Autor Tema: Liverpool - Fulham, Premier League - 14. kolo  (Posjeta: 2483 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline adn4n

• Moderator
  • Hero Member
  • In Klopp we trust!
Liverpool - Fulham, Premier League - 14. kolo
« : Studeni 20, 2023, 14:55 »
vs

Liverpool v Fulham
03.12.2023. KO: 15:00

v Fullham
Games won:42
Games drawn:18
Games lost:13

17 Mar 2019   Fulham v Liverpool   W   1-2   Premier League
13 Dec 2020   Fulham v Liverpool   D   1-1   Premier League
07 Mar 2021   Liverpool v Fulham   L   0-1   Premier League
06 Aug 2022   Fulham v Liverpool   D   2-2   Premier League
03 May 2023   Liverpool v Fulham   W   1-0   Premier League
Mo Salah, world class, but not every day. Sadio Mane, world class, but not every day. Roberto Firmino, world class, pretty much every day.

He plays to the left, he plays to the right - Adam Lallana makes Messi look shite!

Offline Lasko

• Hero Member
  • YNWA
Odg: Liverpool - Fulham, Premier League - 14. kolo
« Odgovori #1 : Prosinac 01, 2023, 10:38 »
Mislim da smo spremni za velike stvari ove sezone. Ne bih se iznenadio da na kraju uzmemo titulu, samo moramo odraditi ove 3-4 utakmice do pauze na rezultatski visokom nivou. Onda smo u drugom dijelu prvenstva uvijek dobri.
"For those of you watching in black and white, Liverpool are the team with the ball."

Offline Massone

• Hero Member
« Odgovori #2 : Prosinac 01, 2023, 10:56 »
A ono, dok ne počnemo dobivati Luton i slične utakmice morat ćemo se oslanjati na loše rezultate Citya i Arsenala. S obzirom da su to City i Arsenal, ne smijemo si dopustit da se oslanjamo na njihove loše rezultate. Treba uhvatit momentum i nadati se da će biti što manje ozljeda i šta bude bude.
19 + 6 + 8 + 10 + 3 + 4 + 1

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #3 : Prosinac 01, 2023, 11:20 »
Salah će zbog AFCON-a vjerovatno propustiti Bournemouth i Arsenal u gostima, te Chelsea kući, tako da valjda prorade i ostali u napadu

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #4 : Prosinac 01, 2023, 11:43 »
Salah će zbog AFCON-a vjerovatno propustiti Bournemouth i Arsenal u gostima, te Chelsea kući, tako da valjda prorade i ostali u napadu

Zabijamo u prosjeku 2.5 gola po utakmici. Zabili smo 49 pogodaka u 20 utakmica.

Salah - 13 golova i 6 asista (4 penala)
Jota - 8 golova
Darwin - 7 golova i 6 asista
Diaz - 5 golova i 1 asist
Gakpo - 6 golova i 1 asist.

Stvarno mislim da nam napad nije problem. Vise me muci odbrana sto nemamo kontinuiranog drugog branica. Matip je bio odlican protiv Citya, ali nije konstantan.

Offline mashaka

• Hero Member
« Odgovori #5 : Prosinac 01, 2023, 11:56 »
Ma ja sam zadovoljan s našim napadom, samo šta sam očekivao donekle više od Diaza i puno više od Nuneza. Diaz mi je okej, ali Nunez mi ne ide u glavu, ako ne popravi realizaciju rado bi ga zamijenio za nekog drugog. Jeste vidili kako kod nas sve izgleda drukčije kad Gakpo igra naprijed, puno mi je s njim ljepša igra, i čovjek će uvijek zabiti ove tap in ove i naći se na pravom mjestu, za razliku od Nuneza.

Offline ultrasFIUME

• Sr. Member
« Odgovori #6 : Prosinac 01, 2023, 11:58 »
Jota i Alisson sigurno out?
Nadam se da startaju Diaz, Gakpo, Salah naprijed...

Poslano sa mog SM-A346B koristeći Tapatalk

Matches attended:
Milan - Liverpool (UCL 21/22)
Liverpool - Southampton (EPL 22/23)
Chelsea - Liverpool (EPL 23/24)
Manchester City - Liverpool (EPL 23/24)

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #7 : Prosinac 01, 2023, 12:10 »
Zabijamo u prosjeku 2.5 gola po utakmici. Zabili smo 49 pogodaka u 20 utakmica.

Salah - 13 golova i 6 asista (4 penala)
Jota - 8 golova
Darwin - 7 golova i 6 asista
Diaz - 5 golova i 1 asist
Gakpo - 6 golova i 1 asist.

Stvarno mislim da nam napad nije problem. Vise me muci odbrana sto nemamo kontinuiranog drugog branica. Matip je bio odlican protiv Citya, ali nije konstantan.
Nisam ni rekao da je problem, ali Salah ti je eto ucestvovao u 40 % golova u sezoni, a nemas igraca koji desno moze odigrati toliko kvalitetno, za razliku od ostalih pozicija u napadu.

