalitetu sto je isto istina. Stvar je percepcije i ocekivanja pojedinca sta se od nas ocekuje ove sezone..
Očekujem da smo do 12. mjeseca nešto i uigrali.

Online scouser68

• Hero Member
« Odgovori #129 : Prosinac 03, 2023, 17:57 »
Očekujem da smo do 12. mjeseca nešto i uigrali.

Sta reci onda za druge, ako smo mi s kompletno novim veznim redom i neuigrani u 3 mjeseca dogurali na dva boda od prvog.  :)

Sve pet, ocekivanja su kao sto rekoh, drugacija..

Offline vecac2

• Hero Member
  • In it goes towards Lovren...
« Odgovori #130 : Prosinac 03, 2023, 17:59 »
Apsolutno znace ovakve pobjede nekad i vise od onih dominantnih, i to ne treba osporavati. Opet imamo zesci mentalitet, pa koji nam je ovo vec preokret ove sezone? Sjetimo se gdje smo lani bili, u qrzu zescem.

Offline Raptor

• Hero Member
« Odgovori #131 : Prosinac 03, 2023, 18:08 »

Sta reci onda za druge, ako smo mi s kompletno novim veznim redom i neuigrani u 3 mjeseca dogurali na dva boda od prvog.  :)

Sve pet, ocekivanja su kao sto rekoh, drugacija..
A šta mene boli k***c za druge. Gledam Liverpool i komentiram ono što vidim. Ako su tebi očekivanja da na individualnu kvalitetu isceprkamo pobjede, sasvim ok. Meni to nije super jer nece svaki put šut sa 20-30 metara završiti u rašljama.

Offline Luis Garcai

• Hero Member
  • R.I.P. Akira Toriyama
« Odgovori #132 : Prosinac 03, 2023, 18:09 »
Zasto su jedni krivi a drugi ne? Zasto Darwin ne moze zabiti sanse servirane na tacni pa nam nece stvarati problem sto primimo koji jeftini gol? Zasto ne biti objektivan prema svakom igracu umjesto ove selektivnosti?

slazem se. Isto tako mogu postaviti isto pitanje. Zasto je Darwin svaki put kriv kad kola idu nizbrdo? Ili Gomez?

Da Darwin ima problema sa realizacijom. Ulazi u sanse, nadje se na pravom mjestu u pravo vreme, ali promasuje "zicere". I slazem se da kritika zna bit na mjestu. Posebno danas onaj promasaj kada mu je Salah spustio glavom. Za precku ga ne mogu krivit, jer je sve odradio kako treba. Pas nije bio idealan.

Sto se tice rezultata, Salah nas je isto toliko kostao koliko i Darwin. Isto se nasao u idealnim situacijama i promasio. Onaj njegov promasaj na drugoj stativi jednak je Nunezovom od prije par kola, kada je promasio indenticno. Ali Salah je Salah, pa ga necemo kritizirati i stavljati pod povecalo, vec cemo brojati Nunezove greske.

Kod njegovog provog zicera, golman je skinuo, ali lagano je mogao asistirati Diazu na drugoj stativi.

Odbrana je danas bila kriticna. 3 jeftina gola smo primili. Tj. 4, s tim da je Ream bio u ofsajdu. Nisu postignuti eurogolovi, pa da kazemo imali su srecu. Mi smo ih poklonili i oni snose jednaku krivicu kao i napadaci.
Move well, study well, play well, eat well, rest well - That is the turtle master way! One master those arts for health in mind and body, for the ability to live one's life as courageously, uniquely, and energetically as one wishes!

Offline vecac2

• Hero Member
  • In it goes towards Lovren...
« Odgovori #133 : Prosinac 03, 2023, 18:14 »
@LG nakon ovoga sam napisao post kako je kontekst bitan u ovim situacijama. Naravno da je Salahov promasaj daleko najgori potez nas danas na terenu, ali isto tako mi je normalno da se vise kritizira lik kojem su takvi promasaji modus operandi.

Elem, malo smo previse otisli u smjeru “pobjeda na misice”. Primili smo 3 gola iz 3 sanse, zabili 4, pogodili precku i promasili 2 zicera, jedan od kojih je bio prazan gol. Po meni apsolutno zasluzena pobjeda, makar nije bilo bajno.

Offline mashaka

• Hero Member
« Odgovori #134 : Prosinac 03, 2023, 18:15 »
Trentove ove dvije tekme u ligi je samo potvrda da tip nema šta tražit na beku nego da mora igrat u sredini konstantno, šteta trosit ovakav talent na beku, on je u stanju svako drugu utakmicu bit strijelac kad je u formi. Hajmo mi na ljeto po defenzivnog desnog boka.
Šta se tiče Nuneza, tip je sranje. Da sam na mjestu Kloppa dao bi mu šansu do kraja sezone da se pokaže kao strijelac, ako ne, prodaja. Luigi je pisao da je Gakpo dosadan nogometaš, meni je Gakpo televizor u boji za Nuneza u svakom smislu, to je baš tip koji zna i razumije nogomet.