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #8 : Prosinac 01, 2023, 12:11 »
Ma ja sam zadovoljan s našim napadom, samo šta sam očekivao donekle više od Diaza i puno više od Nuneza. Diaz mi je okej, ali Nunez mi ne ide u glavu, ako ne popravi realizaciju rado bi ga zamijenio za nekog drugog. Jeste vidili kako kod nas sve izgleda drukčije kad Gakpo igra naprijed, puno mi je s njim ljepša igra, i čovjek će uvijek zabiti ove tap in ove i naći se na pravom mjestu, za razliku od Nuneza.
Nunez ima realno bolju sezonu od Diaza i po brojkama i po cistom subjektivnom osjecaju, kad ih gledas na terenu

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #9 : Prosinac 01, 2023, 12:35 »
Nisam ni rekao da je problem, ali Salah ti je eto ucestvovao u 40 % golova u sezoni, a nemas igraca koji desno moze odigrati toliko kvalitetno, za razliku od ostalih pozicija u napadu.

Iz recenice "valjda i ostali prorade" rekao bih da sugeriras na problem.

Slazem se da ima ucinak i da nemamo pravu zamjenu za njega. Ali uzimajuci u obzir minute njega i ostatak tima, i drugi imaju dobar omjer golova i asistencija po minuti igranja.

Ne bi me cudilo da i Madjara mozda stavi na desno krilo, mozda ne toliko istureno. U svakom slucaju imamo kvalitete da ga se zamjeni na tih par utakmica sto ga nece biti.

Offline gento

• Global Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #10 : Prosinac 01, 2023, 12:38 »
Nadam se da Elliott počinje. Grav i Jones su mi bili lošiji od njega u zadnje 2-3 tekme.
Never miss a good chance to shut up.

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #11 : Prosinac 01, 2023, 12:40 »
Iz recenice "valjda i ostali prorade" rekao bih da sugeriras na problem.

Slazem se da ima ucinak i da nemamo pravu zamjenu za njega. Ali uzimajuci u obzir minute njega i ostatak tima, i drugi imaju dobar omjer golova i asistencija po minuti igranja.

Ne bi me cudilo da i Madjara mozda stavi na desno krilo, mozda ne toliko istureno. U svakom slucaju imamo kvalitete da ga se zamjeni na tih par utakmica sto ga nece biti.
Da, pretjerano sam se izrazio, nije za očekivati da ostali prorade na njegovom nivou. Prvenstveno mislim na ligu, ovo bildanje statistike protiv Laska, Tuluza i ostale buranije pretjerano ni ne računam, pogotovo što u tim utakmicama igramo sa Chelseam i Arsenalom.

Nadam se da Elliott počinje. Grav i Jones su mi bili lošiji od njega u zadnje 2-3 tekme.
Onda desno imaš i Elliota i Salaha, a meni se to ne sviđa, jedino ako će Elliott igrati lijevo, a slažem se da Elliot igra jako dobro i zrelije ove sezone.

Offline mashaka

• Hero Member
« Odgovori #12 : Prosinac 01, 2023, 13:05 »
Nunez ima realno bolju sezonu od Diaza i po brojkama i po cistom subjektivnom osjecaju, kad ih gledas na terenu

Ma stvar je toga da ja od Diaza ne očekujem toliko golova, a od Nuneza jesam, zato mi stalno upada u oči Nunez. Opet je jučer promasio zicer s 5 m.

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #13 : Prosinac 01, 2023, 13:24 »
Ma stvar je toga da ja od Diaza ne očekujem toliko golova, a od Nuneza jesam, zato mi stalno upada u oči Nunez. Opet je jučer promasio zicer s 5 m.
Jbg treba gledati stvari i tako da nam je Salah ipak prva napadačka opcija i ako on da 20 + golova u ligi, onda je uredu da imaš Nuneza od 12-15 golova, i Cityu je prva opcija Haaland ,pa Alavarez kao druga će biti tu negdje sa Nunezom vjerovatno. Nunez stalno izgleda ''lively'' za razliku od Diaza i o tome pričam. Ja se nadam da na ljeto idemo po lijevo krilo koje će biti konstantnije.

Offline Winx

• Hero Member
  • A working class Hero is something to be Carragher!
« Odgovori #14 : Prosinac 01, 2023, 13:32 »

Definitivno se slažem s tobom. Eliot je pokazao više i donio je više energije na teren od ove dvojice.

Ali, kada sve maknemo na stranu, hajdemo sve zaje*** i ove sezone uzeti titulu, unatoć  svemu, i krađi protiv Kokoši isl.  :kuler
Imam dobar osjećaj da možemo.